topPhoto
FOTO: TASR - Martin Baumann

Čo dnes robia hráči, ktorí vybojovali pre Petržalku Ligu majstrov?

BRATISLAVA, 29.12.2016 |
Spomínate si na mená ako Kollár, Urbánek, Staňo, Burák, Gajdoš, Tchuř či Mikulič? Áno, aj oni boli súčasťou Artmedie Petržalka v sezóne 2005/2006, v ktorej si tím pod vedením trénerského tandemu Vladimír Weiss st. a Michal Hipp zahral Ligu majstrov.


Klub spoza Starého mosta sa po košickom MFK stal len druhým klubom v ére samostatnosti Slovenska, ktorý sa prebojoval do skupinovej fázy tejto najprestížnejšej klubovej futbalovej súťaže.  

Čo dnes robia futbalisti, ktorí boli súčasťou tohto mužstva? 


Brankári

Juraj Čobej

Čobej odchytal v sezóne 2005/2006 všetky stretnutia Artmedie v Lige majstrov. Na vrchole jeho kariéry ho však skolila choroba. Tesne pred Vianocami v roku 2005 musel absolvovať náročnú operáciu, ktorá poznačila ďalší vývoj jeho kariéry.

Po zákroku a následnej rekonvalescencii sa tento brankár vrátil späť na trávniky a šancu, aj keď iba symbolickú, dostal aj v reprezentácii. Vtedajší tréner reprezentačného áčka Dušan Galis ho nominoval na stretnutie proti Belgicku. Dnes už bývalý brankár Artmedie nastúpil na toto stretnutie s kapitánskou páskou a odchytal v ňom jednu minútu.

Aktuálne pôsobí Čobej v klube TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka a zároveň je aj trénerom brankárov v klube Partizán Bardejov.


Štefan Kollár

Rodák zo Senca šancu v najprestížnejšej klubovej európskej súťaži nedostal. Medzi tri tyče ho výbornými výkonmi nepustil práve vyššie spomenutý Čobej. V Artmedii zotrval do januára 2007, kedy sa vybral na skusy do susednej Českej republiky. Zachytal si aj v Rakúsku a päť rokov bol oporou materského klubu zo Senca.

Aktuálne pôsobí v Interi Bratislava, ktorý účinkuje v tretej najvyššej súťaži riadenej Bratislavským futbalovým zväzom.

Ľuboš Kamenár

Najmladší z trojice brankárov je odchovancom trnavskej futbalovej školy. Po pôsobení v Artmedii zamieril do francúzskeho Nantes, kde podpísal zmluvu na päť rokov. Táto sa však napokon ukázala ako nevýhodná, keďže Kamenár bol počas svojho pôsobenia v tomto klube až štyrikrát na hosťovaní.

Po kapitole v maďarskom Győre prestúpil do materského Spartaka Trnava. V ňom však zotrval iba jednu sezónu a po nej prestúpil do poľského Slasku Wroclav, ktorého hráčom je dodnes. 


Obrancovia

Peter Petráš

Petráš si po dobrých výkonoch v stretnutiach Ligy majstrov vybojoval prestup do Ruska. Ešte na konci novembra v roku 2005 sa stal hráčom Saturnu Moskovská oblasť. Trénerom tohto klubu sa neskôr stal Vladimír Weiss st., ktorý viedol tohto hráča počas pôsobenia v Artmedii.

Petráš zotrval v Rusku štyri roky a následne prestúpil do bratislavského Slovanu. V belasom si zahral presne rok a následne smerovali jeho kroky do bulharského veľkoklubu Levski Sofia. Po pôsobení v Prešove, Seredi, Nitre a Interi sa v lete tohto roku vrátil tam, kde zažil vydarené obdobie svojej kariéry, do Petržalky.


Jozef Kotula

Aktuálne 40 - ročný futbalista pôsobí v klube TJ Slovan Čeľadice. Zaujímavosťou v prípade tohto futbalistu je aj to, že vlastní trénerskú licenciu UEFA A. Jeho posledným klubom na profesionálnej báze bol trnavský Spartak.


Ján Ďurica

Aktuálne 35-ročný rodák z Dunajskej Strede bol jedným z hráčov, ktorých si so sebou vzal tréner Weiss do Ruska. Ďurica strávil v tejto krajine dlhých desať rokov s výnimkou hosťovania v nemeckom Hannoveri. Aktuálne pôsobí v tureckom Trabzonspore, kde je jeho spolúhráčom aj ďalší slovenský futbalista a reprezentant Matúš Bero.

