1. FC Tatran Prešov

Liga: Slovenský pohár

Forma:
Posledný zápas
2. liga, 25.05.2019 17:00
Tabuľka
{{ visibleName }}
 • 17.01.2018
  Zmena v pláne zápasov košickej Lokomotívy
  Program prípravy účastníka 2. ligy Lokomotívy Košice prešiel drobnou zmenou, keď si zverenci trénerského dua Rusnák - Džubara namiesto súboja s MTK Budapešť zmerajú sily s 1. FC Tatran Prešov. Zápas by sa mal hrať v Prešove 1. februára od 11.00. (fclokomotiva.sk)
 • 20.04.2017
  Zápas Prešova s ViOnom odložili kvôli snehu na štadióne v Poprade
  Zápas 28. kola Fortuna ligy medzi futbalistami 1. FC Tatran Prešov a ViOnu Zlaté Moravce sa v pôvodnom termíne v sobotu 22. apríla vzhľadom na nepriaznivé počasie neuskutoční. Štadión NTC v Poprade, ktorý je na jar prechodným domovom Tatrana, sa ocitol pod hrubou snehovou pokrývkou. Perspektíva, že trávnik by bol v stave obvyklom pre koniec apríla, je minimálna a kompetentní sa preto dohodli na odložení stretnutia. (TASR)
 • 21.09.2016
  Zápas Trenčín - Prešov až v nedeľu 2. októbra
  Zápas 11. kola futbalovej Fortuna ligy AS Trenčín - 1. FC Tatran Prešov sa bude hrať v nedeľu 2. októbra s úvodným výkopom o 17.30, teda o deň neskôr v porovnaní s pôvodným programom.

  Termínový posun vysvetlil výkonný riaditeľ Únie ligových klubov (ÚLK) Michal Mertinyák: "Sme veľmi blízko k uzavretiu dohody s tretím vysielateľom. V prípade, že dotiahneme do úspešného konca všetky zostávajúce detaily, bude táto televízna spoločnosť vysielať priame prenosy zo stretnutí Fortuna ligy v pravidelnom čase v nedeľu o 17.30. Prvým zápasom, ktorý divákom prinesie, by mal byť práve súboj úradujúceho majstra s nováčikom. Viac informácií o tejto novej spolupráci našej ligy s ďalším vysielateľom sa fanúšikovia dozvedia už v najbližších dňoch," cituje Mertinyáka stránka súťaže. (TASR)
 • 12.08.2015
  Horúčavy zmenili program 2. ligy
  Očakávané extrémne vysoké teploty už zasiahli aj do programu zápasov 2. slovenskej ligy.
   
  "Športovo technická komisia SFZ oznamuje, že z dôvodu očakávaných extrémne vysokých teplôt, ktoré môžu mať rizikový vplyv na zdravie hráčov pri odohratí súťažných stretnutí 2. ligy skupiny Západ a Východ počas nasledujúceho víkendu (15.-16. august 2015) nariaďuje posun začiatkov stretnutí 3. kola na novo stanovený začiatok stretnutí o 17.30 s výnimkou súťažného stretnutia ŠK Slovan Bratislava jun. - FK Dukla Banská Bystrica, ktoré sa odohrá v pôvodne stanovenom čase (o 10.30)," informoval SFZ na facebookovom konte. (TASR)
 • 09.08.2011
  Prešov získal Torresa, na skúške Nigérijčania
  Tatran Prešov získal do svojho hráčskeho kádratretieho Brazílčana. Stal sa ním stredopoliar Ricardo Torres (21), ktorý prichádza z klubu Arapongas. „Má brazílsku náturu, je silný na lopte, dobre hrá jeden na jedného, vie hrať kombinačne. teda vlastnosti, ktoré sa mi páčia,“ charakterizoval hráča tréner Štefan Tarkovič. Na skúške sú aj ďalší dvaja Nigérijčania - ľavý obranca Daniel Ignatius Mendie (20) a stredný záložník Sandi Oluwasina Abe  (20). Po MS hráčov do 20 rokov by sa k nim mal pridať aj ich krajan, ofenzívny stredopoliar Omoh Alex Ojabu (18). 1fctatran.sk
 • 26.07.2011
  Do Prešova prichádza Krob zo Sparty Praha
  Ďalšou letnou posilou prešovského Tatrana sa stal Jan Krob (24) zo Sparty Praha. Ľavonohý obranca prichádza na ročné hosťovanie s následnou opciou na prestup. Krob už hosťoval v Kladne aj Českých Budejoviciach, v uplynulej sezóne odohral za sparťanské béčko 21 zápasov, v ktorých strelil aj 3 góly. 1fctatran.sk, ligy.sk
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//