topPhoto
FOTO: fcpa.sk

VIDEO Prípravné zápasy slovenských klubov (7. - 12. februára 2017)

SLOVENSKO, 13.02.2017 |
Do štartu jarnej časti Fortuna ligy zostávajú už len dni, v nižších súťažiach však ide o týždne a tak kluby nezaháľajú a intenzívne dolaďujú formu v prípravných zápasoch.


ŠK Blava Jaslovské Bohunice - Veľké Ludince 3:2 (1:1)
Góly
ŠK: Krajčovič 2, Halmo

ŠK: Matejkovič (Sakár) - Lančarič (Balún) - Meško, Jakubička, Koleno - Janso - Machovič, Krajčovič (Mihálik), Doka, Dobiš (Kovalovský) - Halmo 


MŠK Považská Bystrica - Partizán Domaniža 2:4 (0:2)
Gól MŠK:
Almásy, Zubek

MŠK: Kováč - Otradovec, Vala, Vícena, Bušík - Ivanovič, Sloboda, Gajdošík, Baránek (45. K. Masaryk) – Almásy , Zubek


MŠK Považská Bystrica - Družstevník Raľov 5:2 (2:1)
Góly MŠK:
Zubek 2, Martinka 2, Almásy

MŠK: Kováč (45. Štefánik) - Otradovec, Vala, Vícena, Bušík - Ivanovič, Sloboda, Gajdošík, K. Masaryk - Almásy (71. Martinka), Zubek


TJ Družstevník Trakovice - Suchá nad Parnou 3:2 (1:2)
Góly
TJ: Husár 2, Kubiš

TJ: Kollár - Tolarovič, Matúšek, Mar. Ščasnovič, M. Chudý - Š. Chudý, Husár, Žemla, Komarňanský - Taraba, Kubiš, striedali: Čepčány, Kačinec, Mat. Ščasnovič


FK Haniska - Budaorsi 1:4 (0:1)
Gól FK:
Hrubovčák

FK: Fedor - Molnár, Cuprišin, Laczko, Hrubovčák, Stankovič, Maník, Macák, M.Lukáč, Pástor, Stropkay, striedali: Kiseľa, Šalagovič, Ďuríček


Partizan Bardejov U19 - MFK Slovan Giraltovce 1:1
Gól MFK:
Matúš Digoň

MFK: Sobek, Furmanek (Smetanka), Tomko, J. Dvorjak (Vojta), Čabala -Gdovin, Tkáč (Zaputil), S. Pankuch, Kuriplach (D. Pankuch)- Čurlík, Digoň


FK Geča - MFK Slovan Giraltovce 4:6 (3:2)
Góly MFK:
Vojta, Tkáč, Čurlík 3, Kuriplach

MFK: Pivovarský (Sobek)- Zaputil, Furmanek, Vojta, Smetanka (Duda) - S. Pankuch, Gdovin, Tkáč, Kendra (Kuriplach)- Čurlík, D. Pankuch


FK Humenné - FK Veľké Revištia 2:5 (2:5)
Góly Hum:
Miro Cigán, Vlado Voroňák

FK Humenné: Izey, C. Vasiľ, Šaro, M. Babin, Petričko, Lukyjanik, Križanovský, Voroňák, M. Cigán, Z. Cigán, Karnaj, striedali: Krajník, Šatník, Sitarčík, Sališ


FK Poprad A/B tím - OŠFK Šarišské Michaľany 4:5 (2:2)
Góly: 12. Jozef Tropp, 39. a 80. Róbert Ujčík, 54. Jakub Diabelko, - 25. Erik Kapráľ, 30. Roman Kovalčík, 56. 79. a 81. Peter Jačišin

Rudnianska Lehota - MTJ Pravenec 10:3
(Pravenec hral v desiatich s tromi dorastencami)

TJ Družstevník Opatovce nad Nitrou - Diviacka Nová Ves 6:1
Góly OnN:
Fitzel 3, Meliško, Adamec, Kliniec 

Pavlovce nad Uhom - Petrovce nad Laborcom 3:2 
Góly Pavlovce:
J. Kotľár 2, T. Šamudovský

Cigand U19 (Maď.) - MFK Vranov nad Topľou U19 2:6
Góly MFK:
Dindak 2, Adam Sabol 2, Kuca, Antuš

