topPhoto
FOTO: TJ Imeľ (facebook)

VIDEO Príprava: Skalica vyhrala v Petržalke, Rohožník nestačil na Myjavu

SLOVENSKO, 04.02.2018 |
V uplynulých dňoch pokračovali tímy v príprave na jarnú časť sezónu viacerými prípravnými zápasmi. Chýba vám v našom prehľade výsledok toho vášho? Dajte nám o ňom vedieť mailom alebo na našich facebookových stránkach a doplníme ho.


Prípravné zápasy
NEDEĽA

Zenit Petrohrad - Slovan Bratislava 0:0

Zenit: Lunev – Kuzjaev, Mevlja, Mammana, Žirkov (61. Terentjev) – Rigoni (75. Pletnev), Kranevitter, Jerochin, Driussi (81. Poloz) – Zabolotny (62. Smolnikov), Kokorin (85. Paňukov)

Slovan: Greif – Sekulič, Bajrič, Božikov, Suchockij – Droppa – van Haaren, Holman (79. de Kamps) – Čavrič (83. Oršula), Šporar (77. Vittek), Hološko (60. Moha)


Stropkov – Humenné 3:4 (2:2)
Góly Stropkov:
Špilár 2, Burcák 

Stropkov: Majerník- Petrišin, Burcák, Pavlík, Čurlík- Poľák, Jakubčo, Vaško, M. Polaščík- Špilár, Varga; striedali: Danko, Vrábeľ, Bunda, Jaselský, Tabiš 


MTE 1904 Mosonmagyarórvár – MFK Zvolen 0:0

MFK: Gábriš, Jamrich, Kotora, Gaško, Cavar, Tóth, Budinský, Vavro, Mateus, Slovák, Grebáč. náhradníci: Pavlík, Bellay, Kurta, Lupčo, Dvoran.


MFK Vrbové - Neded 5:3 (2:3) 
Góly MFK:
Srnec 3, Klasovity 2

MFK: Košinar (46. Amcha), Michálek (46. Červienka), Verchola, Polák (25. Vlado, 60. Michalek), Lipka (46. Polák, 75. Lipka) Gažík, Železnik (46. Šimor), Majgot (30. Balcir), Sumer (46. Kurinec), Klasovity, Srnec


FK Kolárovo - N. Zámky U19 2:0 (0:0)
Góly:
Bende D., Vanek T.


TJ Elastik Bohdanovce - Abrahám 4:2
Góly Bohdanovce:
Heriban, Vyskoč, Dufek, Laco


Slavoj Trebišov U19 - Zemplínska Teplica 3:4 (2:1)
Góly Slavoja:
Levický, Belej, Tirpák


SDM Domino Bratislava - ŠK Nová Dedinka 6:3
Góly SDM:
Svitok 3; Girman, Úradníček,Vašek

SDM: Loja - Kasza, Bacho, Absolon, Gyurasz - Vašek, Skácel, Pašuth, Girman - Úradníček, Svitok; striedali:  Fortuna, T. Grach


MFK Vranov nad Topľou - TJ Veľké Revištia ZRUŠENÝ



PREDCHÁDZAJÚCE
DAC Dunajská Streda - FC Zbrojovka Brno 2:1 (2:1)
Góly:
23. Pačinda, 38. Herc - 27. Pilík

DAC: Macej (59. Jedlička) - Koštrna (46. Živković), Šatka (68. Mervó), Huk (59. Koné, 81. Šatka) - Blackman (59. Špiriak), Kalmár (59. Domonkos), Simon (46. Čmelík), Davis - Herc - Pačinda (59. Vida), Černák (59. Divković). 

Zbrojovka, 1. polčas: Melichárek - Sukup, Gáč, Kijanskas, Vraštil - Polák - Ashiru, Pilík, Kratochvíl, Lutonský - Bazeljuk.
2. polčas: Melichárek - Kryštůfek, Pavlík, Kijanskas, Lutonský - Sedlák - Acosta, Krejčí, Pilík, Juhar - Zikl. 

