topPhoto
FOTO: retail.cpfcstore.co.uk, tiendamalagacf.com, girondins.com, shop-fcdk.com, bvbonlineshop.com, laziostylestore.com, juvestore.com, footballfashion.org

Desať najkrajších dresov aktuálnej sezóny, ktorý sa páči najviac vám?

BRATISLAVA, 28.02.2017 |
Investícia do dizajnu dresov sa niekedy môže vyplatiť. Klub môže na predaji dresov zarobiť veľkú sumu peňazí, ktorú môže následne investovať ďalej. Dnes sa v našom článku pozrieme na to, ktorým klubom sa to v aktuálnej sezóne podarilo.

10. AFC Sunderland

Oficiálnymi klubovými farbami The Black Cats sú biela, červená a čierna. Pre túto sezónu však klub zvolil aj tretiu sadu dresov v kombinácii ružová - fialová. Tie nevyzerajú vôbec zle a je jasné, že keď v nich hráči Sunderlandu nastúpia, súpera i jeho priaznivcov dokonale zaskočia.

 

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Sunderland third kit

 

 

 


9. Crystal Palace

Klubovými farbami klubu z Londýna sú červená a modrá. Tieto farby dominujú nielen na domácich, ale aj na dresoch určených pre zápasy vonku, kde je však podklad žltý. Napriek tomu sú tieto dresy riešené veľmi vkusne, asi až na logo sponzora, umiestnené v strede. To však musí byť zachované, či by sme ho tam chceli, alebo nie.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt crystal palace away kit

 


8. Malaga CF

Veľmi pekne a vkusne sú riešené aj domáce dresy španielskej Malagy. Pri zachovaní klubových farieb tohto klubu, ktorými sú modrá a biela, dominuje na dresoch tohto klubu opäť aj logo, ktoré je však vzhľadom na možnosti umiestnené vkusne.

 
 


7. Girondins Bordeaux

Zaujímavo vyzerajú aj tretie dresy francúzskeho klubu Girondins Bordeaux. Fotografie, ktoré na ňom sú, majú znázorňovať dôležité orientačné body v tomto meste. Do nášho rebríčka patria už len kvôli tomu, že ich tvorcovia sa vymanili zo stereotypu a odvážili sa pre niečo nevšedné.

 

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Girondins Bordeaux third jersey

 

 

 
 

6. Dynamo Kyjev

V jednoduchosti je krása, povedali si v ukrajinskom Kyjeve. Domáce dresy miestneho Dynama nezdobí logo sponzora, ale národný motív, ktorý sa nachádza popri golieri. Značiť môže určitú súdržnosť, ale taktiež aj to, že Dynamo bolo počas éry Sovietskeho zväzu klubom, ktorému fandila väčšina Ukrajincov.

 

5. Borussia Dortmund

Veľmi pekné sú aj hosťovské dresy Borussie Dortmund. Klubové farby boli zachované, pričom dominuje čierna, ktorá je doplnená žltou. Tvorcovia týchto dresov vsadili na jednoduchosť, musime však uznať, že tá sa im v tomto prípade vyplatila.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt borussia dortmund away kit

 


4. Lazio Rím

Skvele riešené sú aj tretie dresy rímskeho Lazia. Na dresoch boli zachované klubové farby, ktoré dopĺňa iba logo klubu a logo ich výrobcu, ktorým je spoločnosť Macron. Dresy vyzerajú veľmi zaujímavo a musíme uznať, že aj v tomto prípade preukázali Taliani svoj cit pre módu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lazio roma third kit

 


3. Juventus Turín

Medializovaná zmena loga so sebou prinesie aj zmenu na jednotlivých dresoch tohto klubu. Napriek tomu však musíme uznať, že tretie dresy Juventusu pre túto sezónu sú riešené veľmi zaujímavo. Boli na nich zachované klubové farby, pričom na rukávoch pripomínajú čiernobiele pásy zebry.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt juventus turin third jersey

 

2. Flamengo

Typické červenočierne dresy brazílskeho klubu Flamengo, ktorý sídli v Rio de Janeiru, by mohli v nasledujúcej sezóne aspoň v niektorých zápasoch nahradiť žltomodré s vyobrazením sochy Krista Spasiteľa. Iba pripomíname, že najvyššia súťaž v Brazílii sa hrá systémom jar - jeseň. Klub na svojich tretích dresoch stavil na motív sochy Krista Spasiteľa, ktorá je v tomto meste vyhľadávnou atrakciou. Len pre zaujímavosť dopĺňame, že táto socha je štvrtou najväčšou sochou Krista Spasiteľa na svete, najvyššia sa nachádza v poľskom Swiebodzine.

https://1.bp.blogspot.com/-A4dTOvMqIUw/V9knUu1rAEI/AAAAAAABAKw/tQUf2K-df0MbZW6V1mHX_crhOVyBinnygCLcB/s738/flamengo-17-18-third-kit-adidas-creator-studio-3.jpg


1. Mali

Naozaj veľmi pekné sú dresy africkej krajiny Mali. Dominujúcim je na nich štátny znak tejto krajiny, ktorý dopĺňajú tri národné farby zelená, žltá a červená. Tieto dresy boli vyrobené špeciálne pre nedávno skončený Africký pohár národov v Gabone. 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt mali kits africa cup 2017

Autor: Jakub , Zdroj: ligy.sk

Súvisiaci obsah

 • 03.03.2019
  Zimný turnaj BFZ: Víťazom tohto ročníka Most pri Bratislave

  Nedeľa 3. marca dala definitívnu odpoveď na otázku,kto sa stal najlepším tímom tohto ročníka Zimného turnaja Bratislavského futbalového zväzu. Viac >>>

 • 03.03.2019
  Pohár BFZ: Senec rozniesol Vrakuňu, Mariathal blízko prekvapenia

  Pohár Bratislavského futbalového zväzu pokračoval 2. kolom, ktoré ponúklo dva zápasy. Viac >>>

 • 24.02.2019
  Zimný turnaj BFZ: Vo finále si zahrajú Báhoň a Most pri Bratislave

  Zimný turnaj Bratislavského futbalového zväzu priniesol počas tohto víkendu dva dohrávané duely skupinovej fázy i obe semifinálové stretnutia. Viac >>>

 • 21.02.2019
  Slovan opúšťa dvojica Slovákov, Majling sa posunie k áčku
  Adam Laczkó a Matúš Ružinský opúšťajú bratislavský Slovan, aby získali hernú prax v iných kluboch. Naopak, príležitosti v áčku by sa mohol dočkať Martin Majling. Viac >>>
 • 21.02.2019
  Dres Senice bude do konca sezóny obliekať Dangubič z Trnavy
  Fortunaligový klub FK Senica získal na hosťovanie do konca sezóny Filipa Dangubiča zo Spartaka Trnava. Informoval o tom na svojej internetovej stránke. Viac >>>
 • 21.02.2019
  Dunajská Streda si uplatnila opciu na Jedličku
  Fortunaligový klub FC DAC 1904 Dunajská Streda podpísal kontrakt s brankárom Martinom Jedličkom do leta 2022. Informovala o tom oficiálna stránka tímu. Viac >>>
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//