V sobotu turnaj v Skačanoch a aj 6. ročník Niva Cupu v Ľuborči

PARTIZÁNSKE, 07.07.2016 |
Futbaluchtiví si prídu na svoje aj tento víkend. V Skačanoch si zmerajú sily v zápasoch veľkého futbalu štyri tímy, v Ľuborči na Niva Cupe v malom futbale až 28 družstiev.

Niva Cup aj za účasti majstra SR v malom futbale FC Letka

Ďalší ročník turnaja Niva Cup sa aj za mediálnej podpory portálov ligy.sk a maleligy.sk uskutoční 9. júla 2016 od 8:00 na Gorkého 9 v Nemšovej v areáli futbalového klubu Ľuborča.

Na turnaji sa predstaví celkovo 28 tímov, ktoré budú rozdelené do štyroch skupín po sedem. Postup do play-off si z každej zo skupín zabezpečia štyri najlepšie tímy.

Uni liga Nitra

Hrací čas zápasov je 1x15 minút v skupinovej fáze a 2x12 minút v play-off. Pre najlepšie tímy a hráčov je pripravený bohatý balík cien:

víťaz kopania penalt: vecné ceny

Okrem futbalu je pre dospelých pripravená súťaž v kopaní penált a o najrýchlešiu strelu, pre deti skákací hrad. Chýbať nebude ani občerstvenie v podobe gulášu, klobás, piva, alka i nealka. O večernú zábavu sa v čase od 20.00 do 03.00 postará DJ Vašo.

V Skačanoch okrem domáceho FK aj Hradište, V. Kršteňany a Veľké Bielice

Na svoje si prídu aj návštevníci futbalového ihriska v Skačanoch. Rovnako v sobotu 9. júla 2016 od 13.00 sa na ňom predstaví kvarteto tímov. Okrem domáceho FK sa do súbojov o trofej pre víťaza zapoja aj FK Veľké Bielice, Tatran Hradište a TJ Sloven Veľké Kršteňany.

O otvárací duel turnaja sa od 13.00 postarajú Skačany s Hradišťom, následne sa v súboji o finále stretnú Veľké Bielice s Veľkými Kršteňanmi.

Chýbať nebudú pečené pstruhy, grilované klobásy, čapované pivo, alko, nealko a ani bohatá tombola s hlavnou cenou dovolenkou v Chorvátsku pre dve osoby. Deti sa budú môcť zabaviť v skákacom hrade alebo pri maľovaní na tvár.

Aj turnaj v Skačanoch zakončí tanečná zábava.

Organizujete turnaj alebo hráte prípravný zápas aj vy? Dajte nám o ňom vedieť mailom alebo na facebooku.