FC Bologna vystužil defenzívne rady. V pondelok sa oficiálne dohodol na kontrakte do konca prebiehajúcej sezóne s bývalým stopérom AC Miláno Kevinom Constantom (28).

Guinejský reprezentant naposledy hral v Turecku za Trabzonspor, no v klube skončil ešte v novembri minulého roka. V rokoch 2012 a 2014 obliekal dres milánskeho AC, keď za "rossoneri" nastúpil na 57 duelov. "S hráčom sme podpísali kontrakt do 30. júna 2016 s následnou opciou na predĺženie zmluvy o ďalšie dva roky," píše sa na klubovom webe. (TASR)
  • 23.12.2015
    Štadióny pre OH 2024 ponúklo jedenásť miest
    Jedenásť talianskych miest by rado privítalo futbalové zápasy na olympijskom turnaji v roku 2024 v prípade, ak Rím zvolia za organizátora hier. "Okrem milánskeho štadióna San Siro, rímskeho Stadio Olimpico a domovského stánku Juventusu v Turíne by sa stretnutia mohli hrať vo Verone, Udine, Janove, Bologni, Florencii, Neapole, Bari a Palerme,“ informuje agentúra AP.

Konkurentmi Ríma v boji o OH 2024 sú Paríž, Los Angeles a Budapešť. Medzinárodný olympijský výbor rozhodne o dejisku v septembri 2017. (TASR)
  • 15.12.2015
    Bologna takmer mesiac bez Rizza
    Luca Rizzo (23) nenastúpi na víkendový zápas Serie A proti Empoli pre zranenie stehenného svalu. Informáciu priniesol klubový web. Stredopoliar FC Bologna sa zranil v sobotňajšom zápase s FC Janov a podľa lekárskych prognóz bude chýbať tri až štyri týždne. Stredopoliar Emanuele Giaccherini, ktorý minulý týždeň utrpel na tréningu svalové zranenie, bude Bologni chýbať do konca roka. (TASR)
  • 13.09.2015
    Duel Sampdoria - Bologna až v pondelok
    Zápas medzi Samdoriou Janov a FC Bologna museli preložiť z nedele na pondelok. Dôvodom bol silný dážď v metropole Ligúrie. (TASR)
  • 14.08.2015
    Obranca Garics posilou Darmstadtu
    SV Darmstadt získal rakúskeho obrancu Györgyho Garicsa (31) z FC Bologna. Informovala agentúra DPA.  Garics podpísal kontrakt do roku 2017.

"Teším sa na takú veľkú výzvu, ako je bundesliga. Verím, ž využijem svoje schopnosti a pomôžem tímu, bude to skvelá sezóna," povedal pre klubový web.

Garics, ktorý má na konte 40 štartov v reprezentácii, obliekal tiež dresy Rapidu Viedeň a Neapolu. (TASR)
  • 10.06.2015
    Bologna sa vracia do Serie A
    Taliansky klub FC Bologna sa po ročnej prestávke vracia do Serie A. V barážovej odvete remizoval v Pescare 1:1 a vďaka gólu strelenému na ihrisku súpera si vybojoval postup medzi elitu. V úvodnom zápase sa zrodila bezgólová remíza. Okrem Bologne si účasť v najvyššej talianskej súťaži zabezpečili Carpi ako víťaz Serie B a Frosinone. (TASR)