9. foto Marco Richter 12 1 0
10. foto Rani Khedira 30 1 0
  • 20.09.2017
    Baier dostal za obscénne gesto so stopom a pokutou
    Stredopoliar Augsburgu Daniel Baier dostal jednozápasový trest a zaplatí 20 000 eur za obscénne gesto v utorňajšom zápase nemeckej futbalovej bundesligy proti Lipsku. V stredu o tom rozhodla Nemecká futbalová federácia (DFB).

K nešportovému gestu smerom k lavičke úradujúceho vicemajstra prišlo v 74. minúte duelu, ktorý Augsburg vyhral 1:0 gólom Michaela Gregoritscha. Hlavný rozhodca incident nezaregistroval. Baiera usvedčili televízne zábery. Informovala o tom agentúra dpa. (TASR)

Baierovi z Augsburgu hrozia sankcie za obscénne gesto
    Stredopoliarovi Augsburgu Danielovi Baierovi hrozia sankcie za obscénne gesto v utorňajšom zápase nemeckej futbalovej bundesligy proti Lipsku. K nešportovému gestu smerom k lavičke úradujúceho vicemajstra prišlo v 74. minúte duelu, ktorý Augsburg vyhral 1:0 gólom Michaela Gregoritscha. Hlavný rozhodca incident nezaregistroval. Informovala o tom agentúra dpa. (TASR)
  • 07.08.2017
    Wolfsburg kúpil z Augsburgu obrancu Verhaegha
    Nemecký futbalový klub VfL Wolfsburg potvrdil angažovanie pravého obrancu Paula Verhaegha z Augsburgu. Tridsaťtriročný bek podpísal s novým zamestnávateľom dvojročný kontrakt. "Som šťastný. Je to nová výzva a šanca. V mojom veku nikdy nemáte garanciu takéhoto kontraktu," povedal Holanďan.

Verhaegh prišiel do Augsburgu v roku 2010 z Vitesse Arnhem a za bundesligistu nastúpil v 224 zápasov. (TASR)
  • 27.05.2017
    Marwin Hitz v hľadáčiku FC Augsburg
    Marwin Hitz patrí k oporám Augsburgu, to by už ale nemuselo dlho platiť. Švajčiarskeho brankára podľa nemeckých médií sledujú zástupcovi Stuttgartu, ktorý po návrate do najvyššej súťaže hľadá posilu medzi tri tyče. (Transfermarkt.de)
  • 04.02.2017
    Brémam proti Augsburgu nepomôžu Pizarro a Moisander
    Nemecký futbalový klub Werder Brémy sa musí zaobísť v nedeľňajšom zápase 19. kola Bundesligy proti Augsburgu bez dvojice Claudio Pizarro a Niklas Moisander. Obaja hráči sa nezúčastnili kvôli problémami so zranenými stehennými svalmi ani sobotňajšieho tréningu. (TASR)
  • 01.02.2017
    Augsburg zaplatí za pyrotechniku fanúšikov 11 000 eur
    Nemecký futbalový klub Augsburg musí zaplatiť pokutu 11.000 eur za pyrotechniku na tribúnach.

Jeho fanúšikovia odpálili svetlice počas dvoch minuloročných duelov. V augustovom stretnutí Nemeckého pohára proti Ravensburgu a v novembrovom zápase bundesligy s Ingolstadtom. O rozhodnutí Nemeckého futbalového zväzu (DFB) informovala agentúra dpa. (TASR)