topPhoto
FOTO: ETO Gyor – ŠTK Šamorín (Tibor Őry)

Výsledky prípravných zápasov (1. - 6. február 2017)

SLOVENSKO, 06.02.2017 |
PRIEBEŽNE DOPĹŇAME Pokračujeme vo výsledkovom servise tímov zo slovenských súťaží. Chýba vám v ňom výsledok toho vášho? Dajte nám o ňom vedieť.


AFC Nové Mesto nad Váhom - Zbrojovka Brno jun 6:1 (2:0)
Góly AFC:
L. Šebek 3, M. Šebek, Kurtin, Cisár

FC Petržalka akadémia - FC Rohožník 1:1 (1:0)
Gól:
Hronec (11m)

FCPA: Valašik- Zahustel, Walla, Marko, Čapla- Hečko, Uhlík, Pochyba, Nespešný- Hronec- Turčák, striedali: Nagy, Indrichovič, Benci, Zemeš
 

FK Pohronie - ViOn Zlaté Moravce B 8:2 (4:1)
Góly:
7. Nosko, 13., 71. Kminiak, 20., 34. Paraj, 55., 61., 71. Ďungel - 39. Kováč, 75. Slamka

FK (1. polčas): Lehocký – Karvaš (16. Gregáň), Nosko, Prikryl, Hudák, Garaj, Ďungel, Paraj, Pelegríni, Hatori, Kminiak
(2. polčas:) Lehocký - Garaj, Nosko, Prikryl, Nagy, Gregáň, Paraj (66. Orság), Blahút, Frimmel, Pelegríni (66. Kminiak), Ďungel


ETO Gyor – ŠTK Šamorín 1:2 (0:1)
Góly ŠTK: Peu 2

ŠTK (do 60. minúty): Hajdúch – Marić-Bjekić, Horváth, Pončák, Ágh – Marlon Freitas, Králik – Pančík, Leonel – Peu
(od 60. minúty):  Hajdúch -  Mezovský, Špánik, Alan Fialho, Ozogány – Krištan – Estevao, Levi, Čemba, Willian Henrique, Maxi


Sigma Olomouc – ŠTK Šamorín 0:2 (0:1)
Góly:
36. Peu, 90. Marlon Freitas

ŠTK: Poser – Špánik (55. Pončák), Horváth, Alan Fialho, Ágh – Marlon Freitas, Králik – Mezovský (55. Pančík), Luquinha (65. Čemba), Levi (75. Leonel) – Peu


TJ FK Vyšné Opátske - OŠFK Šarišské Michaľany 1:1 (1:1)
Góly:
19. Róbert Zeher - 27. Erik Kapráľ

Vyšné Opátske: Stanislav Pela - Tomáš Ilinjo, Peter Majný, Róbert Urban, Peter Vilčko - Stanislav Kiš, Zsolt Ištók, Radoslav Bandžuch, Pavol Turczyk - Róber Zeher, Martin Haluška, striedali:Miloš Pulščák, Marek Novotný, tréner: Karol Kisel,

Šarišské Michaľany: Martin Kapráľ - Ivan Bednár, Jakub Harčár, Michal Dubecký, Ján Janič - Ivan Pončák, Roman Kovalčík, Dominik Haničák, Lukáš Olejár - Erik Kapráľ, Peter Jačišin, striedali: Ján Jopek, Jozef Kovalčík, Peter Kentoš, tréneri: Ľuboš Belejík, Michal Krajník


Junior Kanianka - OFK Solčany 0:1 (0:0)
Gól:
P. Ducký

Junior: Blažek - Kalina, Pekár, Paulík, Šnirc - Šlabjar, Kapusta, Zimányi,  Petráš, Gajdoš, Hianik, striedali: Jantoška, Filkorn, Hvolka, Boško


KS Cracovia Krakov - MFK Zemlín Michalovce 0:0

MFK: P. Macej (46. Kira) – Qose (65. Vajs), Kavka, Sipľak, Šimčák – Grič (82. R. Lukáč) – M. Regáli (70. A. Leško), Turík (70. T. Sedlák), S. Danko (60. P. Kolesár), Dimitriadis – Kushta (65. Bellás)


Mladší dorast: FK Spartak Bánovce nad Bebravou - TJ Družstevník Nedožery - Brezany 7:1 (2:0)
Góly FK:
Vladimír Srnec 3, Peter Šiko, Leonard Daubner, Lukáš Ďurkáč, Jakub Hertl

