Šamorín remizoval s Račou, nerozhodne aj súboj trnavských rezerv

SLOVENSKO, 28.02.2016 |
Prinášame vám dnes už druhý prehľad výsledkov prípravných zápasov. Viacero z nich prinieslo nerozhodné skóre, výhry si pripísali Šurany, Banská Bystrica, Závod, Horné Orešany, Haniska, Zvolen, Palárikovo, FK Aktiv, Orešany, Chocholná-Velčice, Spišská Nová Ves, Lehnice, Kanianka, Levice, Nevidzany, Moldava, Vyšný Mirošov, Žabokreky i Malé Bielice.

FC ŠTK 1914 Šamorín - FK Rača 2:2 (2:0)
Góly: Ze Lucas, Leonel - 89., 90.

KFC Kalná nad Hronom - ŠK Slovan Šimonovany 1:1
Góly: A. Kosák - T. Laurinec

ŠK Šurany - FK Spartak Vráble 5:3
Góly: Janák 4, Kacír

Spartak Trnava B - Spartak C/Šúrovce 1:1
Góly: Dubec - Troják

FKM Nové Zámky - FK Dukla Banská Bystrica 1:3 (1:2)