Ďurica prerazil aj v reprezentácii, za ktorú odohral vyše 85 stretnutí a stále je jej neodmysliteľnou súčasťou. Za národný tím si zahral na Majstrovstvách sveta v roku 2010, ale aj na majstrovstvách Európy v roku 2016.


Aleš Urbánek

Český futbalista mal byť posilou defenzívy Artmedie v stretnutiach Ligy majstrov. Do mužstva prišiel na hosťovanie zo Spartaka Moskva a vytrval v ňom jednu sezónu, po ktorej zamieril ako kmeňový hráč Spartaka do pražskej Slávie. Tam však vydržal iba polroka a následne sa vrátil späť do Artmedie.

Po pôsobeniach v Slovácku, Senici a v Dunajskej Strede si zahral aj v našej druhej najvyššej súťaži v drese Ružinej. Posledné informácie o ňom hovoria o tom, že by sa mal živiť civilným zamestnaním.


Ondrej Debnár

Aktuálne 43-ročný futbalista a vtedajší pilier defenzívy Artmedie dnes pôsobí v klube TJ Družstevník Očová. Debnár sa po pôsobení v Artmedii ukázal ešte v Banskej Bystrici a vo Zvolene a od roku 2012, kedy prestúpil zo Zvolena do Lieskovca, hrá futbal už iba pre radosť. Iba pripomíname, že vo Zvolene bol zároveň aj asistentom trénera.


Roman Konečný

Bývalý hráč Artmedie, ale aj Spartaka Trnava, či bratislavského Slovana, pôsobil na Slovensku naposledy v minulej sezóne. Momentálne 33-ročný futbalista si v nej obliekal dres Skalice, s ktorou si zahral v našej najvyššej súťaži.

V septembri tohto roku prestúpil do českého štvrtoligového klubu FK Hodonín.


Pavol Staňo

Bol to práve Pavol Staňo, ktorý gólom v nadstavenom čase v predĺžení, rozhodol o tom, že do ďalšieho predkola najprestížnejšej európskej futbalovej súťaže postúpi Artmedia.

Kariéra 39-ročného futbalistu potom nabrala ten správny smer. Staňo sa presunul do Poľska, kde si na seba obliekal dresy viacerých klubov a aktuálne pôsobí v prvoligovej Termalice Bruk-Bet Nieciecza.


Peter Burák

Rodák z Nitry pôsobil v Artmedii až do konca sezóny 2009/2010, po ktorej sa mužstvo porúčalo z našej najvyššej súťaže. Následne zamieril tento futbalista späť do materského klubu. Po pôsobení v Nitre si ešte zahral aj v Topoľčanoch. Aktuálne už futbal nehrá.


Aleš Hellebrand

Rodák z Opavy ukončil po jesennej časti sezóny 2005/2006 profesionálnu hráčsku kariéru. Futbal si ešte zahral na regionálnej úrovni, keď pôsobil v klube FC RAK Provodov. Hellebrand však aj po skončení kariéry ostal pri futbale. Je vlastníkom UEFA B licencie a pôsobí pri mládeži českého klubu Fastav Zlín.
 

Stredopoliari

Aktuálne 33-ročný odchovanec košickej futbalovej školy a bývalý slovenský reprezntant si oblieka dres košickej Lokomotívy. Vaščák si po pôsobení v Artmedii zahral v Taliansku, Česku a Poľsku. Rodák z Krompách bol ešte donedávna oporou Podbrezovej, kde však pred začiatkom tejto sezóny skončil.

Počas jesennej časti laboroval so zranením a veľa toho tak neodohral. Na jar by mal pomôcť košickej Lokomotíve v druhej najvyššej súťaži.


Ján Kozák ml.

Ďalší z odchovancov 1. FC Košice. Kozák bol dôležitou súčasťou mužstva Petržalky v Lige majstrov. Vydarené pôsobenie v jej drese mu vynieslo angažmán v Anglicku, kde sa upísal West Bromwichu Albion. V tomto klube však toho Kozák veľa nenahral a tak sa vrátil späť ma Slovensko.

V drese bratislavského Slovana získal majstrovský titul a následne prestúpil do rumunského FC Temešvár. Po pôsobení v tomto klube si zahral ešte v Grécku, Uzbekistane a v susednom Rakúsku, kde aj ukončil kariéru.