Spartak: Kočica, Brida, Gális, Rybička, Ďurkáč, Machara, Šiko Jakub, Šiko Peter, Kráľ, Srnec, Daubner, striedali: Tuchyňa, Rypák, Hertl, Žáčik , tréner: Mgr. Ondrej Kubík


ŠK Tesla Stropkov - OFK Tatran Kračúnovce 1:2 (1:1)
Gól ŠK:
Kimák

ŠK: Mulík - F. Dolutovský, J. Kimák, K. Pavlík, E. Tabiš - O. Paluba, V. Bochin, P. Poľák, D. Danko, D. Petrišin - E. Burcák; striedali: M. Mydla, M. Dolutovský, P. Bunda, K. Karsa  


Mezokoveszd - Lokomotíva Košice 3:0 (1:0)
Góly:
36. Střeštík, 81. B. Tóth, 89. Kink

FCL: Bréda (46. Kovalik) – Cmarko, L. Horváth, F. Pavúk, Dický - Korijkov (46. Karaš), Harvila (46. Jano), Chmelo (62. Hejnus), P. Zajac, Gáll (46. Cicman) - A. Sovič (46. Kolek). Tréner: Albert Rusnák


MFK Slovan Sabinov - MFK Slovan Giraltovce 1:6 (0:1)
Góly Giraltovce:
Digoň 4, S. Pankuch, Tkáč

Giraltovce: Sobek (Pivovarský) - S. Dvorjak (Smetanka), J. Dvorjak (Furmanek), Tomko (Vojta), Čabala - Cauner - Kuriplach (Duda), S. Pankuch, Čurlík (D. Pankuch), Tkáč (Zaputil) - Digoň


FK Dukla Banská Bystrica - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 4:1 (1:0)
Góly FK Dukla:
Slančík 2, Starší, Cvik

Dukla: Maťašovský (46. Ďurčo), Daniel, Cvik, Gaško, Valent (70. Pejović), Snitka, Savić, Rejdovian, Ďanovský (65. Szczepaniak), Slančík (65. Memić), Starší (70. Vila)


MŠK FOMAT Martin - FC Baník HN 1:3 (0:0)
Góly FC:
Vladimír Drozd, Andrej Turančík 2.

FC: Jerguš Prec - Šifalovič, Oravec, Kozák, Halmeš - Bublák - Kopál, Kováčik, Gunda, Obžera - Šlabjar, striedali: Martin Lacko, Spevár, Drozd, Turančík a Babašta


OFK Dežerice - Slovan Krušovce 1:1 (0:0)
Góly:
Ďurík - M. Bazala

Slovan: D. Križma - D. Procházka, R. Trudman, P. Karl, J. Gális - M. Golis, V. Masaryk, F. Gális, J. Bujna (46. B. Tretinár) - R. Čaniga, M. Bazala

MTJ Nitrianske Pravno - Partizán Cigeľ 4:3
Góly Partizán:
Kamdem 3

Partizán: Gregor - Orsag, Slaný, Ďuriš, halaška, Katrena, Madarász, Kotula, Š: Zaťko, T. Zaťko, Kamdem


TJ Imeľ - FKM Nové Zámky 1:1 (0:0)
Gól
FKM: Poluch

FKM (1. polčas): Dovičovič - Ešek, Ilés, P. Horáček, Petráš, Lovska, Bombicz, Fehérvári, Baksics, Kráľ, Švajda
(2. polčas): Juhás - Poluch, Petráš (Horáček), Ešek, Letko, Orémusz, Czibor, Fehérvári (Ilés), Guluás, Švajda (Lovska), Košút


OFK Ludanice – Koniarovce 4:1
Góly OFK:
Holek 3, Candrák

OFK: Žovic - Matejov, Krajčík, Balajka, Šuchman - Buday, Král, Šiška, Vatrt - Uhlár, Holek, striedali: Hlobik, Tikal, Blaho T., Candrák


ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice - PSC Pezinok 2:1 (1:0) 
Góly ŠK:
Adam Pavlík 2

ŠK: Matejkovič - Jakubicka- Poláček - Lančarič - Koleno- Janso- Krajčovič - Doka- Halmo- Machovič - Pavlík, striedali: Meško, Mihálik


ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice - Zvončín 4:1 (0:0) 
Góly ŠK: 
Halmo 2, Hravbovský, Moravanský 