Hajduk Split "B" - ViOn Zlaté Moravce 0:2 (0:2)
Góly:
Ewerton 2

FC ViOn: Kovac - Hornik, Nikolic, Karlik, Kotula - Cleber, Baris, Rigo (46. Peter Oravik), Ewerton - Bartolomeu, Sasinka


Górnik Zabrze - MFK Zemplín Michalovce 5:0 (3:0)
Góly:
3. Žurkowski, 10. a 43. Angulo, 50. Urynowicz, 54. L. Wolsztyňski (11m)
ČK: 28. Šimčák (Michalovce)

Górnik: Loska (46. Pawlowski) – Wolniewicz (84. Grendel), D. Suárez (46. Karwot), Bochniewicz (66. Wieteska), Gryszkiewicz – Kadzior, Ambrosiewicz (66. Hajda), Žurkowski (46. Matuszek), L. Wolsztyňski (66. Smuga) – Urynowicz (80. Bartczuk), Angulo (46. Firlej)

MFK: Bieszczad – Šosták, Kavka (46. D. Špak), Carrillo (46. Turík), Šimčák (30. Nishi) – M. Bednár – M. Koscelník, I. Žofčák, P. Kolesár, M. Regáli (75. Bragin) – Sulley (46. Kurminowski)


FK Železiarne Podbrezová juniori – MŠK Rimavská Sobota 4:2 (2:0)
Góly ŽP:
Gerát, Mózer, Káčerík, Haščák

ŽP: Adamčák – Fischer, Kupčík, Lihan, Migaľa, Garaj, Gerát, Haščák, Mózer, Sokol, Káčerík; striedal: F. Betka


Plavecký Štvrtok – ŠK Závod 4:5
Góly ŠK:
Erik Gildein 2, Martin Drahoš, Dárius Sedláček, Michal Valla

ŠK: Lukáš Ťažký, Marek Blecha, Juraj Brunclík,Marek Čemba, Martin Drahoš, Erik Gildein, Peter Kovarík, Dárius Sedláček, Tomáš Švec, Michal Valla, Kristián Hajdin, Mário Blažek, Lubomír Šimuna


TJ Imeľ - OFK Svätý Peter 4:2 (1:0)
Góly TJ:
Straňák 2, Kender, Varga.

TJ: Balogh - A. Simonics, M. Hübsch, Gajdoš, V. Hübsch, Boros, Varga, Gál, Kender, Straňák, J. Simonics


ŠK Igram - Limbach 3:1 (1:1)
Góly ŠK:
Moravec, Strážay, Hinca

ŠK: M. Šarmír - J. Horváth, T. Nemeček, P. Ollé, V. Novák - B. Štellár, M. Kurucz, B. Fekete - M. Augustín, M. Moravec, P. Minarič; striedali: A. Chobot, M. Masarovič, J. Strážay, M. Holek, M. Hinca


FK Pohronie - FC Baník Prievidza 5:0 (3:0)
Góly:
Blahút 2, Sojka, Tomovič, Kovařík

Pohronie: Jenčo (46. Packo) Pittner, Nosko, Tesák, Bartoš, Frimmel (46. Župa), Sojka (65. Antošík), Paraj, Blahút (65. Urgela) Kovařík, Tomovič (65. Skiba).