TJ Slovan Nitrianske Sučany - ŠK Čereňany 4:1 
Góly Slovan:
Robo Mihálik 2, Peter Čertek, Emil Čičmanec

Kozárovce - Čeladice 1:2 (0:0)
Gól Koz:
Krkoš

TJ Veľké Leváre 3:1 ŠK Žolík Malacky 
Góly VL:
M. Skoršepa, M. Motál, vlastný

OŠK Dubovany - FC Slávia Trnava 6:2 
Góly OŠK:
Vrbik 2, M. Lietavec 2, Š. Strečanský, L. Masarik

Bánovce nad Bebravou - Kalná nad Hronom 1:3
Krásna Ves - Horňany 2:0

Lednické Rovne - Bytča 5:0
Lednické Rovne - Otrokovice 1:1
FC Slovan Galanta - Rača 0:0
FC Slovan Galanta - ŠK Slovan Bratislava B 2:1
OFK Slávia Chrenovec-Brusno - FK Baník Horná Nitra B 0:3 
Lipany - Trebišov 1:0
Bardejovská Nová Ves - Kračúnovce 2:1
Prešov U19 - Plavnica 4:2
Safi Prešov U19 - Pušovce 1:5
Snina - Sobrance 1:2
Spišské Podhradie - Svit 1:1


Medzinárodný turnaj o pohár primátora mesta Zabrze
Lokomotíva Trnava: Tollarovič, Strmenský - Mudroch, Glasa, Riško, Lošonský, Vyskoč, Selnekovič, Kollár, Volek, Sekera, Vangel, Rumpel, Čambor, Krajčovič, Vantruba

Výsledky - skupina:
Lokomotíva Trnava - Gwarek 0:0
Lokomotíva Trnava - Bialsko Biala 1:2
(Vantruba)
Lokomotíva Trnava - Rybnik 7:0 (Vantruba 3, Riško 3, Sekera)
O 5. miesto:
Lokomotíva Trnava - Chorzow 1:2
(Čambor)

Konečné poradie: 1. Gwarek Zabrze, 2. Gornik Zabrze, 3. Bialsko Biala, 4. Výber Zabrze, 5. Chorzow, 6.Lokomotíva Trnava, 7. Vítkovice, 8. Rybnik
 



FK Poprad - MFK Zemplín Michalovce 1:1 (1:1)
Góly:
8. Šesták – 43. Kushta

FK: Knurovský – Hatok (33. Maťaš), Šuľa, Hric, S. Kica (46. Gruca) – Daško (46. Medak), M. Poliaček (46. Bilas) – Kukoľ, Šesták (60. L. Tóth), Kapláň (70. M. Ferenc) – Šašinka (70. S. Lipták)

MFK: Kira (46. P. Macej) – M. Kolesár, Kavka (43. T. Sedlák), Sipľak, Šimčák – Grič – I. Žofčák (75. Vajs), S. Danko, Dimitriadis (75. P. Kolesár), M. Regáli (80. A. Leško) – Kushta (80. Bellás)
 

Podbrezová B – FK Pohronie 0:5 (0:4)
Góly:
Ďungel 2, Garaj, Pelegríni, Lukas

FK Pohronie (1. polčas): Lehocký - Hudák, Nosko, Sekereš, Pittner, Garaj, Paraj, Prikryl, Frimmel, Ďungel, Pelegrini
(2. polčas): Packo - Sekereš, Nosko, Prikryl, Nagy, Gregáň, Blahút, Budinský, Hatori, Krištof, Lukas


FC Petržalka Akadémia - FK INTER Bratislava 3:5 (0:2)
Góly:
71. Zahustel, 80.,Uhlík, 81. T. Pochyba – 34. P. Fedor, 36. Hrnko, 51. Gábriš (vl.), 56. P. Petráš, 66. Šulc
ŽK: Valašik, Mašulovič

FCPA: Valašik (46. Gábriš) – Šmehýl (60. Čapla), Mašulovič (71. Nagy), Indrichovič, Zahustel – Pochyba, Uhlík, Hronec, Bončo, Hečko – Turčák.

