Borussia Mönchengladbach

Liga: Bundesliga

Forma:
Posledný zápas
Bundesliga, 22.09.2019 15:30
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaYann Sommer-B393510390000010
FotkaRamy Bensebaini-O19010000000
FotkaNico Elvedi-O352977344120020
FotkaFabian JohnsonNemecko31O211196137810010
FotkaStefan Lainer-O545050010020
FotkaMichael Lang-O171265157210000
FotkaOscar WendtŠvédsko33O363088341210030
FotkaLászló Bénes-S633030300010
FotkaMickaël Cuisance-S11268101000030
FotkaMatthias GinterNemecko25S322828321020020
FotkaThorgan HazardBelgicko26S3328813350103010
FotkaPatrick HerrmannNemecko28S24974981530010
FotkaJonas HofmannNemecko27S271915219651020
FotkaTony JantschkeNemecko29S161029113500000
FotkaChristoph KramerNemecko28S211238146720080
FotkaFlorian Neuhaus-S3724873018730060
Fotka Raffael-S16576551120000
FotkaLars StindlNemecko31S211509197230030
FotkaTobias StroblNemecko29S292215255400040
FotkaIbrahima Traoré-S17554551200010
FotkaDenis Zakaria-S36240726710400100
FotkaJosip DrmićŠvajčiarsko27Ú521820320000
FotkaBreel Embolo-Ú428331120010
FotkaAlassane Pléa-Ú38283532136140020
FotkaMarcus Thuram-Ú531744120000
FotkaLouis Beyer--972081100010
Brankár vek
FotkaYann Sommer-393510390000010
Obranca vek
FotkaRamy Bensebaini-19010000000
FotkaNico Elvedi-352977344120020
FotkaFabian JohnsonNemecko31211196137810010
FotkaStefan Lainer-545050010020
FotkaMichael Lang-171265157210000
FotkaOscar WendtŠvédsko33363088341210030
Stredopoliar vek
FotkaLászló Bénes-633030300010
FotkaMickaël Cuisance-11268101000030
FotkaMatthias GinterNemecko25322828321020020
FotkaThorgan HazardBelgicko263328813350103010
FotkaPatrick HerrmannNemecko2824974981530010
FotkaJonas HofmannNemecko27271915219651020
FotkaTony JantschkeNemecko29161029113500000
FotkaChristoph KramerNemecko28211238146720080
FotkaFlorian Neuhaus-3724873018730060
Fotka Raffael-16576551120000
FotkaLars StindlNemecko31211509197230030
FotkaTobias StroblNemecko29292215255400040
FotkaIbrahima Traoré-17554551200010
FotkaDenis Zakaria-36240726710400100
Útočník vek
FotkaJosip DrmićŠvajčiarsko27521820320000
FotkaBreel Embolo-428331120010
FotkaAlassane Pléa-38283532136140020
FotkaMarcus Thuram-531744120000
vek
FotkaLouis Beyer-972081100010
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FC Bayern Mníchov 392784104: 3689
2.Borussia Dortmund 39268596: 5186
3.RB Lipsko 392310676: 3279
4.Bayer 04 Leverkusen 392151377: 5968
5.Borussia Mönchengladbach 391981262: 4765
6.VfL Wolfsburg 3918101170: 5464
7.Eintracht Frankfurt 3917101267: 5561
8.Werder Brémy 3916111266: 6159
9.TSG 1899 Hoffenheim 3914141174: 5956
10.Fortuna Düsseldorf 391461956: 7448
11.Hertha BSC Berlín 3912111654: 6847
12.SC Freiburg 3911131557: 6546
13.1. FSV Mainz 05 391371951: 7246
14.FC Schalke 04 3911101847: 6043
15.FC Augsburg 399102058: 8237
16.VfB Stuttgart 34772032: 7028
17.Hannover 96 34562331: 7121
18.1. FC Norimberg 343102126: 6819
19.Union Berlin 51135: 104
20.1. FC Kolín 51044: 113
21.SC Paderborn 07 e.V. 50146: 141
KlubZVRPSB
1.Borussia Dortmund 19162161: 2650
2.FC Bayern Mníchov 20154161: 1749
3.RB Lipsko 19117137: 1140
4.Bayer 04 Leverkusen 20113637: 2736
5.Eintracht Frankfurt 20105537: 2435
6.VfL Wolfsburg 2097440: 2634
7.Borussia Mönchengladbach 20104634: 2634
8.Werder Brémy 2096539: 3433
9.1. FSV Mainz 05 1995534: 2632
10.SC Freiburg 2078537: 3029
11.TSG 1899 Hoffenheim 1985631: 2529
12.Fortuna Düsseldorf 1991929: 3228
13.Hertha BSC Berlín 1976628: 3127
14.FC Augsburg 1965837: 3523
15.VfB Stuttgart 1764722: 2722
16.FC Schalke 04 20631121: 3221
17.1. FC Norimberg 1737716: 2216
18.Hannover 96 17511115: 2616
19.Union Berlin 31024: 73
20.1. FC Kolín 20021: 40
21.SC Paderborn 07 e.V. 20022: 80
KlubZVRPSB
1.FC Bayern Mníchov 19124343: 1940
2.RB Lipsko 20123539: 2139
3.Borussia Dortmund 20106435: 2536
4.Bayer 04 Leverkusen 19102740: 3232
5.Borussia Mönchengladbach 1994628: 2131
6.VfL Wolfsburg 1993730: 2830
7.TSG 1899 Hoffenheim 2069543: 3427
8.Werder Brémy 1975727: 2726
9.Eintracht Frankfurt 1975730: 3126
10.FC Schalke 04 1957726: 2822
11.Hertha BSC Berlín 20551026: 3720
12.Fortuna Düsseldorf 20551027: 4220
13.SC Freiburg 19451020: 3517
14.FC Augsburg 20351221: 4714
15.1. FSV Mainz 05 20421417: 4614
16.VfB Stuttgart 17131310: 436
17.Hannover 96 17051216: 455
18.1. FC Kolín 31023: 73
19.1. FC Norimberg 17031410: 463
20.SC Paderborn 07 e.V. 30124: 61
21.Union Berlin 20111: 31
  • 29.01.2019
    Bénes dohrá sezónu na hosťovaní v druholigovom Holsteine Kiel
    Slovenský futbalista László Bénes putuje z Borussie Mönchengladbach na hosťovanie do konca prebiehajúcej sezóny do druholigového Holsteinu Kiel. (TASR) Viac >>>
  • 25.07.2018
    Lang, letná posila Mönchengladbachu, sa hneď zranil
    Futbalista nemeckej Borussie Mönchengladbach Michael Lang si roztrhol väz v pravom kolene. Švajčiarsky obranca prišiel do bundesligového klubu na konci júna z FC Bazilej a zranil sa počas svojho iba druhého tréningu s novými spoluhráčmi. Dĺžka jeho absencie je zatiaľ neznáma. Lang sa pripojil k tímu len v pondelok na predsezónnom tréningovom kempe v Tegernsee. Informovala o tom agentúra DPA. (TASR)
  • 13.07.2018
    Vestergaard z Mönchengladbachu do Southamptonu
    Dánsky futbalový obranca Jannik Vestergaard prestúpil v piatok z Borussie Mönchengladbach do FC Southampton. S účastníkom Premier League podpísal kontrakt na štyri roky.