Baník: Lehocký - Pipíška, Kozák, Sluka - A. Krčík, Jánošík, Šifalovič, Gunda, Kopál - Šlabjar, Viktory; striedali: Geráth, D. Krčík, Lenhard, Cicko


PFK Piešťany - ŠK Vegum Dolné Vestenice 1:1 (0:1)
Gól ŠK:
Šamko

ŠK Vegum: Bohunský - Šrámka, Košík, Sluka - Bruška, Kolenčík, Pagáč, Miko - Tadial, Šamko, Matiaško; striedali: Cagáň,Ďuriš


Trstín - Slovan Šaštín Stráže 3:2 (1:0)
Góly Trstín:
Hlávek, Taranda, Vörös

Dunajská Streda juniori – Malženice 2:5 (2:3)
Góly Dynamo:
Milota 2, Benkovský, Královič, J. Braniša

MŠK Novohrad Lučenec - TJ Santrio Láza 3:2
Góly MŠK:
Vilhan, Kovíč, Višič

ŠK Lozorno - Pezinok Cajla 2:2
Góly ŠK:
Biksadsky a Salay

KFC Kalná nad Hronom - FC Báb 1:1
Gól KFC:
R. Chmelo

Spartak Trnava juniori - SK Blava 1928 Jaslovské Bohunice 2:0 (1:0)

FK Družstevník Plavnica - Fintice 5:1

FK Družstevník Plavnica - Resovia Rzeszow U19 6:1 

MŠK Senec - ŠK Tomášov 2:0 (0:0)

MŠK Senec - FK Slovan Most pri Bratislave 3:6


Zimný turnaj BFZ, 3. kolo
Skupina A (Pasienky)
FK Vajnory - FK Slovan Ivanka pri Dunaji 0:8 (0:3)
Góly: 
9. M. Bakovka, 21. M. Szabó, 38. M. Szöcs, 52., 59., 90. A. Mušinský, 72. P. Macala, 86. M. Krištofík
(v 34. minúte A. Mušinský (Slovan) nepremenil pokutový kop)

SFC Kalinkovo - NMŠK 1922 Bratislava 4:2 (0:1)
Góly:
47., 70. M. Mikunda, 48. S. Žido, 85. J. Voška - 40. T. Issa

ŠK Bernolákovo - TJ ŠM Janíky 3:1 (2:1)
Góly:
15., 27. T. Bremser, 67. M. Nagy - 16. S. Šinaľ

1. Bernolákovo 3 3 0 0 10:3 9
2. Ivanka pri Dunaji 3 2 0 1 14:6 6
3. Kalinkovo 3 1 1 1 10:9 4
4. Janíky 3 1 0 2 7:9 3
5. Vajnory 3 0 2 1 7:15 2
6. NMŠK 1922 3 0 1 2 5:11 1

Skupina B (FC Petržalka)
FK Lamač Bratislava - Lokomotíva Devínska Nová Ves 2:1 (0:0)
Góly: 
49. P. Kostovčík, J. Vondra - 88. F. Novák

ŠK Vrakuňa - MFK Rusovce 1:2 (1:1)
Góly:
24. T. Matuška - M. Král, 70. L. Nagy
ČK: 89. M. Dzvoník (po 2. ŽK), 90. M. Král (obaja MFK)

FK Slovan Most pri Bratislave - TJ Záhoran Jakubov 4:1 (2:1)
Góly:
13. K. Gál, R. Görög, 46., 79. T. Hrutka - 35. A. Holič
ŠK: T. Zajíček (Jakubov)

1. FK Lamač 3 3 0 0 12:3 9
2. Most pri Bratislave 3 3 0 0 10:1 9
3. Vrakuňa 3 1 1 2 7:7 3
4. Devínska Nová Ves 3 1 0 2 5:7 3
5. Rusovce 3 1 0 2 2:8 3
6. Jakubov 3 0 0 3 2:12 0

Skupina C (NTC Senec)
MŠK Kráľová pri Senci - ŠKO Miloslavov 7:2 (2:1)
Góly:
18., 19., 47., 60. (z 11m), 71., 80. P. Vigoda, 88. D. Konečný - 21. V. Lipiak (11m), 87. F. Rosskopf

OŠK Slovenský Grob - ŠK Báhoň 0:8 (0:4)
Góly: 
13., 47., 60. I. Lietava, 29. R. Zaduban, 35., 63., 77. P. Maršovský, 40. T. Spód

