AS Saint-Étienne

Liga: Ligue 1

Forma:
Posledný zápas
Ligue 1, 08.03.2020 15:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaStefan Bajic-B19010000000
FotkaJessy Moulin-B1084590110110
FotkaStéphane Ruffier-B938333930000031
FotkaMathieu DebuchyFrancúzsko37O60502958112100190
FotkaSaidy JankoŠvajčiarsko26O211421163500050
FotkaTimothée Kolodziejczak-O5044004812300130
FotkaLéo Lacroix-O1177580300031
FotkaCheikh M'Bengue-O749062100020
FotkaYvann Macon-O14611000010
FotkaHarold Moukoudi-O11990110000030
FotkaSergi Palencia-O646963000020
FotkaLoïc Perrin-O7967957861100100
FotkaRonaël Pierre-Gabriel-O161168132300021
FotkaFlorentin Pogba-O532242100010
FotkaPierre-Yves Polomat-O17931103700020
FotkaGabriel Silva-O4837354210610031
FotkaNeven SubotićBosna a Herzegovina33O423591423030031
FotkaKevin Theophile-Catherine-O252162240100060
FotkaMiguel Trauco-O191478174210060
FotkaJean-Eudes Aholou-S1163085310031
FotkaYoussef Ait Bennasser-S141025124200000
FotkaJonathan Bamba-S342568275773010
FotkaBilal Benkhedim-S313010200000
FotkaDenis BouangaGabun27S2620392373103040
FotkaRyad Boudebouz-S2315101912411000
FotkaYohan CabayeFrancúzsko36S15862128300030
FotkaRémy Cabella-S6052885951152090
FotkaMahdi Camara-S13927100300020
FotkaEdmilson Correia-S3-41-10400000
FotkaBryan Dabo-S1612871551210100
FotkaAssane Dioussé-S36168420121610050
FotkaWesley Fofana-S151286130210040
FotkaLamine Ghezali-S5-47-10610010
FotkaRomain Hamouma-S7043375033201500110
Fotka Hernani-S1454752930031
FotkaWahbi Khazri-S483970451431650141
FotkaYann M'Vila-S766589745200071
FotkaDigbo Maiga-S1370371610020
FotkaArnaud Nordin-S42185719152340040
FotkaVincent Pajot-S201292155520051
FotkaYannis Salibur-S20854861210030
FotkaKenny Santos-S1000100000
FotkaOle Selnæs-S46373342114000150
FotkaRayan Souici-S11100100000
FotkaOussama TannaneMaroko28S620522400010
FotkaValentin Vada-S1131323910010
FotkaZaydou Youssef-S1598782700040
FotkaCharles Abi-Ú18654641200020
FotkaRobert Berić-Ú482543271621171000
FotkaLoïs Diony-Ú58319038322070040
FotkaFranck Honorat-Ú1284893300010
FotkaKévin Monnet-Paquet-Ú53324837211630040
FotkaPaul-Georges Ntep-Ú1350955810020
FotkaAlexander SøderlundNórsko35Ú4-347-601000001
FotkaMakhtar Gueye--54800510000
FotkaMickael Panos--12400100000
FotkaWilliam Saliba--272176232400010
Fotka Vágner--410311300000
Brankár vek
FotkaStefan Bajic-19010000000
FotkaJessy Moulin-1084590110110
FotkaStéphane Ruffier-938333930000031
Obranca vek
FotkaMathieu DebuchyFrancúzsko3760502958112100190
FotkaSaidy JankoŠvajčiarsko26211421163500050
FotkaTimothée Kolodziejczak-5044004812300130
FotkaLéo Lacroix-1177580300031
FotkaCheikh M'Bengue-749062100020
FotkaYvann Macon-14611000010
FotkaHarold Moukoudi-11990110000030
FotkaSergi Palencia-646963000020
FotkaLoïc Perrin-7967957861100100
FotkaRonaël Pierre-Gabriel-161168132300021
FotkaFlorentin Pogba-532242100010
FotkaPierre-Yves Polomat-17931103700020
FotkaGabriel Silva-4837354210610031
FotkaNeven SubotićBosna a Herzegovina33423591423030031
FotkaKevin Theophile-Catherine-252162240100060
FotkaMiguel Trauco-191478174210060
Stredopoliar vek
FotkaJean-Eudes Aholou-1163085310031
FotkaYoussef Ait Bennasser-141025124200000
FotkaJonathan Bamba-342568275773010
FotkaBilal Benkhedim-313010200000
FotkaDenis BouangaGabun272620392373103040
FotkaRyad Boudebouz-2315101912411000
FotkaYohan CabayeFrancúzsko3615862128300030
FotkaRémy Cabella-6052885951152090
FotkaMahdi Camara-13927100300020
FotkaEdmilson Correia-3-41-10400000
FotkaBryan Dabo-1612871551210100
FotkaAssane Dioussé-36168420121610050
FotkaWesley Fofana-151286130210040
FotkaLamine Ghezali-5-47-10610010
FotkaRomain Hamouma-7043375033201500110
Fotka Hernani-1454752930031
FotkaWahbi Khazri-483970451431650141
FotkaYann M'Vila-766589745200071
FotkaDigbo Maiga-1370371610020
