Borussia Mönchengladbach

Liga: Bundesliga

Forma:
Posledný zápas
Bundesliga, 11.03.2020 18:30
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaYann Sommer-B595310590000010
FotkaRamy Bensebaini-O1182490241050
FotkaNico Elvedi-O544578526230040
FotkaFabian JohnsonNemecko32O2412831481010010
FotkaStefan Lainer-O221905223010060
FotkaMichael Lang-O171265157210000
FotkaOscar WendtŠvédsko34O494156463330050
FotkaLászló Bénes-S14835105400030
FotkaMickaël Cuisance-S11268101000030
FotkaMatthias GinterNemecko26S494349492030040
FotkaThorgan HazardBelgicko27S3328813350103010
FotkaPatrick HerrmannNemecko29S36149314122280050
FotkaJonas HofmannNemecko27S38247127131171040
FotkaTony JantschkeNemecko30S261734196700040
FotkaChristoph KramerNemecko29S342135259920090
FotkaFlorian Neuhaus-S533631422211600100
Fotka Raffael-S19585551420000
FotkaLars StindlNemecko31S33192022131191070
FotkaTobias StroblNemecko30S362659296700050
FotkaIbrahima Traoré-S18559551300010
FotkaDenis Zakaria-S54390243811600140
FotkaJosip DrmićŠvajčiarsko27Ú521820320000
FotkaBreel Embolo-Ú16585671070040
FotkaAlassane Pléa-Ú53398445178200040
FotkaMarcus Thuram-Ú2518022214360030
FotkaLouis Beyer--1282881400020
Brankár vek
FotkaYann Sommer-595310590000010
Obranca vek
FotkaRamy Bensebaini-1182490241050
FotkaNico Elvedi-544578526230040
FotkaFabian JohnsonNemecko322412831481010010
FotkaStefan Lainer-221905223010060
FotkaMichael Lang-171265157210000
FotkaOscar WendtŠvédsko34494156463330050
Stredopoliar vek
FotkaLászló Bénes-14835105400030
FotkaMickaël Cuisance-11268101000030
FotkaMatthias GinterNemecko26494349492030040
FotkaThorgan HazardBelgicko273328813350103010
FotkaPatrick HerrmannNemecko2936149314122280050
FotkaJonas HofmannNemecko2738247127131171040
FotkaTony JantschkeNemecko30261734196700040
FotkaChristoph KramerNemecko29342135259920090
FotkaFlorian Neuhaus-533631422211600100
Fotka Raffael-19585551420000
FotkaLars StindlNemecko3133192022131191070
FotkaTobias StroblNemecko30362659296700050
FotkaIbrahima Traoré-18559551300010
FotkaDenis Zakaria-54390243811600140
Útočník vek
FotkaJosip DrmićŠvajčiarsko27521820320000
FotkaBreel Embolo-16585671070040
FotkaAlassane Pléa-53398445178200040
FotkaMarcus Thuram-2518022214360030
vek
FotkaLouis Beyer-1282881400020
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FC Bayern Mníchov 5941108161: 58133
2.Borussia Dortmund 5938138149: 77127
3.RB Lipsko 5933179125: 55116
4.Bayer 04 Leverkusen 5932918114: 82105
5.Borussia Mönchengladbach 59311117104: 72104
6.VfL Wolfsburg 5925161896: 8091
7.TSG 1899 Hoffenheim 59231719105: 9586
8.Eintracht Frankfurt 5823132298: 8982
9.SC Freiburg 5918182380: 9672
10.Werder Brémy 5818172385: 10471
11.Hertha BSC Berlín 5918172481: 10571
12.FC Schalke 04 5917192370: 9170
13.1. FSV Mainz 05 592093080: 11069
14.Fortuna Düsseldorf 5918122976: 11566
15.FC Augsburg 5915143087: 12359
16.1. FC Kolín 251021339: 4532
17.Union Berlin 25931332: 4130
18.VfB Stuttgart 34772032: 7028
19.Hannover 96 34562331: 7121
20.1. FC Norimberg 343102126: 6819
21.SC Paderborn 07 e.V. 25441730: 5416
KlubZVRPSB
1.Borussia Dortmund 29235193: 3574
2.FC Bayern Mníchov 30225387: 2571
3.RB Lipsko 291710266: 2261
4.Borussia Mönchengladbach 30185761: 3859
5.Bayer 04 Leverkusen 30166857: 3854
6.Eintracht Frankfurt 29147859: 3749
7.VfL Wolfsburg 301211752: 3647
8.SC Freiburg 29129848: 4145
9.1. FSV Mainz 05 301271146: 4343
10.TSG 1899 Hoffenheim 301261247: 5142
11.Fortuna Düsseldorf 291231440: 5139
12.FC Augsburg 291071258: 5437
13.FC Schalke 04 30991234: 4636
14.Hertha BSC Berlín 30991240: 5536
15.Werder Brémy 28981143: 5235
16.VfB Stuttgart 1764722: 2722
17.1. FC Kolín 1261520: 1619
18.Union Berlin 1261518: 1619
19.1. FC Norimberg 1737716: 2216
20.Hannover 96 17511115: 2616
21.SC Paderborn 07 e.V. 13211017: 317
KlubZVRPSB
1.FC Bayern Mníchov 29195574: 3362
2.RB Lipsko 30167759: 3355
3.Borussia Dortmund 30158756: 4253
4.Bayer 04 Leverkusen 291631057: 4451
5.Borussia Mönchengladbach 291361043: 3445
6.TSG 1899 Hoffenheim 291111758: 4444
7.VfL Wolfsburg 291351144: 4444
8.Werder Brémy 30991242: 5236
9.Hertha BSC Berlín 29981241: 5035
10.FC Schalke 04 298101136: 4534
11.Eintracht Frankfurt 29961439: 5233
12.SC Freiburg 30691532: 5527
13.Fortuna Düsseldorf 30691536: 6427
14.1. FSV Mainz 05 29821934: 6726
15.FC Augsburg 30571829: 6922
16.1. FC Kolín 1341819: 2913
17.Union Berlin 1332814: 2511
18.SC Paderborn 07 e.V. 1223713: 239
19.VfB Stuttgart 17131310: 436
20.Hannover 96 17051216: 455
21.1. FC Norimberg 17031410: 463
  • 29.01.2019
    Bénes dohrá sezónu na hosťovaní v druholigovom Holsteine Kiel
    Slovenský futbalista László Bénes putuje z Borussie Mönchengladbach na hosťovanie do konca prebiehajúcej sezóny do druholigového Holsteinu Kiel. (TASR) Viac >>>
  • 25.07.2018
    Lang, letná posila Mönchengladbachu, sa hneď zranil
    Futbalista nemeckej Borussie Mönchengladbach Michael Lang si roztrhol väz v pravom kolene. Švajčiarsky obranca prišiel do bundesligového klubu na konci júna z FC Bazilej a zranil sa počas svojho iba druhého tréningu s novými spoluhráčmi. Dĺžka jeho absencie je zatiaľ neznáma. Lang sa pripojil k tímu len v pondelok na predsezónnom tréningovom kempe v Tegernsee. Informovala o tom agentúra DPA. (TASR)
  • 13.07.2018
    Vestergaard z Mönchengladbachu do Southamptonu
    Dánsky futbalový obranca Jannik Vestergaard prestúpil v piatok z Borussie Mönchengladbach do FC Southampton. S účastníkom Premier League podpísal kontrakt na štyri roky.

