18.NEC Nijmegen 1623119: 339
Expresne
  • 26.2.2017
    FC Utrecht po 23 rokoch vyhral v zápase, v ktorom prehrával o dva góly
    V zápase 1. holandskej ligy medzi FC Groningen a FC Utrecht prehrávali hostia v 45. minúte zápasu už 2:0, nakoniec sa však tešili z víťazstva 2:3. Pre Utrecht je tento obrat prvým po 23 rokoch, pri ktorom sa mu podarilo zmazať dvojgólové manko na ihrisku súpera a zvíťaziť.
  • 7.2.2017
    Petrovič skončil na lavičke Ado Den Haag
    Čiernohorský tréner Željko Petrovič predčasne skončil na lavičke holandského futbalového klubu Ado Den Haag. Vedenie klubu sa rozhodlo zareagovať na nelichotivé výsledky tímu, aktuálne im patrí v tabuľke Eredivisie 16. pozícia. Meno Petrovičovho nástupcu zatiaľ nie je známe. Informovala agentúra DPA. (TASR)
  • 26.11.2016
    Rusnák prispel k výhre Groningenu a zahodil jedenástku
    Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák jedným gólom prispel k sobotňajšiemu triumfu 0:4 jeho Groningenu v 14. kole holandskej ligy na trávniku Zwolle. V nadstavenom čase ešte Rusnák, ktorý odohral celý duel, nepremenil pokutový kop. (TASR)
  • 3.10.2016
    Štart ako zo sna pre Feyenoord
    V aktuálnom ročníku Eredivisie mužstvo Feyenoordu inkasovalo v ôsmich kolách len dva góly. To sa mu naposledy podarilo ešte v sezóne 1972/73.
  • 25.8.2016
    MS2018: Slovinci proti Litve s dvomi nováčikmi
    Tréner slovinskej futbalovej reprezentácie Srečko Katanec povolal do nominácie na prvý kvalifikačný zápas MS 2018 proti Litve dvoch nováčikov, brankára Celje Matica Kotnika a obrancu holandského Twente Dejana Trajkovskeho. Súper Slovenska v kvalifikačnej F-skupine odohrá stretnutie vo Vilniuse 4. septembra.

"Litva v poslednom období vymenila niekoľko hráčov. Ale my sa musíme sústrediť na seba," citovala slová slová trénera agentúra STA. (TASR)