Aktuálne je  trénerom B-mužstva bratislavského Slovana a aktívnej sa venuje footgolfu.


Branislav Fodrek

Fodrek je ďalším z radu futbalistov, ktorí si to namierili z Petržalky do klubu Saturn Moskovská oblasť. Hráčom tohto klubu sa stal v lete 2006. Po pôsobení v Rusku sa Fodrek vrátil späť do Petržalky, v ktorej zotrval až do jej zostupu z najvyššej súťaže. Jeho posledným zahraničným angažmánom bol maďarský klub Szombathelyi Haladás. Od roku 2013 do roku 2014 pôsobil v Dunajskej Strede.

Aktuálne sa venuje, podobne ako Kozák, footgolfu a je asistentom trénera pri A-mužstve FC DAC 1904 Dunajská Streda.


Branislav Obžera

Obžera, podobne ako Fodrek, Petráš a Ďurica, spojil svoju kariéru s ruským klubom Saturn Moskovská oblasť. V jeho prípade sa však nejednalo o prestup, ale o hosťovanie. Po ňom sa tento futbalista vrátil späť do Petržalky, aby následne prestúpil do bratislavského Slovanu.

Zahral si aj v Dunajskej Strede, susednom Rakúsku, Liberci a Prievidzi. Aktuálne je trénerom účastníka I. triedy Prievidza TJ Dynamo Bystričany, v ktorého drese si v tejto sezóne zahral 20 minút proti Čereňanom.


Vratislav Gajdoš

Nitriansky odchovanec má stále iba 30 rokov, napriek tomu však už hrá futbal iba na amatérskej úrovni. Po pôsobení v Petržalke hral tento stredopoliar v Banskej Bystrici, českom Liberci, Senici, Nitre a vo Veľkom Lapáši. Aktuálne je hráčom klubu FK Janíkovce.


Balász Borbély

Rodák z Dunajskej Stredy bol neodmysliteľnou súčasťou základnej zostavy trénera Weissa. Dobrými výkonmi si vypýtal angažmán v Nemecku, kde sa v polovici januára 2006 upísal klubu 1. FC Kaiserslautern. V ňom zotrval Borbély rok a pol a následne sa vrátil späť do Artmedie.

Nebol to však jeho posledný zahraničný angažmán, keďže vo februári 2008 prestúpil do rumunského klubu Politechnica Temešvár. Mimo iného pôsobil aj v cyperskom klube AEL Limassol a 15-krát si na seba obliekol aj reprezentačný dres Slovenska.

Borbély sa aktuálne venuje trénerstvu, naposledy pôsobil ako asistent Krisztiána Németha pri A-mužstve Dunajskej Stredy. Obaja však boli v polovici októbra tohto roku odvolaní a na ich pozície klub angažoval zahraničných trénerov.


Daniel Tchuř

Rodák z českej Ostravy patril v drese Artmedie k štvorici legionárov z Českej republiky. Po pôsobení v Petržalke si zahral v Baníku Ostrava a taktiež aj v susednej Karvinej.

Aktuálne informácie o tomto futbalistovi hovoria, že sa dal na štúdium UEFA PRO Licencie a futbal hráva vo veku 40 rokov už iba rekreačne.


Anton Šoltís

V drese Artmedie odohral 133 ligových zápasov, pripísal si 19 gólov a dostal sa na tri stretnutia aj do reprezentačného dresu. Odchovanec košickej Lokomotívy pôsobil v Bardejove, Prešove i v pražskej Slavii, no najúspešnejšiu časť svojej kariéry zažil práve za Starým mostom. Tímu pomohol k triumfu v Slovenskom pohári aj k majstrovskému titulu. Atmosféru Ligy majstrov si však priamo na trávniku kvôli zraneniu neužil. 

Aktuálne je trénerom prvoligových Michaloviec. 


Útočníci

Juraj Halenár

Futbalista, ktorý sa nemalou mierou pričinil o úspech Artmedie v Lige majstrov. Troma gólmi zničil škótsky Celtic pri víťazstve 5:0 na Tehelnom poli. Po pôsobení v Petržalke si to namieril do Slovana, s ktorým spojil dlhé roky svojej kariéry. Za belasých odohral 150 stretnutí, v ktorých zaznamenal 55 presných zásahov.