FotkaArnaud Nordin-42185719152340040
FotkaVincent Pajot-201292155520051
FotkaYannis Salibur-20854861210030
FotkaKenny Santos-1000100000
FotkaOle Selnæs-46373342114000150
FotkaRayan Souici-11100100000
FotkaOussama TannaneMaroko28620522400010
FotkaValentin Vada-1131323910010
FotkaZaydou Youssef-1598782700040
Útočník vek
FotkaCharles Abi-18654641200020
FotkaRobert Berić-482543271621171000
FotkaLoïs Diony-58319038322070040
FotkaFranck Honorat-1284893300010
FotkaKévin Monnet-Paquet-53324837211630040
FotkaPaul-Georges Ntep-1350955810020
FotkaAlexander SøderlundNórsko354-347-601000001
vek
FotkaMakhtar Gueye-54800510000
FotkaMickael Panos-12400100000
FotkaWilliam Saliba-272176232400010
Fotka Vágner-410311300000
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 655168180: 59159
2.LOSC Lille Métropole 66371316103: 60124
3.Olympique Marseille 66341517101: 81117
4.Olympique Lyon 66321618112: 74112
5.Stade Rennes FC 6628182093: 76102
6.Montpellier Hérault SC 6626211988: 7699
7.OGC Nice Côte d\'Azur 6626192171: 7397
8.AS Saint-Étienne 6627152488: 8696
9.Stade de Reims 6623271665: 6396
10.RC Štrasburg Alsace 6522212290: 8087
11.FC Nantes 6624132976: 7985
12.Angers SCO 6621222372: 8285
13.Nîmes 6622143086: 10280
14.FC Girondins de Bordeaux 6619212674: 7678
15.AS Monaco FC 6619192882: 10176
16.Dijon FCO 6616163458: 9764
17.Amiens 6613223162: 10261
18.Toulouse FC 6611183757: 11551
19.Stade Brestois 29 288101034: 3734
20.FC Metz 288101027: 3534
21.S. M. Caen 387121929: 5433
22.EA Guingamp 385122128: 6827
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 332931107: 2190
2.LOSC Lille Métropole 34246466: 2078
3.Olympique Marseille 33198652: 3165
4.Montpellier Hérault SC 331810557: 3064
5.OGC Nice Côte d\'Azur 34188847: 3462
6.Stade Rennes FC 33179752: 3260
7.Olympique Lyon 32178755: 2659
8.AS Saint-Étienne 33178849: 3259
9.Stade de Reims 331314633: 2553
10.Nîmes 331571147: 3552
11.FC Nantes 331561246: 3551
12.Angers SCO 341312944: 3551
13.RC Štrasburg Alsace 321311853: 3950
14.Dijon FCO 3312101138: 4446
15.FC Girondins de Bordeaux 3211111043: 3344
16.AS Monaco FC 331281348: 5144
17.Amiens 3310101337: 4540
18.Toulouse FC 32791631: 5030
19.Stade Brestois 29 1466221: 1124
20.FC Metz 1454518: 1719
21.S. M. Caen 19451016: 2717
22.EA Guingamp 1937916: 2716
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 32223773: 3869
2.Olympique Lyon 341581157: 4853
3.Olympique Marseille 331571149: 5052
4.LOSC Lille Métropole 321371237: 4046
5.Stade de Reims 3310131032: 3843
6.Stade Rennes FC 331191341: 4442
7.RC Štrasburg Alsace 339101437: 4137
8.AS Saint-Étienne 331071639: 5437
9.Montpellier Hérault SC 338111431: 4635
10.OGC Nice Côte d\'Azur 328111324: 3935
11.FC Girondins de Bordeaux 348101631: 4334
12.FC Nantes 33971730: 4434
13.Angers SCO 328101428: 4734
14.AS Monaco FC 337111534: 5032
15.Nîmes 33771939: 6728
16.Amiens 333121825: 5721
17.Toulouse FC 34492126: 6521
18.Dijon FCO 33462320: 5318
19.S. M. Caen 1937913: 2716
20.FC Metz 143659: 1815
21.EA Guingamp 19251212: 4111
22.Stade Brestois 29 1424813: 2610
  • 12.12.2018
    V Ligue 1 odložili ďalšie dva zápasy
    V najvyššej francúzskej futbalovej súťaži sa cez víkend neuskutočnia ďalšie dva zápasy. Pre demonštrácie v krajine odložili na žiadosť polície duely Nice - St. Etienne a Nantes - Montpellier. Nové termíny zatiaľ nie sú známe. Pred týždňom odložili šesť stretnutí, dohrávať sa budú 15. a 16. marca 2019. Informovala o tom agentúra AP. (TASR)
  • 17.02.2017
    EL: UEFA sa bude zaoberať správaním fanúšikov St. Etienne
    Európska futbalová únia (UEFA) začala disciplinárne stíhanie francúzskeho klubu St. Etienne.
    "Jeho fanúšikovia hádzali v zápase Európskej ligy UEFA na štadióne Old Trafford pyrotechniku a iné predmety," informuje agentúra AP.