ŠK: Sakar - Mihálik, Lančarič, Meško, Koleno - Rajnic (Demovič), Krajčovič, Doka, Machovič (Hrabovský) - Moravanský, Halmo


ŠK Lozorno - Lehnice 5:3
Góly ŠK:
Ronec 3, Sirota, Lazar

ŠK: Lacko - Plach, Benko, Dugovič, Novák - Klamo, Tábora, Gendiar, Imrich( 65. Feder) - Augustín (46. Mrva), Čambál


FC Slovan Galanta - Devínska Nová Ves 6:3 
Góly Slovan:
Pragai 2, Kočiš, Baša, Winkler, Klenkovic

Rakytovce - SKM Liptovský Hrádok 2:7 (0:3)
Góly SKM:
Orolin 4, Otruba, Moravcik, Borek

ŠK Lozorno - Borský Svätý Jur 7:1
Góly ŠK:
Miklušičák 2, Ščepka, Švajdlenka, Ronec, Juričkovič, Bončo

Topvar Topoľčany – Veľký Ďur 8:1 (3:1)
Góly Top.:
Laouzai 2, Iranzi, Aki Akhero, Bayokolak, Števko (11m), Michalík, Omborenga

Topvar Topoľčany – Tekovské Lužany 12:2 (8:0)

Horné Obdokovce – Vrbové 2:1 (1:0)
Góly HO:
Martonka, Zsebi

ŠK Šenkvice - TJ ŠM Janíky 1:6 
Gól ŠK:
Klamo

OŠK Dubovany - TJ Vinodradník Suchá nad Parnou 2:3
Góly OŠK:
Vrbík, O. Lietavec

TJ Elastik Bohdanovce - Modranka 5:7
Góly Elastik:
Schmidt 2, Nádaský, Kopúnek, Železný

ŠK Závod - FC Malacky 1:1 (0:1)
Gól ŠK:
Reisel

Trstín - OŠK Smolenice 6:2 (2:1)
Góly OŠK:
J. Greguš, J. Petráš

MFK Vranov nad Topľou - FK Humenné 2:1 (1:1)
Góly MFK:
Kokočák, Kotľár

Tatran Kamenec pod Vtáčnikom - TJ Magura Poruba 0:7 (0:3) 
Góly:
Burza 3, F.Čavojský, K. Škultéty, Rybár, K. Tisaj

ŠK Tomášov - CFK Pezinok 3:1 (0:0)
Góly ŠK:
Repáň, Beňo, Sarik

FK Inter Bratislava - ŠKF Sereď 4:5
Góly FK:
Šulc 2, Hrnko, Kaman

Veľké Bedzany - Nitrianska Streda 4:0 (1:0)
Góly:
O. Gerbel 2, M. Ladický (11m), Pirťan

1. FC Tatran Prešov B - ŠK Záhradné 3:1
Góly 1. FC:
Straka 2, Mikluš

FK Poprad B - Svit 2:0
Góly:
M. Richtarčík, J. Tropp

Kozárovce - Lok 5:2 (2:1) 
Gól:
Ďurovič, Krkoš, Chlpík, B. Lenárd, Ďurina

Oponice - Kovarce 1:4 (1:1)
Góly:
A. Gerši – E. Gregor 3, N. Grác

Dunajská Lužná B - Bojná 1:4 (1:2)
Góly:
L. Lukačovič 2, M. Bartoník, P. Sporina.

Tovarníky - Bošany 6:0 (3:0)
Góly:
A. Candrák 3, M. Mrázik 2, V. Candrák

Jacovce - Kuzmice 8:2 (3:0)
Góly:
K. Beňo 3, Bujna, Bajzík, Kaman, Uhlár (11 m), vlastný (Goga) – D. Jančovič, Zachar

TJ Družstevník Opatovce nad Nitrou - OFK Lehota pod Vtáčnikom 3:3
Góly TJ:
Kohút, Adamec, Lalík


