VIDEO MS2018: Biglia si zlomil dva stavce, jeho štart na MS ohrozený

MILÁNO, 23.04.2018 |
Stredopoliar talianskeho klubu AC Miláno Lucas Biglia utrpel zlomeninu prvých dvoch bedrových stavcov.

Nešťastný moment pre argentínskeho futbalistu prišiel v 72. minúte sobotňajšieho domáceho zápasu Serie A proti Beneventu, v ktorom "rossoneri" prehrali 0:1.

Tridsaťdvaročný reprezentant "albicelestes" vynechá podľa informácií portálu goal.com záver sezóny a otázny je jeho štart na letných majstrovstvách sveta v Rusku. Na nich sa Argentína stretne v D-skupine s Islandom, Chorvátskom a Nigériou.

Autor: marp, Zdroj: TASR

• 21.01.2019
    Najnovšia posila Barcelony prichádza zo Sassuola
    Tridsaťjedenročný ghanský stredopoliar Kevin-Prince Boateng prichádza do tímu trénera Ernesta Valverdeho ako náhrada za Munira El Haddadiho.
    Kevin-Prince Boateng by mal ísť na hosťovanie do FC Barcelona
    Ghanský futbalista Kevin-Prince Boateng by mal v najbližších dňoch posilniť FC Barcelona. Momentálne pôsobí v talianskom Sassuole a do Katalánska by mal prísť na hosťovanie do konca sezóny s opciou na trvalý prestup. Informoval o tom miestny denník Sport. Madridský denník AS uviedol, že v prípade trvalého prestupu zaplatí Barcelona za 31-ročného hráča osem miliónov eur. Informovala o tom agentúra AFP. (TASR)
    Nitra v jarnej časti už bez Hrošša
    Kariéra slovenského futbalového brankára Lukáša Hrošša bude pokračovať v poľskej najvyššej súťaži.
    Gruzínsky obranca Tevzadze v Žiline skončil
    Slovenský futbalový klub MŠK Žilina sa dohodol s Gruzíncom Giorgim Tevzadzem na ukončení zmluvy. Ľavý obranca prišiel na štadión pod Dubňom pred touto sezónou, ale za A-mužstvo neodohral ani jeden zápas. V rezerve si pripísal na jeseň štrnásť štartov a strelil jeden gól. Informoval o tom oficiálny web Žiliny. (TASR)
    Dembele nedohral zápas s Leganes pre zranenie nohy
    Francúzsky futbalista Ousmane Dembele z FC Barcelona si v nedeľňajšom stretnutí najvyššej španielskej súťaže s Leganes zranil ľavú nohu. V druhom polčase sa pošmykol pri snahe obísť súpera, nešťastne spadol na vlastnú nohu a musel striedať.

Rozsah jeho zranenia nie je známy, podľa trénera Ernesta Valverdeho ide o menšie podvrtnutie. Ďalšie testy podstúpi Dembele v pondelok, informovala agentúra AP. Dvadsaťjedenročný krídelník sa na víťazstve Barcelony 3:1 podieľal otváracím gólom zápasu. (TASR)