    Dvadsaťpäťročný Vestergaard figuroval v nominácii Dánska na MS 2018, ale z lavičky nezasiahol do žiadneho zo štyroch stretnutí. Informovala o tom agentúra AP. (TASR)
     
  • 19.02.2018
    Kolínčania zaplatia za nedisciplinovanosť fanúšikov
    Nemecký futbalový klub 1. FC Kolín dostal pokutu 50.000 eur za nevhodné správanie svojich fanúšikov.

    Športový súd Nemeckého futbalového zväzu (DFB) rozhodol o treste po porušení pravidiel počas piatich zápasov v Bundeslige od októbra 2017 do januára 2018. Kolínski fanúšikovia v súboji s Hoffenheimom 5. novembra urážali súperovho hráča Dietmara Hoppa a 14. januára v domácom dueli s Borussiou Mönchengladbach ukradli vlajku fanúšikom hostí. Informovala o tom agentúra DPA. (TASR)
  • 24.01.2018
    Mönchengladbach predĺžil zmluvu s Elvedim
    Nemecký futbalový klub Borussia Mönchengladbach predĺžil kontrakt s obrancom Nicom Elvedim do roku 2021. Dvadsaťjedenročný švajčiarsky reprezentant prišiel do klubu v roku 2015 z Zürichu a odohral zaň už 80 zápasov. "Sme radi, že sme si zaviazali Nica na dlhšiu dobu," pre klubovú stránku to povedal športový riaditeľ Max Eberl. (TASR)
  • 02.08.2017
    Pápež František prijal tím Borussie Mönchengladbach
    Jeden zo svojich prvých termínov po dovolenke si pápež František rezervoval pre nemecký futbalový klub Borussia Mönchengladbach. Svätý otec prijal návštevu na audiencii vo Vatikáne. 

    "Borussia sa ukázala ako ľudská a rodinne založená organizácia. Je krásne počuť, ako váš štadión navštevujú rodiny a pripravujete na ňom rôzne programy zamerané na rozvoj mladého človeka. Športovci majú byť poslami dobra a priateľstva," povedal František podľa agentúry DPA. Pápež je veľký futbalový fanúšik a od prezidenta Borussie Rolfa Königsa dostal dres s číslom 1 a menovkou František. (TASR)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//