VIDEO Zvolen nadelil Rimavskej desať, Slovan nestačil na Sereď

SLOVENSKO, 31.01.2016 |
AKTUALIZOVANÉ (21:00) Prípravné zápasy aj tentoraz priniesli divákom množstvo gólov. Napríklad v súboji Zvolena s Rimavskou Sobotou a Orešian s Ratnovcami ich hráči ponúkli desať, v meraní síl medzi Hornými Orešanmi a Košolnou až tucet.

Prípravné zápasy
Slovan Bratislava - ŠKF Sereď 1:2 (1:2)
Gól Slovana: 35. Priskin

DAC Dunajská Streda - ETO Györ 1:1 (0:1)
Góly: 70. Pačinda - 15. Mayer

FK Senica - FK Třinec 3:0 (0:0)
Góly: 74. a 82. Almási, 52. Leško (z pok. kopu)

MFK Skalica - Znojmo 0:0

MFK Zemplín Michalovce - Tatran Prešov 2:0 (2:0)
Góly: 11., 21. Koscelník

FC Spartak Trnava - FK Pohronie 4:0 (0:0)
49. Cléber, 54. Halilović, 80. Depetris (11m) a 86. Jež

TJ Iskra Horné Orešany - TJ Košolná 6:6 (1:5)
Góly Iskra: Blažo 2, Malý, M. Mekký, Krupanský, Ostrihoň

FK Streženice - FK Vápeč Horná Poruba 5:2 (3:2)

Góly ŠK: Dávid Jakubec 2, Andrej Šíp (11m), Filip Valouch, Marek Blecha

MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MŠK Fomat Martin 1:1 (1:1)
Gól MFK: 17. Laco

FK Spišská Nová Ves - FK Haniska 3:2 (1:1)
Góly: Vojtuš 2, Zekucia - Pekár, Novotný

Partizán Bardejov – Karpaty Krosno 3:0 (2:0)

Góly ŠTK: Ágh, Peprík

FC VSS Košice – FK Vyšné Opátske 4:3 (0:3)
Góly: 47. a 89. Karaš (oba z 11 m), 68. Konnsimbal, 79. Dimun – 1. L. Urban (11 m), 30. Kudlata, 35. vlastný

ŠK Slovan Šimonovany - Tatran Kamenec pod Vtáčnikom 6:0 (0:0)
Góly: P. Jakubík, D. Kodaj, M. Oršula, . Súlovsky, P. Chrenko 2

ŠK Slovan Šimonovany - MFK Žarnovica 3:5 (1:4)
Góly ŠK: P. Chrenko 3

FK Spartak Bánovce nad Bebravou – OFK Solčany 7:2 (0:1)
Góly FK: 47. M. Mášik, 48. R. Mrocek, 58. M. Mášik, 69. a 80. J. Kosiba, 85. a 88. P. Andel

ŠK Slovan Šimonovany - FK Iskra Nováky 5:1 (0:0)
Góly: P. Rybanský 3, M. Sobota, M. Barta

ŠK Slovan Šimonovany - MTJ Nitrianske Pravno 5:2 (3:1)
Góly: P. Chrenko 2, P. Kotula, P. Balažka, D. Kodaj

TJ Slovan Nitrianske Sučany - TJ Magura Poruba 5:2
Góly NS: R. Mihálik 2, L. Sluka, Matúš Miklaš, P. Kaňa

KFC Tibi Horná Kráľová - TJ Horné Saliby 2:2 (1:1)
Góly KFC: M. Šulgan, E. Penzeš

FC Lokomotíva Košice - FC Tiszaújváros 2:1 (1:0)