topPhoto
FOTO: TASR

Rozlosovanie slovenského pohára

Slovensko, 12.07.2017 |
ŠK Slovan Bratislava vykročí za obhajobou prvenstva v slovenskej pohárovej futbalovej súťaži Slovnaft Cup duelom druhého kola proti postupujúcemu z dvojice Dvory nad Žitavou - FKM Nové Zámky.

 

Žreb nového ročníka sa uskutočnil v utorok popoludní v priestoroch Slovenského futbalového zväzu (SFZ). Do súťaže sa prihlásil rekordný počet tímov, ich počet narástol z 205 na 210. Súboje prvého kola sú na programe 22. a 23. júla. Informovala o tom oficiálna internetová stránka SFZ.

1. kolo (22. - 23. júla):
      MŠK Senec - TJ Jakubov
      FC Pata - Galanta
      TJ Kostolné Kračany - Nový Život
      FC Malacky - Závod
      Bešeňov - Šurany
      Dvory nad Žitavou - FKM Nové Zámky
      Kalinkovo - Most pri Bratislave
      Oponice - Topvar Topoľčany
      FK Jablonové - PSČ Pezinok
      Jablonec - Cajla Pezinok
      Veľké Zálužie - Hrušovany
      Šenkvice - Báhoň
      Veľké Kosihy – Svätý Peter
      MŠK Rusovce – Svätý Jur
      Jacovce - Soľčany
      ŠK Blava 1928 - Slovan Hlohovec
      Lehnice - Vydrany
      Lozorno - Veľké Leváre
      Horné Saliby - Kolárovo
      NMŠK 1922 - ŠK Tomášov
      Petržalka Akadémia - Lamač
      FK Strečno - Fomat Martin
      FK Rajec - Jednota Bánová
      Zemianské Kostoľany - HN Prievidza
      ŠK Čierne - FK Čadca
      Slovan Rudinská - Krásno nad Kysucou
      OŠK Podolie - Spartak Myjava
      ŠK Kmeťovo - Veľké Ludince
      ŠK Nevidzany – Lokomotíva Kozárovce
      Prečín - Domaniža
      Veľká Hradná - Trenčianské Teplice
      Fatran Varín - OŠK Teplička nad Váhom
      FK Predmier - MFK Bytča
      Veľké Kostoľany – OFK Malženice
      TJ Plevník Drienové - Trenčianske Stankovce
      Slovan Skalité - Kysucké Nové Mesto
      TJ Salka - Slovan Šahy
      MŠK Považská Bystrica - Častkovce
      VTJ Rajecké Teplice - Baník Stráňavy
      ŠK Belá - Terchová
      Partizán Cígel - Šimonovany
      Višňové - Rosina
      Jednota Málinec - Sklotatran Poltár
      Selce - Šalková
      FK 09 Bacúch - Medzibrod
      LM Palúdzka - Závažná Poruba
      Sokol Zubrohlavá - Oravské Veselé
      OŠK Bešeňová - Belá Dulice
      ŠK Prameň Kováčová - Jupie Podlavice
      FK Jesenské - Tornaľa
      Spartak Vysoká nad Kysucou - Makov
      FK Nižná - ŠK Tvrdošín
      Liptovské Sliače - Liptovská Štiavnica
      Iskra Hnúšťa - MŠK Tisovec
      Strojár Krupina - Pliešovce
      Príbelce - Slovenské Ďarmoty
      Santrio Láza - Novohrad Lučenec
      Oravská Poruba - Slovan Žabokreky
      Ladomerská Vieska - Diviaky
      Oravan Oravská Jasenica - Námestovo
      Slávia TU Košice - Medzev
      Jasenov - Ptičie
      Gemerská Hôrka - Rožňava
      Perín - Vyšné Opátske
      Veľká Ida - Kechnec
      Čirč - Odeva Lipany
      Košická Nová Ves - FK Čaňa
      Pavlovce nad Úhom - Nacina Ves
      Poproč - Krásnohorské Podhradie
      Olcnava - Hranovnica
      Ulič - Snina
      Kluknava - Krompachy
      Župčany - Šarišské Michaľany
      Levoča – Spišské Podhradie
      Borša - Geča
      Veľká Lomnica - Spišská Belá
      Streda nad Bodrogom - Kalša
      Parchovany - Vranov nad Topľou
      Kamenica nad Cirochou - FK Humenné
      Nálepkovo - Harichovce
      Gerlachov – Svidník

