topPhoto
FOTO: PETER PARGÁČ (ilust.)

Kam dnes za futbalom? Aj sobota ponúka bohatý program

SLOVENSKO, 25.03.2017 |
Napriek reprezentačnej prestávke v programe najvyšších súťaží tie nižšie pokračujú v štandardnom programe. V tom sobotňajšom sme v súťažiach, ktoré na portáli ligy.sk sledujeme, našli takmer päť desiatok stretnutí. Stačí si len vybrať...


3. liga

V 3. lige Bratislava púta pozornosť šláger duel druhého Interu Bratislava s Tomášovom, ktorý sa hrá v Stupave. Na programe je však aj súboj štvrtej Devínskej Novej Vsi s deviatou Račou.

V 3. lige Západ sa hrá až šesť zápasov. Jedenásty FC Horses (Bánovce nad Bebravou) hrá proti trinástemu Veľkému Mederu, sedemnásty Baník HN vyzve pätnáste Šurany, u šestnástej Dubnice nad Váhom sa predstaví desiata Šaľa, osemnáste Nové Zámky si zahrajú proti ôsmemu béčku ViOnu, tretí Púchov doma hostí deviate Veľké Ludince a šlágrom kola bude súboj lídra z Komárna proti v tabuľke stvrtému nováčikovi z Beluše.

V 3. lige Stred sa mali dnes hrať tri zápasy, no po odstúpení Stráže, ktorá mala vyzvať Krásno nad Kysucou, sa hrať bude len v Lučenci, kde miesty v tabuľke ôsmy Novohrad vyzve piate Kalinovo a v Detve, kde si proti trinástemu MFK zahrá siesta Kremnička.

V 3. lige Východ sa hrá jeden zápas, viac o ňom nájdete tu.
 

4. liga

V 4. lige Bratislava sa hrá dnes jeden zápas, na trávniku pätnástej Vrakune sa predstavia trináste Šenkvice. 

V 4. lige Severozápad budú mať sviatok v trenčianskych Tepliciach, kde trinásty Slovan privíta lídra z Borčíc. Na trávniku Jaslovských Bohuníc sa proti v tabuľke štvrtému ŠK Blava 1928 postavia dvanáste Šimonovany.

V 4. lige Juhovýchod sa hrajú tri zápasy. Šieste Hrušovany si doma zahrajú s jedenástymi Dolnými Salibami, ôsme Kolárovo čakajú dvanáste Tvrdošovce a proti siedmym Horným Obdokovciam nastúpi béčko Nitry, ktoré je v tabuľke druhé.
 

5. liga

V 5. lige Bratislava-mesto sa dnes dopoludnia hral šláger medzi Krasňanmi a Karlovou Vsou, no táto súťaž ponúkne zápas aj popoludní, keď sa od 15:00 stretnú dvanásta Dúbravka s desiatym FA Bratislava.

V 5. lige Bratislava-vidiek sú dnes od 15:00 v rámci 14. kola na programe až štyri stretnutia. ŠK Plavecký Štvrtok-OFK Vysoká pri Morave, ktorý je v tabuľke štvrtý, privíta doma siedme Gajary.

Líder súťaže z Vištuku sa predstaví u desiateho béčka Svätého Jura, druhý CFK Pezinok-Cajla bude hrať na trávniku jedenásteho Prenaksu Jablonec a posledná Záhorská Bystrica si v záchranárskom súboji zahrá proti len o dve priečky vyššie postavenej Dubovej.

V 5. lige Západ-Stred pricestuje k lídrovi Tovarníkom štrnáste Veľké Zálužie a štvrté Nevidzany si zahrajú proti po odstúpení Tešedíkova posledným Preseľanom.

V 5. lige Západ-Západ otvoria brány štadiónov jarnech časti desiate Drahovce, ktoré hneď na úvod odvetnej časti čaká náročný súper v podobe lídra z Trebatíc.
 