Belasých opustil počas zimnej prestávky v sezóne 2014/2015, keď si to namieril do maďarskej Nyíregyházi. Klub bol však preradený o dve súťaže nižšie a tak si Halenár po polroku musel hľadať nový angažmán. Ten aj našiel, zmluvu podpísal s českým Olomoucom. V ňom sa mu však nedarilo podľa predstáv a tak po krátkej anabáze zamieril do Borčíc, klubu ktorý vtedy účinkoval v druhej najvyššej súťaži.

Nezhody s majiteľom, ktorý ho obvinil z manipulovania stretnutí mali za následok to, že Halenár skončil svoje pôsobenie v tomto klube už po piatich stretnutiach. Aktuálne je rodák z Trnavy opäť hráčom Petržalky.


Lukáš Hartig

Tento dnes už 40-ročný český útočník prestupoval svojho času do Artmedie z ruského veľkoklubu Zenit Petrohrad. V Petržalke strávil jednu sezónu a následne prestúpil do českého Olomouca. Na Slovensku sa ukázal ešte raz a to v sezóne 2011/2012, kedy sa stal hráčom bratislavského Slovana.

Futbal hrá už iba na amatérskej úrovni a nedávno sa objavil napríklad na halovom turnaji internacionálov, ktorý sa uskutočnil v Prahe.


Martin Mikulič

Nevysoký univerzál prežil najlepšie časz svojej kariéry práve v petržalskej Artmedii. Poctivý futbalista, ktorý nevynechal ani jeden súboj, odohral za tento klub dovedna vyše 130 stretnutí, počas ktorých si pripísal 22 presných zásahov.

Po pôsobení v Artmedii si zahral ešte v Senci a taktiež aj v rakúskom Parndorfe. Aj on sa nedávno vrátil do Petržalky, kde trénuje starší dorast.


Milorad Bukvič

Srbský futbalista pôsobil na Slovensku najprv v bratislavskom Slovane. Hráčom Artmedie sa stal v januári 2005. Jeho anabáza v tomto klube však trvala iba rok. Po ňom Bukvič prestúpil do rumunského klubu FC Arges Pitesti. Práve s týmto tímom nakoniec spojil tento dnes už 40 - ročný futbalista významnú časť svojej kariéry.


Luis Fabio Gomes

Tohto brazílskeho futbalistu si pamätá mnoho fanúšikov najmä z dôvodu, že to bol práve on, kto nepremenil penaltu v rozstrele odvetného stretnutia proti Partizanu Belehrad. Gomes pôsobil na Slovensku vo viacerých kluboch a jeho angažmán v Petržalke nemožno považovať za najvydarenejší.

Dnes už 41-ročný futbalista si po pôsobení v Artmedii zahral futbal ešte v susednom Rakúsku. 
 

Zápasy Artmedie v Lige majstrov 2005/06

1. predkolo LM:
Kairat Alma-Ata - Artmedia Bratislava 2:0 (1:0)
Góly:
40. Fomenko, 70. Arťomov,
ŽK: 55. Sosnovskij, 60. Bogomolov, 90. Lovčev - 38. Debnár, 85. Obžera

Artmedia: Čobej - Debnár (85. Kotula), J. Ďurica, P. Staňo, Tchuř (75. Hellebrand) - Borbély, Burák - Obžera, J. Kozák (65. Vaščák), V. Gajdoš - Mikulič

Artmedia Bratislava - Kairat Alma-Ata 4:1 pp (2:0, 1:0)
Góly:
21. Borbély, 52. Tchuř, 94. J. Kozák (z pok. kopu), 120.+ P. Staňo - 91. Bogomolov
ŽK: 100. Borbély - 63. Arťomov, 94. Sosnovskij

Artmedia: Čobej - Kotula, Debnár, J. Ďurica, Hellebrand (72. Mikulič) - Vaščák (76. V. Gajdoš), J. Kozák, Borbély, Tchuř (83. P. Staňo) - Obžera, Fodrek


2. predkolo LM:
Artmedia Bratislava - Celtic Glasgow 5:0 (1:0)
Góly:
43. a 76. Halenár, 57. Vaščák, 78. Mikulič, 90.+ Halenár
ŽK: 60. S. Petrov, 65. Balde (obaja Celtic)

Artmedia: Čobej - Kotula, Debnár, J. Ďurica, Tchuř (84. P. Staňo) - Borbély - Vaščák (72. Mikulič), J. Kozák, Fodrek - Obžera (76. Burák), Halenár