      2. kolo (9. augusta):
      MŠK Senec/TJ Jakubov - FC Pata/Galanta
      TJ Kostolné Kračany/Nový Život - MFK Zvolen
      FC Malacky/Závod - Bešeňov/Šurany
      Dvory nad Žitavou/FKM Nové Zámky - ŠK Slovan Bratislava
      Kalinkovo/Most pri Bratislave - Oponice/Topvar Topoľčany
      FC Rohožník - MFK Skalica
      FK Rača Bratislava - FK Jablonové/PSČ Pezinok
      Jablonec/Cajla Pezinok - Veľké Zálužie/Hrušovany
      Šenkvice/Báhoň - Lokomotíva Devínska Nová Ves
      Ivanka pri Dunaji - FC DAC 1904 Dunajská Streda
      Veľké Kosihy/Sv.Peter - MŠK Rusovce/Svätý Jur
      Jacovce/Soľčany - FC Spartak Trnava
      Blava 1928/Slovan Hlohovec - Lehnice/Vydrany
      Lozorno/Veľké Leváre - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
      Horné Saliby/Kolárovo - OFK Dunajská Lužná
      NMŠK 1922/Šk Tomášov - Petržalka Akadémia/Lamač
      FK Strečno/Fomat Martin - FK Rajec/Jednota Bánová
      Zemianské Kostoľany/HN Prievidza - KFC Komárno
      MŠK Púchov - ŠK Čierne/FK Čadca
      Slovan Rudinská/Krásno nad Kysucou - OŠK Podolie/Spartak Myjava
      ŠK Kmeťovo/Veľké Ludince - ŠK Nevidzany/Lokomotíva Kozárovce
      Prečín/Domaniža - FK Inter Bratislava
      Veľká Hradná/Trenčianské Teplice - Fatran Varín/OŠK Teplička nad Váhom
      FK Predmier/MFK Bytča -  FC Nitra 
      Veľké Kostoľany/Malženice - TJ Plevník Drienové/Trenčianske Stankovce 
      Slovan Skalité/Kysucké Nové Mesto - ŠKF Sereď 
      TJ Salka/Slovan Šahy - Iskra Borčice 
      MŠK Považská Bystrica/Častkovce - FC ŠTK 1914 Šamorín 
      VTJ Rajecké Teplice/Baník Stráňavy - MFK Dubnica nad Váhom
      ŠK Belá/Terchová - 1. FC Tatran Prešov 
      Partizán Cígel/Šimonovany - Višňové/Rosina 
      Kovo Beluša - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble
      Jednota Málinec/Sklotatran Poltár - Selce/Šalková
      FK 09 Bacúch/Medzibrod - MFK Zemplín Michalovce
      LM Palúdzka/Závažná Poruba - Sokol Zubrohlavá/Oravské Veselé
      OŠK Dobrá Niva - MŠK Žilina
      OŠK Bešeňová/Belá Dulice - ŠK Prameň Kováčová/Jupie Podlavice
      FK Jesenské/Tornaľa - TJ Lovča
      Spartak Vysoká nad Kysucou/Makov - FK Nižná/ŠK Tvrdošín
      FK Buzitka - FK Poprad
      FC 98 Hajnáčka - Liptovské Sliače/Liptovská Štiavnica
      Iskra Hnušťa/MŠK Tisovec - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
      ŠKM Liptovský Hrádok - Strojár Krupiná/Pliešovce
      Tatran Chlebnice - AS Trenčín
      Baník Štiavnické Bane - OŠK Sása
      Príbelce/Slovenské Ďarmoty - Santrio Láza/Novohrad Lučenec
      Oravská Poruba/Slovan Žabokreky - Ladomerská Vieska/Diviaky
      Oravan Oravská Jasenica/Námestovo - FC VSS Košice
      Slávia TU Košice/Medzev - Jasenov/Ptičie
      Gemerská Hôrka/Rožňava - FK Senica
      Fintice - Perín/Vyšné Opátske
      Veľká Ida/Kechnec - Partizán Bardejov
      Čirč/Odeva Lipany - Košická Nová Ves/FK Čaňa
      Demjata - Slavoj Trebišov
      Pavlovce nad Úhom/Nacina Ves - Poproč/Krásnohorské Podhradie
      Olcnava/Hranovnica - Ulič/Snina
      BNV - Kluknava/Krompachy
      Župčany/Šarišské Michaľany - Lokomotíva Košice
      Levoča/Spišská Podhradie - Borša/Geča
      Veľká Lomnica/Spišská Belá - MFK Ružomberok
      Streda nad Bodrogom/Kalša - Parchovany/Vranov n.Topľou
      Kamenica nad Cirochou/FK Humenné - FO ŽP Šport Podbrezová
      Nálepkovo/Harichovce - Ždaňa
      Gerlachov/Svidník - Noves Spišská Nová Ves