Inter: Kollár (60. Goga) - V. Tóth, P. Petráš, R. Kratochvíl (60. Anguš), M. Vaculík (46. Ščavnický) - Palić (46. Afkir), Baldovský - P. Fedor (66. Kaman), Osmani, Hrnko (60. Kochan) - Šulc


AFC Považan Nové Mesto nad Váhom - MFK Dubnica 0:0

AFC: Belic - Beňo, Šupka, Múdry, Jurica - Richtárech, Živčic, Vlado - Mikuš, L. Šebek, Kurtin; striedali: Druxa - Cisár, Rolinec, Lopušan, M. Šebek, Bošanský

MFK: Digaňa - Zahranycchnyy, Václav, Častulín, Švec, Coma - Jakúbek, Čuríz, Vaško - Janco, Filo; striedali: Vangel - Floriš, Cyprián, Horecký, Habšuda, Pilný


MFK Zemplín Michalovce U19 - FK Vyšné Opátske 0:1 (0:1) 
Gól:
Šemrák

FK VO: Tkáč - Ilinjo, Pilipčuk, Majný, Haluška, Urban, Šemrák, Novotný, Turczyk, Bandžuch, Zeher; striedali: Pulščák, Ihnát


FC Lokomotíva Košice - Cigánd SE 2:3 (1:3) 
Góly FCL:
40. Zajac (11m), 51. Jano

FCL: Fabíni (46. Bréda) - Hejnus, Horváth, Pavúk, Šuľák - Harvila, Cicman - Zajac (46. Kolek), Jano, Gáll - Sovič (46. Hloušek)


MŠK Tesla Stropkov – Snina 3:0 (1:0)
Góly:
Jakubčo (11m), Poľák, Danko

MŠK: Mydla - M. Potoma, F. Dolutovský, Pavlík, Jakubčo - O. Paluba, Bochin, Poľák, M. Dolutovský, Petrišin - Burcák; striedali: Mulík, E. Tabiš, Bunda, Karsa, Danko, Kimák


Stráňavy - SKM Liptovský Hrádok 1:10 (0:6)
Góly SKM:
Otruba 4, Kotora 2, Almaský 2, Orolín 2 

SKM (1. polčas): Krivulčík, Ondrek, Gallo, Hosko, Moravčík, Kotora, Zsigmund, Vrlík, Otruba , Almaský, Orolín 
(2. polčas): Valíček, Sajták, Vrlík, Gallo, Kojnok, Kotora, Pilát, Zsigmund, Almaský, Orolín, Konečný


FK Slovan Duslo Šaľa - Spartak Myjava 0:0

Šaľa: Porubský, Szalay, Kružlík, Ďatko, Lalák, Surányi, Račkovič, Domasta, Vanek, F. Prúčny, R. Prúčny, striedali: Lang, Tóth, Mikloš, Mat.

Myjava: Solnička (60. Kubica) – Toman (46. Jastráb), Kočica, Horeš, Matušica (51. Tomič) – Pecha, Flamík (60. Kubica), Copko (60. Oríšek), Marček, Vávra (65. Nikodem) - Jorík


Tvrdošín - FK Čadca 1:4 (1:2) 
Góly
FK: Kubica 2, vlastný, Zubka.

FK: Hlava, Piňo, T.Tlelka, Maslík, J.Tlelka, D.Kulla, Polka, Jarabica, Šebik, Ciesarík, Kubica; striedali: Kormaňák, Ihelka, Špila, Zubka


MFK Skalica - FC Rohožník 5:1 (3:0)
Góly MFK:
Ulrich 2, Milunovič, Meszároš, Hruška

MFK : Fišan - Švrček, Majreník, Szocs, Mizerák (55. Vrablec) - Hlavatovič (50. Neoveský), Pankaričan (50. Lipták), Ulrich (50. Hruška), Vaščák (60. Človečko), Šebesta (75. Slaný) - Milunovič (55. Meszároš)


1. SC Znojmo – ŠTK Šamorín 2:0 (2:0)

ŠTK: Hajdúch – Marić-Bjekić, Horváth, Pončák, Ozogány (46. Ágh) – Marlon Freitas – Záhumenský, Luquinhas (75. Krištan), Čemba (46. Králik), Leonel (75. Pančík) – Estevao (46. Peu)


FK Spišská Nová Ves U19 - FC VSS Košice U19 1:3 (1:1)
Gól SNV
: Regec

SNV: Kočiš - Kunzo, Revucký, M. Hudran, Pavlovský - Augustin, Labanc, Štrompf, Majko - T. Hudran, Regec, striedali: Dzurilla, Michal, Kačír, Farkašovský