Ďalšie výsledky
TJ Družstevník Opatovce nad Nitrou - Malá Čausa 8:2
ŠK Šurany - KFC Kalná nad Hronom 0:1
LR Crystal Lednické Rovne - Prečín 9:0
LR Crystal Lednické Rovne - Partizánske 3:0
TJ Slovan Nitrianske Sučany - ŠK Partizán Čierny Balog 3:2
SDM Domino - Jablonec 6:0
Spartak Bánovce nad Bebravou - FK Poprad U19 5:0 (2:0)
ŠK Bebrava Slatina nad Bebravou - Horné Naštice 13:0 (5:0)
ŠK Bebrava Slatina nad Bebravou  - Valaská Belá 6:1 (4:0) 
MŠK Považská Bystrica - Papradno 7:0
Starší dorast: MŠK Považská Bystrica - FC Baník HN 5:3
Spartak Bánovce nad Bebravou - OFK Hrušovany 3:2 (1:1)
Tatran Uhrovec - FK  Veľké Bielice  5:0
Pečeňany - Horňany 1:1
Biskupice - Skačany 1:1 
Poprad - Nowy Sacz (zrušené)
Lipany - VSS Košice 0:1
Bardejov - Karpaty Krosno 2:0
Medzev - Sokoľany 6:1
Vysoké Tatry - Horná Žďaňa 3:6
Trebišov - Krompachy 1:1
Cigand - VSS Košice 2:0
Spišská Nová Ves - Maria Huta 8:0
Nyiregyhaza U21 - Spišská NováVes 0:9
Geča - Veľká Ida 5:1
Sačurov - Veľké Kapušany 3:4
Plavnica - Barčice (Poľ.) 3:0
Veľké Revištia - Snina 1:0
Gerlachov - Svidník 2:1
Trebišov - Tallya 2:1
Ostrava - Poprad 8:0
Gornik Zabrze - Michalovce 1:0
Radvaň nad Laborcom - Nižný Hrušov 1:0
Mykolaiv - Sobrance 9:2
Kráľovský Chlmec - Cigand U19 8:0
Gemerská Hôrka - Revúca 0:4
Kalša - Maria Huta 4:2
Veľký Šariš - Fintice 3:2
Prešov U19 - Spišské Podhradie 5:1
Bardejovská Nová Ves - Bardejov Dlhá Lúka 7:4
Bardejov Dlhá Lúka - Circ 1:5
Smižany - Batizovce 6:2
Prakovce - Gelnica 2:3
Veľká Lomnica - Letanovce 1:2
Ľubica - Raslavice 1:2
Ľubotice - Zupčany 1:3
Stakčín - Humenné U19 2:4
Jasenov - Pakostov 3:0
Lastomír - Sobrance 1:10
Močarany - Strážske 5:2
Cejkov - Trebišov U19 2:3
Tornaľa - Krasnohorské Podhradie 4:1
Kechnec - Trstená pri Hornáde 14:1
Sečovská Polianka - Lokomotíva Michaľany 5:0

Autor: marp, Zdroj: ligy.sk, klubové a facebookové stránky

Súvisiaci obsah

  • 03.03.2019
    Zimný turnaj BFZ: Víťazom tohto ročníka Most pri Bratislave

    Nedeľa 3. marca dala definitívnu odpoveď na otázku,kto sa stal najlepším tímom tohto ročníka Zimného turnaja Bratislavského futbalového zväzu. Viac >>>

  • 03.03.2019
    Pohár BFZ: Senec rozniesol Vrakuňu, Mariathal blízko prekvapenia

    Pohár Bratislavského futbalového zväzu pokračoval 2. kolom, ktoré ponúklo dva zápasy. Viac >>>

  • 24.02.2019
    Zimný turnaj BFZ: Vo finále si zahrajú Báhoň a Most pri Bratislave

    Zimný turnaj Bratislavského futbalového zväzu priniesol počas tohto víkendu dva dohrávané duely skupinovej fázy i obe semifinálové stretnutia. Viac >>>

  • 21.02.2019
    Slovan opúšťa dvojica Slovákov, Majling sa posunie k áčku
    Adam Laczkó a Matúš Ružinský opúšťajú bratislavský Slovan, aby získali hernú prax v iných kluboch. Naopak, príležitosti v áčku by sa mohol dočkať Martin Majling. Viac >>>
  • 21.02.2019
    Dres Senice bude do konca sezóny obliekať Dangubič z Trnavy
    Fortunaligový klub FK Senica získal na hosťovanie do konca sezóny Filipa Dangubiča zo Spartaka Trnava. Informoval o tom na svojej internetovej stránke. Viac >>>
  • 21.02.2019
    Dunajská Streda si uplatnila opciu na Jedličku
    Fortunaligový klub FC DAC 1904 Dunajská Streda podpísal kontrakt s brankárom Martinom Jedličkom do leta 2022. Informovala o tom oficiálna stránka tímu. Viac >>>
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//