 

 

Autor: jozef11, Zdroj: TASR

Súvisiaci obsah

  • 19.08.2019
    Dijon získal senegalského brankára Gomisa
    Senegalský brankár Alfred Gomis sa stal novou posilou francúzskeho prvoligistu z Dijonu. Do klubu prišiel za odstupné milión eur z talianskeho celku SPAL. Dvadsaťpäťročný Gomis pomohol v júli Senegalu k postupu do finále Afrického pohára národov. Informovala o tom agentúra AFP. (TASR)
  • 02.07.2019
    Záchranári našli telo nezvestnej Ismailiovej
    Záchranári našli v utorok telo nezvestnej švajčiarskej futbalovej reprezentantky Florijany Ismailiovej. "Telo objavili pomocou špeciálneho prístroja v jazere Como v hĺbke viac ako 200 metrov. Potápači ho následne vytiahli," citovala agentúra DPA vyhlásenie talianskych požiarnikov.

    Kapitánka majstrovského Young Boys Bern si prenajala spolu s priateľkou v sobotu loď. Stredopoliarka z nej neskôr skočila do vody a viac sa nevynorila. Dvadsaťštyriročná Ismailiová hrala v Berne od roku 2011. V januári 2014 odohrala prvé z celkovo 33 reprezentačných stretnutí. (TASR)
  • 02.07.2019
    EL: St. Joseph's postúpil cez Prištinu z predkvalifikácie
    Futbalisti gibraltárskeho klubu St. Joseph's postúpili do prvého predkola Európskej ligy. V utorňajšej odvete predkvalifikácie si doma poradili s kosovskou Prištinou 2:0 a po remíze 1:1 v prvom dueli sa už môžu tešiť na súboje so škótskym Glasgowom Rangers.

    Predkvalifikácia EL - odveta: St. Joseph's - Priština 2:0 (0:0), Góly: 74. Villar, 80. Juanfri, ČK: 90.+3 Rojas - 48. Bekteshi, 48. Dallku, /prvý zápas 1:1, postúpil St. Joseph's/ (TASR)
  • 06.06.2019
    Príprava: Grécka dvadsaťjednotka zdolala Gruzínsko
    Gruzínski futbaloví reprezentanti do 21 rokov prehrali vo štvrtkovom prípravnom stretnutí s gréckymi rovesníkmi 0:3. Mladí Gruzínci sú jeden zo súperov slovenskej dvadsaťjednotky v 2. skupine kvalifikácie ME 2021 tejto vekovej kategórie. (TASR)
  • 06.06.2019
    Príprava: Prehra USA, obrat Mexika proti Venezuele
    Futbalisti USA prehrali v noci na štvrtok v prípravnom zápase s Jamajkou 0:1. Mexiko si poradilo s Venezuelou 3:1. Paraguaj remizoval s Hondurasom 1:1, Peru zdolalo Kostariku 1:0. (TASR)
      
    Paraguaj - Honduras 1:1 (1:0), Góly: 17. Cardozo (11 m) - 76. Figueroa
    USA - Jamajka 0:1 (0:0), Gól: 60. Nicholson
    Peru - Kostarika 1:0 (0:0), Gól: 53. Cueva
    Mexiko - Venezuela 3:1 (1:1), Góly: 32. Alvarado, 54. Pizarro, 76. Guardado - 18. Murillo
  • 06.06.2019
    Príprava: Brazília rozhodla o triumfe nad Katarom v prvom polčase
    Futbalisti Brazílie zvíťazili v noci na štvrtok v prípravnom zápase nad Katarom 2:0. O svojom triumfe rozhodli v prvom polčase, keď sa strelecky presadili Richarlison (16. minúta) a Gabriel Jesus (24. minúta). Pre zverencov trénera Titeho bol duel súčasťou prípravy na Copa America. (TASR)
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//