Alavés čaká na výhru už štyri zápasy, Bilbao stále v pásme zostupu

MADRID, 18.12.2018 |
V záverečnom stretnutí 16. kola španielskej futbalovej La Ligy medzi Deportivom Alaves a Athleticom Bilbao sa zrodila bezgólová remíza.

Najnovšia posila Barcelony prichádza zo Sassuola
    Tridsaťjedenročný ghanský stredopoliar Kevin-Prince Boateng prichádza do tímu trénera Ernesta Valverdeho ako náhrada za Munira El Haddadiho.
    Kevin-Prince Boateng by mal ísť na hosťovanie do FC Barcelona
    Ghanský futbalista Kevin-Prince Boateng by mal v najbližších dňoch posilniť FC Barcelona. Momentálne pôsobí v talianskom Sassuole a do Katalánska by mal prísť na hosťovanie do konca sezóny s opciou na trvalý prestup. Informoval o tom miestny denník Sport. Madridský denník AS uviedol, že v prípade trvalého prestupu zaplatí Barcelona za 31-ročného hráča osem miliónov eur. Informovala o tom agentúra AFP. (TASR)
    Nitra v jarnej časti už bez Hrošša
    Kariéra slovenského futbalového brankára Lukáša Hrošša bude pokračovať v poľskej najvyššej súťaži.
    Gruzínsky obranca Tevzadze v Žiline skončil
    Slovenský futbalový klub MŠK Žilina sa dohodol s Gruzíncom Giorgim Tevzadzem na ukončení zmluvy. Ľavý obranca prišiel na štadión pod Dubňom pred touto sezónou, ale za A-mužstvo neodohral ani jeden zápas. V rezerve si pripísal na jeseň štrnásť štartov a strelil jeden gól. Informoval o tom oficiálny web Žiliny. (TASR)
    Dembele nedohral zápas s Leganes pre zranenie nohy
    Francúzsky futbalista Ousmane Dembele z FC Barcelona si v nedeľňajšom stretnutí najvyššej španielskej súťaže s Leganes zranil ľavú nohu. V druhom polčase sa pošmykol pri snahe obísť súpera, nešťastne spadol na vlastnú nohu a musel striedať.

Rozsah jeho zranenia nie je známy, podľa trénera Ernesta Valverdeho ide o menšie podvrtnutie. Ďalšie testy podstúpi Dembele v pondelok, informovala agentúra AP. Dvadsaťjedenročný krídelník sa na víťazstve Barcelony 3:1 podieľal otváracím gólom zápasu. (TASR)