Celtic Glasgow - Artmedia Bratislava 4:0 (2:0)
Góly:
22. Thompson (z pok. kopu), 45.+ Hartson, 55. McManus, 82. C. Beattie 
ŽK: 31. Thompson, 55. Balde - 22. Debnár

Artmedia: Čobej - Burák (67. P. Staňo), Debnár, J. Ďurica, Tchuř - Obžera, J. Kozák, Borbély, Vaščák (74. Mikulič) - Fodrek, Halenár (87. Bukvič)


3. predkolo LM:
Artmedia Bratislava - Partizan Belehrad 0:0
ŽK:
34. Nadj, 68. Lomič, 71. Emeghara, 87. Boya (všetci Partizan), 

Artmedia: Čobej - Kotula, Borbély, J. Ďurica, Tchuř - Staňo - Vaščák (90. F. Gomes), J. Kozák, P. Petráš (58. Obžera) - Halenár, Fodrek

Partizan Belehrad - Artmedia Bratislava 0:0 po predĺžení, 3:4 na pokutové kopy
ŽK:
43. Mirkovič, 90.+ Lomič - 26. Borbély

Pokutové kopy: Fodrek - 0:1, Nadj - 1:1, J. Kozák - nedal, Mirkovič - nedal, Halenár - 1:2, Bajič - 2:2, Fabio Gomes - nedal, Vukčevič - 3:2, Debnár - 3:3, Boya - nedal, J. Ďurica - 3:4, Brnovič - nedal

Artmedia: Čobej - Burák (112. Mikulič), Borbély, Debnár, J. Ďurica - Vaščák (95. F. Gomes), J. Kozák, P. Petráš, Halenár, Tchuř (55. P. Staňo) - Fodrek


Skupinová fáza - H-skupina
1. kolo
Artmedia Bratislava - Inter Miláno 0:1 (0:1)
Gól:
17. Cruz
ŽK: 11. P. Staňo - 8. Veron, 34. C. Zanetti
ČK: 56. Veron (Inter) po 2. ŽK

Artmedia: Čobej - P. Petráš, Debnár, J. Ďurica, Urbánek (74. R. Konečný) - Vaščák, J. Kozák, P. Staňo (62. F. Gomes), Fodrek - Hartig (71. Mikulič), Halenár


2. kolo
FC Porto - Artmedia Bratislava 2:3 (2:1)
Góly:
32. Lucho González, 39. Diego - 45.+ P. Petráš, 54. J. Kozák, 74. Borbély
ŽK: 78. Quaresma, 90.+ Bosingwa - 60. P. Petráš, 86. P. Staňo, 90.+ Halenár

Artmedia: Čobej - Burák (46. Halenár), Borbély, J. Ďurica, Urbánek - Vaščák, Debnár, J. Kozák, P. Petráš (79. P. Staňo) - Fodrek - Hartig (84. Obžera)

 


3. kolo
Glasgow Rangers - Artmedia Bratislava 0:0
ŽK:
75. Bernard, 84. Pršo - 78. Obžera, 85. Borbély

Artmedia: Čobej - P. Petráš, Debnár, J. Ďurica, Urbánek - Vaščák (68. Obžera), J. Kozák, Borbély, Fodrek - Halenár (73. Tchuř) - Hartig (83. P. Staňo)


4. kolo
Artmedia Bratislava - Glasgow Rangers 2:2 (1:2)
Góly:
8. Borbély, 59. J. Kozák - 3. Pršo, 44. S. Thompson
ŽK: 88. Fodrek - 80. Kyrgiakos, 86. B. Ferguson

Artmedia: Čobej - P. Petráš, Debnár, J. Ďurica, Urbánek - Borbély - Vaščák (83. Tchuř), J. Kozák, Fodrek, Obžera (87. P. Staňo) - Hartig (73. Halenár)


5. kolo
Inter Miláno - Artmedia Bratislava 4:0 (2:0)
Góly:
28. Figo, 41., 59. a 74. Adriano
ŽK: 45. P. Petráš (Artmedia)

Artmedia: Čobej - P. Petráš, Debnár, J. Ďurica, Urbánek (79. P. Staňo) - Vaščák (69. Mikulič), J. Kozák (69. Tchuř), Borbély, Fodrek, Obžera - Halenár


6. kolo
Artmedia Bratislava - FC Porto 0:0
ŽK:
32. Urbánek, 81. Debnár - 4. Cesar Peixoto, 36. Diego, 55. Pedro Emanuel, 83. Bosingwa

Artmedia: Čobej - P. Petráš, Debnár, J. Ďurica, Urbánek - P. Staňo - Obžera (88. Halenár), J. Kozák, Borbély, Fodrek - Hartig (61. Vaščák)

Petržalka obsadila v tabuľke 3. miesto a v jarnej časti pokračovala v šestnásťfinále vtedajšieho Pohára UEFA.


