Vlajka

Anglicko

• 18.07.2017
    Szczesny blízko prestupu z Arsenalu do Juventusu
    Poľský futbalový brankár Wojciech Szczesny je blízko prestupu z londýnskeho Arsenalu do Juventusu Turín. V Taliansku musí podstúpiť lekárske testy a po nich podpíše kontrakt.

Prestupová čiastka je podľa talianskych médií 12 miliónov eur. Dvadsaťsedemročný brankár by mal v klube zastávať post dvojky za Gianluigim Buffonom a v budúcnosti by mal tridsaťdeväťročnú legendu klubu nahradiť. Informovala agentúra dpa. (TASR)
  • 15.07.2017
    Bakoš v príprave skóroval proti Wolverhamptonu
    Slovenský reprezentant v službách futbalistov FC Viktoria Plzeň Marek Bakoš skóroval v sobotňajšom prípravnom stretnutí proti druholigovému anglickému tímu Wolverhampton Wanderers.

Útočník Plzne strelil gól ako striedajúci hráč už po štyroch minútach pobytu na ihrisku, Wolverhampton však vyhral zápas 2:1. Do stretnutia nastúpil v základnej zostave Viktorie aj slovenský reprezentant Patrik Hrošovský, v 60. minúte ho vystriedal práve Bakoš. (TASR)
  • 08.07.2017
    Lukaku mal na dovolenke v USA problémy s políciou
    Nový hráč anglického futbalového klubu Manchester United Romelu Lukaku mal počas dovolenky v USA problémy s políciou.
     Dvadsaťštyriročný Belgičan je momentálne na dovolenke v Los Angeles, kde spôsobil viackrát rozruch. Susedia si totiž až šesťkrát sťažovali policajtom na príliš hlasné nočné večierky v jeho rezidencii. Podľa informácií denníka Independent robustného útočníka nezatkli, ale od strážcov zákona si vyslúžil varovanie, pre ktoré sa v budúcnosti môže objaviť pred súdom.
    Christie a Howson posilami v Middlesbrough
    Middlesbrough sa do tejto chvíle skôr len oslabovalo, teraz oznámilo zisk hneď dvojicu posíl. Druholigový anglický celok z konkurenčného Derby County pretiahol Cyrusa Christieho a z Norwichu City pre zmenu získal záložníka Jonathana Howson.
    Liverpool si zaviazal obrancu Arnolda
    Trent Arnold spojil aj svoju ďalšiu budúcnosť s Liverpoolom. Mladý obranca sa upísal do roku 2022, súčasťou dohody sú taktiež znateľne vylepšené podmienky
    Alex Sanchez a jeho budúcnosť
    O budúcnosti Alexisa Sáncheza na Emirates Stadium sa naďalej špekuluje. Čiľan vraj požaduje od vedenia Arsenau týždenný plat 400 tisíc libier