PŠC Pezinok - FC Nový Život 0:4 (0:2)
Góly:
25. I. Havlik, 38. M. Lehocký (vl.), 57. L. Marič, 76. Z. Miklós

1. FC Nový Život 3 2 1 0 16:0 7
2. Báhoň 3 2 1 0 12:2 7
3. Kráľová pri Senci 3 2 0 1 10:16 6
4. Pezinok 3 1 0 2 10:9 3
5. Miloslavov 3 1 0 2 11:17 3
6. Slovenský Grob 3 0 0 3 4:19 0
Autor: marp, Zdroj: TASR, klubové a facebookové stránky, futbalnet.sk

Súvisiaci obsah

  • 06.06.2019
    Príprava: Grécka dvadsaťjednotka zdolala Gruzínsko
    Gruzínski futbaloví reprezentanti do 21 rokov prehrali vo štvrtkovom prípravnom stretnutí s gréckymi rovesníkmi 0:3. Mladí Gruzínci sú jeden zo súperov slovenskej dvadsaťjednotky v 2. skupine kvalifikácie ME 2021 tejto vekovej kategórie. (TASR)
  • 06.06.2019
    Príprava: Prehra USA, obrat Mexika proti Venezuele
    Futbalisti USA prehrali v noci na štvrtok v prípravnom zápase s Jamajkou 0:1. Mexiko si poradilo s Venezuelou 3:1. Paraguaj remizoval s Hondurasom 1:1, Peru zdolalo Kostariku 1:0. (TASR)
      
    Paraguaj - Honduras 1:1 (1:0), Góly: 17. Cardozo (11 m) - 76. Figueroa
    USA - Jamajka 0:1 (0:0), Gól: 60. Nicholson
    Peru - Kostarika 1:0 (0:0), Gól: 53. Cueva
    Mexiko - Venezuela 3:1 (1:1), Góly: 32. Alvarado, 54. Pizarro, 76. Guardado - 18. Murillo
  • 06.06.2019
    Príprava: Brazília rozhodla o triumfe nad Katarom v prvom polčase
    Futbalisti Brazílie zvíťazili v noci na štvrtok v prípravnom zápase nad Katarom 2:0. O svojom triumfe rozhodli v prvom polčase, keď sa strelecky presadili Richarlison (16. minúta) a Gabriel Jesus (24. minúta). Pre zverencov trénera Titeho bol duel súčasťou prípravy na Copa America. (TASR)
  • 05.06.2019
    ME21: San Maríno doma nestačilo na Litvu
    Futbaloví reprezentanti Litvy do 21 rokov zvíťazili v stredajšom zápase 4. skupiny kvalifikácie ME 2021 v Serravalle nad domácim San Marínom hladko 3:0. O góly hostí sa postarali v 7. minúte Kloniunas, v 29. Dubickas a v 60. Cyzas. (TASR)
  • 05.06.2019
    Príprava: Gruzínska dvadsaťjednotka remizovala v Čiernej Hore
    Gruzínski futbaloví reprezentanti do 21 rokov remizovali v stredajšom prípravnom stretnutí s rovesníkmi z domácej Čiernej Hory 0:0. Mladí Gruzínci sú jedným zo súperov slovenskej dvadsaťjednotky v 2. skupine kvalifikácie ME 2021. (TASR)
  • 05.06.2019
    Curacao a Vietnam postúpili do finále Kráľovského pohára
    Futbalisti Curacaa a Vietnamu si zahrajú o trofej na medzištátnom turnaji Kráľovský pohár v Thajsku. V stredajších stretnutiach semifinále podujatia, na ktorom vlani triumfovalo Slovensko, si Curacao poradilo s Indiou 3:1 a Vietnam zdolal hostiteľskú krajinu 1:0. (TASR)
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//