Päť gólov Klenu nestačilo, Hajná N. Ves prehrala vďaka siedmim zásahom Gogu 6:12

PARTIZÁNSKE, 26.05.2015 |
Topoľčianska II. trieda aj vo svojom 23. tohtosezónnom pokračovaní priniesla divoký výsledok. Piatimi gólmi sa oň zaslúžil domáci Klena, neuveriteľnými siedmimi hosťujúci Goga. Prekvapenie sa zrodilo na úkor vedúcich Čermian, vďaka čomu Nitrianska Streda, ktorej boli odpočítane tri body, znížila ich náskok práve na tri body.

Domáci vyhrali len trikrát, štyri góly Chudiak zo Šalgoviec

Z jasného triumfu 5:1 sa tešili Šalgovce, ktoré doma zdolali nečakane suverénne Kamanovú. Hrdinom sokolov bol Miroslav Chudiak, ktorý od vyrovnaného stavu 1:1 zaznamenal až štyri góly.

Ani Kovarce pred vlastnými fanúšikmi nezaváhali, hoci proti béčku Urminiec rozhodli až v záverečnej polhodine. Po vlastnom góle Chudého hostia vyrovnali Kikom, v 59. minúte však Kutňanský a v 74. Gregor svojimi zásahmi potvrdili, že tri body zostanú v Kovarciach.

Domáce víťazstvo si pripísala aj Nitrianska Blatnica. Skóre stretnutia proti Blesovciam otváral v 13. minúte Grznár a ten istý hráč pridal krátko po prestávke aj druhý gól. Konečnú podobu výsledku dal v 54. minúte Ivan Lacuška.

Norovce zachraňovali remízu v Orešanoch

Až do 75. minúty duelu Orešian s Norovcami čakali diváci na gól márne. V záverečnej štvťhodine ich však videli hneď dva. Kým ten prvý ich potešil, jeho autorom bol Erik Kusý, druhý z 90. minúty, v ktorej Vargu prekonal Juraj Priecel, sklamal, keďže domácich delili od troch bodov len sekundy.

Prekvapenie v Čermanoch, hokejový výsledok v Hajnej Novej Vsi

Nitrianska Streda potvrdila v Tesároch úlohu favorita, keď v každom polčase prekonala domácu defenzívu raz. Autorom prvého zásahu bol Juraj Síleš, poistku troch bodov pre hostí pridal v závere stretnutia Jurík.

Šokujúci výsledok prinieslo meranie síl medzi lídrom súťaže Čermanmi a tímom z druhej polovice tabuľky Chrabranmi. Pre hostí cenná remíza vydržala až do 85. minúta, v nej však na prekvapenie prítomných divákov neskórovali domáci, ale práve hráči OFK. Martin Hano svojim zásahom rozhodol o najtesnejšom triumfe Chrabrian a zároveň zdramatizovaní boja o čelo tabuľky v závere ročníka.

Priam šialený výsledok priniesol súboj Hajnej Novej Vsi s Čeľadincami, v ktorom padlo neuveriteľných osemnásť gólov. V domácom drese exceloval Rastislav Klena, autor piatich gólov, ani tie však nestačili čo i len na bod. V drese hostí totiž gólovú explóziu predviedol Marek Goga, ktorý domácu defenzívu prekonal až sedemkrát. Keďže jeho spoluhráči pridali ďalších päť zásahov, na konci stretnutia bolo skóre 6:12.
"

• 02.07.2019

• 06.06.2019

• 05.06.2019
    ME21: San Maríno doma nestačilo na Litvu
    Futbaloví reprezentanti Litvy do 21 rokov zvíťazili v stredajšom zápase 4. skupiny kvalifikácie ME 2021 v Serravalle nad domácim San Marínom hladko 3:0. O góly hostí sa postarali v 7. minúte Kloniunas, v 29. Dubickas a v 60. Cyzas. (TASR)