Od 6. ligy nižšie

V 6. lige (Majstrovstvá oblasti) Prievidza si deviate béčko Baníka Horná Nitra zmeria sily s dvanástym Kamencom pod Vtáčnikom a štvrté Dežerice vyzvú jedenáste Skačany.

V 6. lige Meva Sport ObFZ Trnava je dnes na programe kompletné 19. kolo.  Asi najväčším ťahákom je súboj šiestej Dolnej Krupej s tretími Voderadmi, ktorý sa hrá rovnako ako ostatné stretnutia od 15:00.

V 7. lige (I. triede) Partizánske, Bánovce nad Bebravou môžu fanúšikovia navštíviť dva štadióny. U jedenástych Pravotíc si zahrajú posledné Podlužany a proti v tabuľke piatemu nováčikovi z Nedanoviec nastúpia deviate Doné Naštice.

V 7. lige (I. triede) Prievidza sa dnes bude hrať na troch ihriskách. Dvanásta Iskra Nováky si zahrá proti siedmej Malinovej, posledný Chrenovec-Brusno privíta jedenáste Kľačno a u deviateho Hradca nastúpia druhé Opatovce nad Nitrou.

V 7. lige (II. triede) ObFZ Topoľčany sa hrá v Čeľadinciach, kde v tabuľke trinásti domáci vyzvú šiestu Nitriansku Blatnicu.

V 7. lige Pletiva ObFZ Trnava sa v sobotu hrá jeden zápas, piaty Ostrov v ňom vyzve jedenásty Prašník.

V 8. lige (II. triede) Bánovce nad Bebravou sú z pôvodne plánovaných troch na programe po odstúpení Haláčoviec-Otrhánky, ktoré mali hrať s Hornými Našticami, len dva súboje.

Desiata Žitná-Radiša si zahrá proti poslednej Kšinnej, ktorá sa pokúsi o prvé body v sezóne a líder z Rybian si doma zmeria sily so siedmymi Nedašovcami.

V 8. lige Select ObFZ Trnava sa dnes predohráva 17. kolo, v súboji tímov z dolných priečok tabuľky si proti sebe zahrajú deviate Vlčkovce a desiata Slávia Trnava.

"

Autor: marp, Zdroj: ligy.sk

Súvisiaci obsah

 • 03.03.2019
  Zimný turnaj BFZ: Víťazom tohto ročníka Most pri Bratislave

  Nedeľa 3. marca dala definitívnu odpoveď na otázku,kto sa stal najlepším tímom tohto ročníka Zimného turnaja Bratislavského futbalového zväzu. Viac >>>

 • 03.03.2019
  Pohár BFZ: Senec rozniesol Vrakuňu, Mariathal blízko prekvapenia

  Pohár Bratislavského futbalového zväzu pokračoval 2. kolom, ktoré ponúklo dva zápasy. Viac >>>

 • 24.02.2019
  Zimný turnaj BFZ: Vo finále si zahrajú Báhoň a Most pri Bratislave

  Zimný turnaj Bratislavského futbalového zväzu priniesol počas tohto víkendu dva dohrávané duely skupinovej fázy i obe semifinálové stretnutia. Viac >>>

 • 21.02.2019
  Slovan opúšťa dvojica Slovákov, Majling sa posunie k áčku
  Adam Laczkó a Matúš Ružinský opúšťajú bratislavský Slovan, aby získali hernú prax v iných kluboch. Naopak, príležitosti v áčku by sa mohol dočkať Martin Majling. Viac >>>
 • 21.02.2019
  Dres Senice bude do konca sezóny obliekať Dangubič z Trnavy
  Fortunaligový klub FK Senica získal na hosťovanie do konca sezóny Filipa Dangubiča zo Spartaka Trnava. Informoval o tom na svojej internetovej stránke. Viac >>>
 • 21.02.2019
  Dunajská Streda si uplatnila opciu na Jedličku
  Fortunaligový klub FC DAC 1904 Dunajská Streda podpísal kontrakt s brankárom Martinom Jedličkom do leta 2022. Informovala o tom oficiálna stránka tímu. Viac >>>
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//