Győr B - ŠK Šurany 1:3
Góly ŠK:
Gabriš, Schroner, Timoransky 

ŠK: Košlab - Bencsík, Turan, Piskla, Schroner, - Gábriš - Blaho, Dudáš, Andrášik, Hrebík - Dikácz, striedali: Letko, Braun, Vašek, Halás, Mojko, Timoranský


FC Baník HN Prievidza & Handlová - Kremnička 1:2 (0:2)
Gól FCB:
Kozák

FCB: Martin Lacko - Šifalovič, Kozák, Pekár, Halmeš - Bublák - Turančík, Spevár, Kopál, Babašta - Filkorn, striedali: Obžera, Sluka, Gunda, Drozd


FC Baník HN Prievidza & Handlová U19 - FK Hodonín U19 4:4 (3:0)
Góly FCB:
Šlabjar 3, Krčík

FCB: Mífek - Čertík, Pipíška, Koprivňanský, Hlinka, Páleník, Krčík, Svitok, Antala, Šlabjar, Lenhard, striedal: Potarin


DAC Dunajská Streda U19 - FKM Nové Zámky 3:4 (1:0)
Góly:
Lovska, Bombicz, Kráľ, Gulyás

FKM (1. polčas): Dovičovič - Letko, Ešek, Polúch, Baksics, Gulyás, Bombicz, Czibor, Oremusz, Švajda, Kráľ
(2. polčas): Juhás - Ešek, Letko, Oremusz, Petráš, Fehérvári, Gyulás, Lovska, Kráľ, Švajda, Košút
 

Slovan Krušovce - ŠK Vegum Dolné Vestenice 3:4 (0:1) 
Góly Slovan:
M. Bazala, P. Karl (11m), F. Gális - Malina, Kermiet, Havránek, Cagáň

Slovan: D. Križma - J. Gális, R. Trudman, P. Karl, V. Smatana - D. Procházka, V. Masaryk (46. Ma. Čuhák), F. Gális, J. Čuhák - R. Čaniga, M.Bazala, striedali: J. Novotný, M. Čaniga, Ma. Čuhák

Vegum: Matejovič - Šrámka (65. Havránek), Kermiet, Zaťko (46. Košík), Masarovič - Bruška, Malina, Pagáč, Krivosudský (46. Krajčovič) - Miko, Havránek (46. Cagáň)


Kanianka - Lehota pod Vtáčnikom 2:4 
Góly Kanianka:
Šlabjar, Petráš

Kanianka: Blažek - Šnirc, Kôstka, Pekár, Kalina - Zimányi, Gajdoš, Petráš, Šlabjar, Filkorn - Boško, striedali: Jantoška, Čampiš 


MFK Alekšince - Komjatice 2:1
Góly MFK:
A. Behúl, J. Blaži

MFK Ružomberok U19 - MFK Skalica U19 1:1
Gól Skalica:
Dojčan

OFK Klátova Nová Ves - Veľké Bedzany 2:4 góly 
Góly OFK: M. Krajčík 2

OFK Krtovce - OFK Ludanice 2:2 
Góly Krtovce:
M. Lisak, M. Fulier

MFK Topoľčany - Svätý Jur 6:2 (1:1)
Góly MFK:
Bayokolak 3, Anis, Laouzai, Akhero

Tatran Kamenec pod Vtáčnikom - Podhradie 3:2
Góly Tatran:
Marek Nechala 3

TJ Magura Poruba - TJ Žiara Horná Štubňa 3:1 (0:1) 
Góly:
Burza 2, Oboňa - Tomahogh

ŠK Tomášov - FK Limbach 8:0 (3:0)
Góly:
Milošević 3, Brieška 2, Milanović 2, Sarik

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - Stakčin 6:1
Góly:
Ljubarskij 5, Paľo

Kalša - MFK Vranov nad Topľou 3:1 (0:0)
Gól MFK:
Grynyshyn

ŠK Lozorno - MFK Vrbové 1:1
Gól ŠK:
S. Lazar

ŠK Plavecký Štvrtok - ŠK Závod 2:3 (1:1)
Góly Závod:
Drahoš 2, Čemba

PŠC Pezinok - Veľké Lovce 2:0 (1:0)
Góly:
M.Jureník, Miškovský

Kozárovce - ASR Gazgyár Budapest 0:0

Ďalšie výsledky
Podlužany - Chynorany 1:5
Dežerice - Chocholná-Velčice 3:4 (3:0)
Uhrovec - Dolné Naštice 2:0 (1:0)
Naše PODHORIE o.z/ŠK Bebrava Slatina nad Bebravou - TJ Rovinka 3:2 (0:0)
Sabinov - Záhradné 4:3