    UEFA sa bude prípadom zaoberať 23. marca. Štvrtkový duel vyhral Manchester United 3:0. (TASR)
  • 04.10.2016
    MS2018: Slovinci proti Slovákom bez Kampla i Beriča
    Stredopoliar Kevin Kampl a útočník Robert Berič vypadli z kádra futbalistov Slovinska na blížiaci sa dvojzápas F-skupiny kvalifikácie MS 2018 so Slovenskom a Anglickom. 

    Kampl z Bayeru Leverkusen ako dôvod svojej absencie uviedol únavu, Berič z AS Saint-Étienne sa ospravedlnil pre problémy so stehenným svalom. Informoval o tom v utorok slovinský denník Delo prostredníctvom svojej webstránky. (TASR)
  • 12.01.2016
    Tannane nakoniec do Saint-Étienne
    Bitku o Oussamu Tannaneho (21) podľa lequipe.fr nakoniec vyhral Saint-Étienne, keď po dnešnej zdravotnej prehliadke podpísal zmluvu do júna 2020. Suma, ktorú za marockého útočníka získa holandský Heracles, je jeden a pol milióna eur.
  • 08.01.2016
    Okruh záujemcov o Tannaneho sa rozširuje
    Do hry o útočníka holandského Heraclesu Oussamu Tannaneho (21) vstúpil ďalší klub. Po Galatasarayi a Atalante prejavil záujem aj Saint-Étienne, ktorý za hráča ponúkol sumu mezi 2 a 3 miliónmi eur a je podľa getfootballnewsfrance.com údajne blízko k dohode s Heraclesem.
  • 09.11.2015
    Sakha v drese Francúzska nahradí Perrin
    Zraneného Mamadoua Sakha nahradí v nominácii francúzskej reprezentácie na duely proti Nemecku a Anglicku Loic Perrin. Obranca ASC Saint-Etienne si tak bude môcť odkrútiť debut v drese národného tímu.
     
    Podľa agentúry AP vyradilo Sakha zranenie pravého kolena počas nedeľňajšieho duelu jeho tímu FC Liverpool proti Crystal Palace. (TASR)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//