1. liga: Vedenie Spartaka: Príchod Depetrisa nie je na programe dňa

TRNAVA, 23.08.2018 |
Návrat argentínskeho futbalového útočníka Davida Alberto Depetrisa do Spartaka Trnava podľa vyjadrenia vedenia klubu nie je aktuálny.

Denník Šport vo svojom štvrtkovom vydaní informoval, že zainteresované strany sú už dohodnuté na podmienkach a zostáva doladiť detaily.

"Chýba nám už len posledný krok a David bude dávať opäť góly v Trnave," povedal pre Šport argentínsky agent Depetrisa Daniel Lisera. Vedenie Spartaka na tieto informácie zareagovalo s tým, že rozhovory síce prebehli, ale bez dohody.

V stanovisku generálneho manažéra Pavla Hoftycha sa okrem iného uvádza: "Medzitým prišla možnosť angažovania Mareka Bakoša z Viktorie Plzeň. Táto alternatíva, vzhľadom k tomu, že ide o veľmi skúseného hráča, navyše v plnej tréningovej záťaži s viktoriánmi, sa nám javila ako lepšie riešenie. Marek bol teda okamžite pripravený naskočiť do zápasov. Preto sme sa aj po vyjadrení trénera Látala rozhodli pre Bakoša. Marek je veľká futbalová osobnosť, keď prišla možnosť ho získať, bol našou prioritou. Sme šťastní, že je u nás.

Včera sa majiteľovi a mne ozval manažér Daniel Lisera, či by sme mali záujem o angažovanie Davida Depetrisa. Poslal nám aj podmienky. To je všetko. V tejto chvíli prípadný príchod Davida do služieb Spartaka ale nie je na programe dňa. Navyše, momentálne sa plne sústreďujeme na dvojzápas s Ľubľanou."

Depetris prišiel na Slovensko v decembri 2007 a najväčšiu časť kariéry strávil v Trenčíne. V ročníku 2015/2016 vsietil za Trnavu 15 gólov.

Autor: marp, Zdroj: TASR

• 06.06.2019

• 05.06.2019
    ME21: San Maríno doma nestačilo na Litvu
    Futbaloví reprezentanti Litvy do 21 rokov zvíťazili v stredajšom zápase 4. skupiny kvalifikácie ME 2021 v Serravalle nad domácim San Marínom hladko 3:0. O góly hostí sa postarali v 7. minúte Kloniunas, v 29. Dubickas a v 60. Cyzas. (TASR)
    Príprava: Gruzínska dvadsaťjednotka remizovala v Čiernej Hore
    Gruzínski futbaloví reprezentanti do 21 rokov remizovali v stredajšom prípravnom stretnutí s rovesníkmi z domácej Čiernej Hory 0:0. Mladí Gruzínci sú jedným zo súperov slovenskej dvadsaťjednotky v 2. skupine kvalifikácie ME 2021. (TASR)
    Curacao a Vietnam postúpili do finále Kráľovského pohára
    Futbalisti Curacaa a Vietnamu si zahrajú o trofej na medzištátnom turnaji Kráľovský pohár v Thajsku. V stredajších stretnutiach semifinále podujatia, na ktorom vlani triumfovalo Slovensko, si Curacao poradilo s Indiou 3:1 a Vietnam zdolal hostiteľskú krajinu 1:0. (TASR)