FC 1959 Kočovce

 • VIDEO Tucet Pravenca Čepčínu, poltucet Kovariec proti Nemčiciam'
  VIDEO Tucet Pravenca Čepčínu, poltucet Kovariec proti Nemčiciam
  AKTUALIZOVANÉ V ďalšom prehľade víkendových výsledkov nájdete aj vysoké výhry Pravenca nad Čepčínom a Kovariec na Nemčicami. Až jedenásť gólov videli diváci v súboji Horných Orešian s Pezinkom, osem v stretnutí Veľkých Levár s Plaveckým Mikulášom.
 • Sedem gólov FC VSS a Radošiny, päť Kalnej a Šurian'
  Sedem gólov FC VSS a Radošiny, päť Kalnej a Šurian
  V súťažných dueloch sa takých výsledkov, aké prinášajú tie prípravné, dočkáme asi len ťažko. V zápase Veľkých Kapušian s Parchovanmi padol rovný tucet gólov, v súboji Radošiny s Kočovcami ťahali brankári loptu spoza svojho chrbta desaťkrát a a košický FC VSS prinútil gólmana Užorodu k takejto aktivite až sedem razy.
 • VIDEO Naozaj bohatá víkendová porcia `prípravákov`'
  VIDEO Naozaj bohatá víkendová porcia `prípravákov`
  Tento víkend bol doslova nabitý futbalovými zápasmi. Prinášame vám prehľad niekoľkých desiatok z nich. Ak vám v ňom napriek tomu chýba ten váš, neváhajte a dajte nám o ňom vedieť, aby sme ho mohli doplniť.
 • Ako sa darilo tímom v príprave a čo plánujú na víkend'
  Ako sa darilo tímom v príprave a čo plánujú na víkend
  AKTUALIZOVANÉ Nový ročník súťaží sa veľmi rýchlym tempom blíži a tímy tak finišujú s prípravou. Viaceré z nich hrajú nielen počas víkendov, ale aj počas týždňa. Ako sa im darilo nájdete v článku. Okrem zápasov Slovenského pohára prinesie najbližší víkend aj viaceré ďalšie priateľské merania síl. Pozývame vás hneď na niekoľko z nich.
 • Ako ďalej? Kluby nenastupujú na zápasy, končia, či odstupujú zo súťaží'
  Ako ďalej? Kluby nenastupujú na zápasy, končia, či odstupujú zo súťaží
  Kam smeruje slovenský futbal? Ako dlho ešte vydržia kluby pôsobiť na futbalovej mape? Hrozí, že o pár rokov budeme musieť víkend plánovať bez zápasu svojho miestneho klubu? Nedávno zo súťaží odstúpili Považská Bystrica, Šahy či Kočovce, z II. triedy bol vylúčený pre nenastúpenie na tri duely FK Mesto Prievidza, teraz hlási prihlásenie sa len do nižšej súťaže namiesto 5. ligy Ľuborča.
 • VIDEO Kanonáda Tr. Teplíc, Šimonovian a Borčíc'
  VIDEO Kanonáda Tr. Teplíc, Šimonovian a Borčíc
  Úvodné jarné kolo 5. ligy Západ-Sever prinieslo jasné triumfy trojice z čela tabuľky. Netradičnú gólovú prestrelku priniesol súboj Z. Kostolian s Cígľom. Vášne vzbudil súboj v Ľuborči.
 • Hetrik Marka položil M. Čausu, St. Turá kráľom jesene'
  Hetrik Marka položil M. Čausu, St. Turá kráľom jesene
  Svoju jesennú časť sezóny definitívne ukončila aj 5. liga Západ-Sever. Najlepším tímom prvej polovice súťaže sa stala Stará Turá, tabuľku uzatvárajú pred odvetami Oslany.
 • Kanonáda Malej Čausy, nadeľovali aj Tr. Teplice'
  Kanonáda Malej Čausy, nadeľovali aj Tr. Teplice
  Gólovo bohaté kolo ponúkla vo svojom štrnástom tohtosezónnom pokračovaní 5. liga Západ-Sever. Strelecky sa činili najmä hráči Malej Čausy, Trenčianskych Teplíc a Borčíc. V šlágri kola nezaváhal proti Podoliu ani líder zo Starej Turej.
 • VIDEO Trenč. Teplice ukončili sériu Starej Turej'
  VIDEO Trenč. Teplice ukončili sériu Starej Turej
  Každá séria raz skončí. Platí to aj pre Starú Turú, ktorá v 5. lige Západ-Sever ťahala skvelú osemzápasovú sériu víťazstiev. V 13. kole sa jej však do cesty postavili hráči Trenčianskych Teplíc. Gólovú nádielku videli fanúšikovia v Šimonovanoch, dve stretnutia sa neodohrali pre nespôsobilý terén.
 • Ôsma výhra St. Turej, druhá Oslian, štvorgólový Staňo'
  Ôsma výhra St. Turej, druhá Oslian, štvorgólový Staňo
  Neuveriteľnú osemzápasovú víťaznú šnúru ťahá MFK Stará Turá, ktorá získala plný počet bodov aj v 12. kole 5. ligy Sever-Západ. Víťaznej radosti sa po druhý raz v sezóne dočkali aj Oslanci.
 • St. Turá nezastaviteľná, Tr. Teplice nedali M. Čause šancu'
  St. Turá nezastaviteľná, Tr. Teplice nedali M. Čause šancu
  Už 11. kolo 5. ligy Západ-Sever ponúklo viacero zaujímavých konfrontácií. Doma suverénne Šimonovany privítali najlepší tím na ihriskách súperov Cígeľ, Trenčianske Teplice hostili v súboji tímov z čela tabuľky Malú Čausu a nevyspytateľná Ľuborča vyzvala lídra zo Starej Turej.
 • VIDEO Obrat Kamenca - Pre toto sa oplatí chodiť na futbal'
  VIDEO Obrat Kamenca - Pre toto sa oplatí chodiť na futbal
  Tatran Kamenec dnes nastúpil v 11. kole V. ligy Západ-Sever proti nováčikovi s Kočoviec. Na začiatku si hráči uctili minútou ticha pamiatku zosnulého brankára a dlhodobého maséra klubu Pavla Nechalu.
Expresne
 • 28.02.2013
  Kočovce sa odhlásili zo súťaže!
  Piata liga Západ-Sever bude mať v jarnej časti o účastníka menej. Po jeseni 13. klub tabuľky FC 1959 Kočovce odhlásil svoje družstvo dospelých zo súťaže
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//