topPhoto
FOTO: FK Vyšné Opátske (facebook)

Výsledky víkendových prípravných zápasov (27. - 29. januára 2017)

SLOVENSKO, 31.01.2017 |
PRIEBEŽNE DOPĹŇAME Aj uplynulý víkend ponúkol priaznivcom množstvo zápasov v rámci zimnej prípravy tímov na jarnú časť sezóny. Ak viete o ďalších výsledkoch, dajte nám o nich vedieť.


FC Baník HN Prievidza & Handlová - TJ Partizán Domaniža 3:0 (2:0)
Góly:
40. Dominik Obžera, 42. Radovan Babašta, 88. Dávid Šlabjar.

FC Baník: Martin Lacko - Šifalovič, Kozák, Pekár, Halmeš - Belanec - Babašta, Bublák, Spevár, Obžera - Drozd; striedali: Jerguš Plec, Kopál, Oravec, Šlabjar, Kováčik
 

MFK Tatran Liptovský Mikuláš - VSS Košice 3:1 (1:1)
Góly MFK:
Jasenovský, Papaj 2.

MFK Tatran: Šavol – Janec, Očenáš, Šimun, Lišivka, Poremba, Papaj, Jasenovský, Matić, Kucharčík, Laco; striedali: Jánošík, Kreva, Sakniuk, Poruban, Ferenčík, Andrić, Mikušiak
 

ŠK Slovan Bratislava juniori – FC Petržalka Akadémia 5:0 (4:0)
Góly: 45., 63., 72. D. Hrnčár, 61., 68. D. Petráš

FCPA (1. polčas): Valašik- Indrichovič, Valent, Had, Čapla – Hečko, Marko, Kusý, Bončo, Turčák – Boďo
(2. polčas): Gábriš – Zahustel, Valent, Walla, Nagy – Indrichovič, Uhlík, Benci, Turčák, Nespešný – Hapl


Haniska - Cigánd (Maď.) 1:2 (0:0)
Gól Hanisky:
Cuprišin

Haniska: Deronja - Hrubovčák, D.Lukáč, Laczko, Kiseľa, Šalagovič, Maník, Pástor, Cuprišin, M.Lukáč, Stropkay; striedali: Sonoga - Macák, Molnár, Stankovič, Janočko, Belohorec


Tatran Prešov U19 - Slovan Giraltovce 5:4 (2:1)
Góly Slovana:
Digoň 3, S. Pankuch

Slovan: Sobek - Sivák, Dvorjak J., Tomko, Čabala - Kuriplach, Pankuch S, Čurlík, Tkáč - Pankuch D., Digoň; striedali: Vojta, Dvorjak S., Duda, Furmanek, Smetanka, Pivovarský


Stropkov - Korczyna 9:1
Góly Stropkov:
Paluba 2, Burcák 2, Kimák, Bunda, Poľák, Danko, Petrišin

Stropkov: M. Mydla - M. Potoma, J. Kimák, K. Pavlík, E. Tabiš - O. Paluba, V. Bochin, M. Dolutovský, P. Poľák, P. Bunda - E. Burcák; striedali: F. Dolutovský, D. Petrišin, D. Danko, M. Staško


Stropkov - Svidník 3:1 (1:1)
Góly:
O. Paluba, P. Jakubčo, D. Danko

Stropkov: M. Mydla - M. Potoma, F. Dolutovský, J. Kimák, P. Jakubčo - O. Paluba, V. Bochin, D. Petrišin, P. Poľák, P. Bunda - E. Burcák; striedali: K. Pavlík, E. Tabiš, D. Danko, M. Staško


Lokomotíva Košice - Vyšné Opátske 3:0 (0:0)
Góly:
59. a 85. Chmelo, 84. Jano; 67. (nepremenená jedenástka) - Pavúk

FCL: 1. polčas: Fabíni - Cmarko, Horváth, Pavúk, Dický - Kolek, Cicman, Hloušek - Gáll, Jano, Zajac
2. polčas: Kovalik - Cmarko, Horváth, Pavúk, Dický - Hloušek (62. Jano), Korijkov, Hejnus, Harvila - Chmelo, Sovič

VO: Pella - Kis, Majný, Ilinjo, Vilčko, Haluška, Urban, Turczyk, Šemrák, Bandžuch, Zeher; striedali: Pach, Bačo, Pulščák.


MFK Alekšince - ČFK Nitra 4:0 
Góly:
Trnka 2, Füle, J. Blaži

Slovan Krušovce - OFK Prašice 1:1 (0:1) 
Góly:
4. 0:1 - 78. P. Karl (11m) 1:1

TJ Tatran Uhrovec - ŠK VEGUM Dolné Vestenice 2:4
Góly ŠK:
Malina 2, Hrošovský, Šagát

Kozárovce - Dubnica U19 3:3 (3:3) 
Góly Koz:
B Lenard, Chlpik , M. Lenard

Ľubotice - Plavnica 0:2
Góly:
Hricko, Krafčík

Svit - Ľubica 3:2
Góly Svit:
Stanislav 3

Michalovce U19 - MFK Vranov 1:1 (1:0)
Gól Vranov:
Polačko

SC/ESV Parndorf - FK Inter Bratislava 5:1
Gól Inter:
Ait Afkir

Lozorno - Vrakuňa 2:2
Góly Lozorno:
Koporec, Ronec

ŠK Závod - ŠK Gajary 7:3 (4:2)
Góly Závod:
Žák, Gildein, Blecha M., Kuník 2,Čemba 2