Staršie výsledky:
SKM Liptovský Hrádok - Fomat Martin 2:1 (2:1)
Góly SKM:  
Otruba, Zsigmund 

Diosgyor B (Maď) - Rožňava 0:1
Bardejov - Muszyna Poprad (Poľ.) 6:1
Kendice - Púšovce 0:0

Autor: marp, Zdroj: ligy.sk, klubové a FB stránky

Súvisiaci obsah

  • 02.07.2019
    Záchranári našli telo nezvestnej Ismailiovej
    Záchranári našli v utorok telo nezvestnej švajčiarskej futbalovej reprezentantky Florijany Ismailiovej. "Telo objavili pomocou špeciálneho prístroja v jazere Como v hĺbke viac ako 200 metrov. Potápači ho následne vytiahli," citovala agentúra DPA vyhlásenie talianskych požiarnikov.

    Kapitánka majstrovského Young Boys Bern si prenajala spolu s priateľkou v sobotu loď. Stredopoliarka z nej neskôr skočila do vody a viac sa nevynorila. Dvadsaťštyriročná Ismailiová hrala v Berne od roku 2011. V januári 2014 odohrala prvé z celkovo 33 reprezentačných stretnutí. (TASR)
  • 02.07.2019
    EL: St. Joseph's postúpil cez Prištinu z predkvalifikácie
    Futbalisti gibraltárskeho klubu St. Joseph's postúpili do prvého predkola Európskej ligy. V utorňajšej odvete predkvalifikácie si doma poradili s kosovskou Prištinou 2:0 a po remíze 1:1 v prvom dueli sa už môžu tešiť na súboje so škótskym Glasgowom Rangers.

    Predkvalifikácia EL - odveta: St. Joseph's - Priština 2:0 (0:0), Góly: 74. Villar, 80. Juanfri, ČK: 90.+3 Rojas - 48. Bekteshi, 48. Dallku, /prvý zápas 1:1, postúpil St. Joseph's/ (TASR)
  • 06.06.2019
    Príprava: Grécka dvadsaťjednotka zdolala Gruzínsko
    Gruzínski futbaloví reprezentanti do 21 rokov prehrali vo štvrtkovom prípravnom stretnutí s gréckymi rovesníkmi 0:3. Mladí Gruzínci sú jeden zo súperov slovenskej dvadsaťjednotky v 2. skupine kvalifikácie ME 2021 tejto vekovej kategórie. (TASR)
  • 06.06.2019
    Príprava: Prehra USA, obrat Mexika proti Venezuele
    Futbalisti USA prehrali v noci na štvrtok v prípravnom zápase s Jamajkou 0:1. Mexiko si poradilo s Venezuelou 3:1. Paraguaj remizoval s Hondurasom 1:1, Peru zdolalo Kostariku 1:0. (TASR)
      
    Paraguaj - Honduras 1:1 (1:0), Góly: 17. Cardozo (11 m) - 76. Figueroa
    USA - Jamajka 0:1 (0:0), Gól: 60. Nicholson
    Peru - Kostarika 1:0 (0:0), Gól: 53. Cueva
    Mexiko - Venezuela 3:1 (1:1), Góly: 32. Alvarado, 54. Pizarro, 76. Guardado - 18. Murillo
  • 06.06.2019
    Príprava: Brazília rozhodla o triumfe nad Katarom v prvom polčase
    Futbalisti Brazílie zvíťazili v noci na štvrtok v prípravnom zápase nad Katarom 2:0. O svojom triumfe rozhodli v prvom polčase, keď sa strelecky presadili Richarlison (16. minúta) a Gabriel Jesus (24. minúta). Pre zverencov trénera Titeho bol duel súčasťou prípravy na Copa America. (TASR)
  • 05.06.2019
    ME21: San Maríno doma nestačilo na Litvu
    Futbaloví reprezentanti Litvy do 21 rokov zvíťazili v stredajšom zápase 4. skupiny kvalifikácie ME 2021 v Serravalle nad domácim San Marínom hladko 3:0. O góly hostí sa postarali v 7. minúte Kloniunas, v 29. Dubickas a v 60. Cyzas. (TASR)
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//