V rámci spomínania na staré petržalské časy prinášame aj pohľad na štadión, na ktorom Artmedia hrávala svoje ligové zápasy.

Autor: Jakub , Zdroj: ligy.sk

Súvisiaci obsah

 • 19.08.2019
  Dijon získal senegalského brankára Gomisa
  Senegalský brankár Alfred Gomis sa stal novou posilou francúzskeho prvoligistu z Dijonu. Do klubu prišiel za odstupné milión eur z talianskeho celku SPAL. Dvadsaťpäťročný Gomis pomohol v júli Senegalu k postupu do finále Afrického pohára národov. Informovala o tom agentúra AFP. (TASR)
 • 02.07.2019
  Záchranári našli telo nezvestnej Ismailiovej
  Záchranári našli v utorok telo nezvestnej švajčiarskej futbalovej reprezentantky Florijany Ismailiovej. "Telo objavili pomocou špeciálneho prístroja v jazere Como v hĺbke viac ako 200 metrov. Potápači ho následne vytiahli," citovala agentúra DPA vyhlásenie talianskych požiarnikov.

  Kapitánka majstrovského Young Boys Bern si prenajala spolu s priateľkou v sobotu loď. Stredopoliarka z nej neskôr skočila do vody a viac sa nevynorila. Dvadsaťštyriročná Ismailiová hrala v Berne od roku 2011. V januári 2014 odohrala prvé z celkovo 33 reprezentačných stretnutí. (TASR)
 • 02.07.2019
  EL: St. Joseph's postúpil cez Prištinu z predkvalifikácie
  Futbalisti gibraltárskeho klubu St. Joseph's postúpili do prvého predkola Európskej ligy. V utorňajšej odvete predkvalifikácie si doma poradili s kosovskou Prištinou 2:0 a po remíze 1:1 v prvom dueli sa už môžu tešiť na súboje so škótskym Glasgowom Rangers.

  Predkvalifikácia EL - odveta: St. Joseph's - Priština 2:0 (0:0), Góly: 74. Villar, 80. Juanfri, ČK: 90.+3 Rojas - 48. Bekteshi, 48. Dallku, /prvý zápas 1:1, postúpil St. Joseph's/ (TASR)
 • 06.06.2019
  Príprava: Grécka dvadsaťjednotka zdolala Gruzínsko
  Gruzínski futbaloví reprezentanti do 21 rokov prehrali vo štvrtkovom prípravnom stretnutí s gréckymi rovesníkmi 0:3. Mladí Gruzínci sú jeden zo súperov slovenskej dvadsaťjednotky v 2. skupine kvalifikácie ME 2021 tejto vekovej kategórie. (TASR)
 • 06.06.2019
  Príprava: Prehra USA, obrat Mexika proti Venezuele
  Futbalisti USA prehrali v noci na štvrtok v prípravnom zápase s Jamajkou 0:1. Mexiko si poradilo s Venezuelou 3:1. Paraguaj remizoval s Hondurasom 1:1, Peru zdolalo Kostariku 1:0. (TASR)
    
  Paraguaj - Honduras 1:1 (1:0), Góly: 17. Cardozo (11 m) - 76. Figueroa
  USA - Jamajka 0:1 (0:0), Gól: 60. Nicholson
  Peru - Kostarika 1:0 (0:0), Gól: 53. Cueva
  Mexiko - Venezuela 3:1 (1:1), Góly: 32. Alvarado, 54. Pizarro, 76. Guardado - 18. Murillo
 • 06.06.2019
  Príprava: Brazília rozhodla o triumfe nad Katarom v prvom polčase
  Futbalisti Brazílie zvíťazili v noci na štvrtok v prípravnom zápase nad Katarom 2:0. O svojom triumfe rozhodli v prvom polčase, keď sa strelecky presadili Richarlison (16. minúta) a Gabriel Jesus (24. minúta). Pre zverencov trénera Titeho bol duel súčasťou prípravy na Copa America. (TASR)
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//