MFK Skalica - FKM Nové Zámky 2:3 (1:1)
Góly NZ:
Kráľ, Gulyás, Švajda


MFK Dubnica  - OŠK Baník Stráňavy 3:1 (1:0)
Góly MFK:
Čurik, Častulín, Jakúbek
(Skalica nastúpila s hráčmi z U19 a zo širšieho kádra A-tímu)


Ďalšie výsledky
FK Duslo Šala - FCL WV Devinska Nová Ves 0:1
Spartak Bánovce nad Bebravou - MŠK  Púchov 1:4
FK Dukla Banská Bystrica - Podbrezová B (zrušené kvôli maródke v tíme Dukly)
Diviaky - Kanianka (zrušené kvôli maródke v tíme Kanianky)
Starší žiaci: MFK Lokomotíva Zvolen (1. liga) - Kanianka 7:0 (2:0)
Mladší žiaci: MFK Lokomotíva Zvolen (1. liga Stred) - Kanianka (3. liga Západ) 12:0 (4:0)
Spišská Nová Ves - Trebišov 2:2
Pardubice - Poprad 2:1 (Zimná Tipsport liga - semifinále)
Prešov - Bardejov 2:2
Bardejov U19 - Záhradné 2:2
Kračúnovce - Bystré 3:1
Spišská Bela - Kezmarok 5:1
Revúca - Rožňava 5:3
Moldava nad Bodvou - Medzev 2:8
Petrovce nad Laborcom - Strážske 3:3
Čaňa - Gerlachov 1:3
Kráľovský Chlmec - Cigánd U19 2:1
Veľká Lomnica - Veľký Šariš 4:1
Spišská Nová Ves U19 - Levoča 3:0
Rudnany - Velke Lovce 3:3
Sabinov - Bardejovská Nov Ves (zrušené) 
Veľké Kapušany - Borša 4:5
Šarišské Michaľany - Župčany (zrušené pre nepripravený UT v Sabinove)
Humenné - Jasenov 3:3
Stakčín - Kolonica 4:2
Poprad B - Spišské Podhradie 3:0
Spišské Vlachy - Štrba (zrušené)
Harichovce - Krompachy 2:1
Kalša - Malá Ida 3:2
Dobšiná - Gemerská Poloma 8:1
Močarany - Sobrance 2:2
Krišovská Liesková - Streda nad Bodrogom 3:2
Čierna nad Tisou - Cigánd B 3:2
Smižany - Letanovce 3:1
Prakovce - Smolník (zrušené)
Lipany - Kračúnovce 3:1
Bohemians Praha - Poprad 2:0
Nižný Žipov - Vyšná Myšľa 1:1

Autor: marp, Zdroj: ligy.sk, klubové stránky a facebookové stránky klubov

Súvisiaci obsah

  • 06.06.2019
    Príprava: Grécka dvadsaťjednotka zdolala Gruzínsko
    Gruzínski futbaloví reprezentanti do 21 rokov prehrali vo štvrtkovom prípravnom stretnutí s gréckymi rovesníkmi 0:3. Mladí Gruzínci sú jeden zo súperov slovenskej dvadsaťjednotky v 2. skupine kvalifikácie ME 2021 tejto vekovej kategórie. (TASR)
  • 06.06.2019
    Príprava: Prehra USA, obrat Mexika proti Venezuele
    Futbalisti USA prehrali v noci na štvrtok v prípravnom zápase s Jamajkou 0:1. Mexiko si poradilo s Venezuelou 3:1. Paraguaj remizoval s Hondurasom 1:1, Peru zdolalo Kostariku 1:0. (TASR)
      
    Paraguaj - Honduras 1:1 (1:0), Góly: 17. Cardozo (11 m) - 76. Figueroa
    USA - Jamajka 0:1 (0:0), Gól: 60. Nicholson
    Peru - Kostarika 1:0 (0:0), Gól: 53. Cueva
    Mexiko - Venezuela 3:1 (1:1), Góly: 32. Alvarado, 54. Pizarro, 76. Guardado - 18. Murillo
  • 06.06.2019
    Príprava: Brazília rozhodla o triumfe nad Katarom v prvom polčase
    Futbalisti Brazílie zvíťazili v noci na štvrtok v prípravnom zápase nad Katarom 2:0. O svojom triumfe rozhodli v prvom polčase, keď sa strelecky presadili Richarlison (16. minúta) a Gabriel Jesus (24. minúta). Pre zverencov trénera Titeho bol duel súčasťou prípravy na Copa America. (TASR)
  • 05.06.2019
    ME21: San Maríno doma nestačilo na Litvu
    Futbaloví reprezentanti Litvy do 21 rokov zvíťazili v stredajšom zápase 4. skupiny kvalifikácie ME 2021 v Serravalle nad domácim San Marínom hladko 3:0. O góly hostí sa postarali v 7. minúte Kloniunas, v 29. Dubickas a v 60. Cyzas. (TASR)
  • 05.06.2019
    Príprava: Gruzínska dvadsaťjednotka remizovala v Čiernej Hore
    Gruzínski futbaloví reprezentanti do 21 rokov remizovali v stredajšom prípravnom stretnutí s rovesníkmi z domácej Čiernej Hory 0:0. Mladí Gruzínci sú jedným zo súperov slovenskej dvadsaťjednotky v 2. skupine kvalifikácie ME 2021. (TASR)
  • 05.06.2019
    Curacao a Vietnam postúpili do finále Kráľovského pohára
    Futbalisti Curacaa a Vietnamu si zahrajú o trofej na medzištátnom turnaji Kráľovský pohár v Thajsku. V stredajších stretnutiach semifinále podujatia, na ktorom vlani triumfovalo Slovensko, si Curacao poradilo s Indiou 3:1 a Vietnam zdolal hostiteľskú krajinu 1:0. (TASR)
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//