    Dvadsaťpäťročný Vestergaard figuroval v nominácii Dánska na MS 2018, ale z lavičky nezasiahol do žiadneho zo štyroch stretnutí. Informovala o tom agentúra AP. (TASR)
     
  • 19.02.2018
    Kolínčania zaplatia za nedisciplinovanosť fanúšikov
    Nemecký futbalový klub 1. FC Kolín dostal pokutu 50.000 eur za nevhodné správanie svojich fanúšikov.

    Športový súd Nemeckého futbalového zväzu (DFB) rozhodol o treste po porušení pravidiel počas piatich zápasov v Bundeslige od októbra 2017 do januára 2018. Kolínski fanúšikovia v súboji s Hoffenheimom 5. novembra urážali súperovho hráča Dietmara Hoppa a 14. januára v domácom dueli s Borussiou Mönchengladbach ukradli vlajku fanúšikom hostí. Informovala o tom agentúra DPA. (TASR)
  • 24.01.2018
    Mönchengladbach predĺžil zmluvu s Elvedim
    Nemecký futbalový klub Borussia Mönchengladbach predĺžil kontrakt s obrancom Nicom Elvedim do roku 2021. Dvadsaťjedenročný švajčiarsky reprezentant prišiel do klubu v roku 2015 z Zürichu a odohral zaň už 80 zápasov. "Sme radi, že sme si zaviazali Nica na dlhšiu dobu," pre klubovú stránku to povedal športový riaditeľ Max Eberl. (TASR)
  • 02.08.2017
    Pápež František prijal tím Borussie Mönchengladbach
    Jeden zo svojich prvých termínov po dovolenke si pápež František rezervoval pre nemecký futbalový klub Borussia Mönchengladbach. Svätý otec prijal návštevu na audiencii vo Vatikáne. 

    "Borussia sa ukázala ako ľudská a rodinne založená organizácia. Je krásne počuť, ako váš štadión navštevujú rodiny a pripravujete na ňom rôzne programy zamerané na rozvoj mladého človeka. Športovci majú byť poslami dobra a priateľstva," povedal František podľa agentúry DPA. Pápež je veľký futbalový fanúšik a od prezidenta Borussie Rolfa Königsa dostal dres s číslom 1 a menovkou František. (TASR)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//