Po zobrazení Vášho profilu (kliknutím na Váš nick vpravo hore po prihlásení)kliknite na "Upraviť profil" a určite svoje pohlavie, zamestnanie, mesto,kontakty a zvoľte si avatar, ktorý sa bude vo Vašom profile a pri Vašich príspevkoch v diskusiách zobrazovať.

a) Domovský klub - klub z obce, z ktorej pochádzate (ak nie je zatiaľ v ponuke,nechajte okno prázdne)

b) Domáci klub - Váš najobľúbenejší klub na Slovensku

Logá klubov, ktoré si tu zvolíte, sa budú automaticky zobrazovať pri Vašom avatare v profile i diskusiách. Samozrejme, máte možnosť zvoliť si i ďalšie obľúbené kluby. Urobiť tak môžete priamo v profiloch týchto klubov po kliknutína "Chcem byť fanúšikom!". Tieto sa zobrazia vo Vašom profile, pri avatare savšak zobrazovať nebudú. Všetky kluby, ktoré si vyberiete, získajú fanúšika do rebríčka TOP klubov na stránke www.ligy.sk.

Kliknite vo svojom profile na tlačidlo "Kontrola súkromia" a zvoľte si, ktoré z informácií vo Vašom profile majú byť viditeľné. Pri zobrazení Vášho profilu iným uživateľom, či pri príspevkoch v diskusii, budú dostupné len tie, ktoré ste povolili.

• 06.06.2019

• 05.06.2019
    ME21: San Maríno doma nestačilo na Litvu
    Futbaloví reprezentanti Litvy do 21 rokov zvíťazili v stredajšom zápase 4. skupiny kvalifikácie ME 2021 v Serravalle nad domácim San Marínom hladko 3:0. O góly hostí sa postarali v 7. minúte Kloniunas, v 29. Dubickas a v 60. Cyzas. (TASR)
    Príprava: Gruzínska dvadsaťjednotka remizovala v Čiernej Hore
    Gruzínski futbaloví reprezentanti do 21 rokov remizovali v stredajšom prípravnom stretnutí s rovesníkmi z domácej Čiernej Hory 0:0. Mladí Gruzínci sú jedným zo súperov slovenskej dvadsaťjednotky v 2. skupine kvalifikácie ME 2021. (TASR)
    Curacao a Vietnam postúpili do finále Kráľovského pohára
    Futbalisti Curacaa a Vietnamu si zahrajú o trofej na medzištátnom turnaji Kráľovský pohár v Thajsku. V stredajších stretnutiach semifinále podujatia, na ktorom vlani triumfovalo Slovensko, si Curacao poradilo s Indiou 3:1 a Vietnam zdolal hostiteľskú krajinu 1:0. (TASR)