FC Barcelona

Liga: Champions League

Forma:
Posledný zápas
La Liga, 19.05.2019 16:15
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaJasper Cillessen-B327030000000
FotkaMarc-André ter StegenNemecko27B514590510000000
FotkaJordi Alba-O554617500530080
FotkaLucas Digne-O327030010010
FotkaClément Lenglet-O3529363322201101
FotkaJuan Miranda-O19010000000
FotkaJeison Murillo-O211110100000
FotkaGerard PiquéŠpanielsko32O5549245510700110
FotkaNélson Semedo-O43278132811100100
FotkaSamuel Umtiti-O242087231100060
FotkaThomas VermaelenBelgicko33O1276492300020
FotkaMoussa Wagué-O322420100010
FotkaCarles Aleñá-S20722751320020
FotkaKevin-Prince BoatengGhana32S324331000010
FotkaOriol Busquets-S654060000000
FotkaSergio Busquets-S57451350167000140
FotkaAlex Collado-S18300100000
FotkaPhilippe Coutinho-S46287533231380020
FotkaOusmane Dembélé-S402220272513120010
FotkaAndré Gomes-S917110800010
FotkaArthur Henrique-S36199526251000030
FotkaAndrés IniestaŠpanielsko35S862188000000
FotkaJavier MascheranoArgentína35S213410100000
Fotka Paulinho-S940642500010
FotkaCarles Pérez-S11800100000
FotkaRiqui Puig-S215721000000
Fotka Rafinha-S729644310010
FotkaIvan RakitićChorvátsko31S5644294987500100
FotkaSergi Roberto-S4633923811800060
FotkaDenis Suárez-S830831500000
FotkaAleix VidalŠpanielsko29S411211300010
FotkaArturo VidalČile32S44229425121930080
FotkaPaco Alcácer-Ú29510110000
FotkaGerard Deulofeu-Ú314722100000
FotkaMunir El Haddadi-Ú922022710000
Fotka Malcom-Ú18660631220000
FotkaLionel MessiArgentína31Ú5443334618545050
FotkaLuis SuárezUruguaj32Ú52451650722340100
FotkaJean-Clair Todibo--215921000020
Brankár vek
FotkaJasper Cillessen-327030000000
FotkaMarc-André ter StegenNemecko27514590510000000
Obranca vek
FotkaJordi Alba-554617500530080
FotkaLucas Digne-327030010010
FotkaClément Lenglet-3529363322201101
FotkaJuan Miranda-19010000000
FotkaJeison Murillo-211110100000
FotkaGerard PiquéŠpanielsko325549245510700110
FotkaNélson Semedo-43278132811100100
FotkaSamuel Umtiti-242087231100060
FotkaThomas VermaelenBelgicko331276492300020
FotkaMoussa Wagué-322420100010
Stredopoliar vek
FotkaCarles Aleñá-20722751320020
FotkaKevin-Prince BoatengGhana32324331000010
FotkaOriol Busquets-654060000000
FotkaSergio Busquets-57451350167000140
FotkaAlex Collado-18300100000
FotkaPhilippe Coutinho-46287533231380020
FotkaOusmane Dembélé-402220272513120010
FotkaAndré Gomes-917110800010
FotkaArthur Henrique-36199526251000030
FotkaAndrés IniestaŠpanielsko35862188000000
FotkaJavier MascheranoArgentína35213410100000
Fotka Paulinho-940642500010
FotkaCarles Pérez-11800100000
FotkaRiqui Puig-215721000000
Fotka Rafinha-729644310010
FotkaIvan RakitićChorvátsko315644294987500100
FotkaSergi Roberto-4633923811800060
FotkaDenis Suárez-830831500000
FotkaAleix VidalŠpanielsko29411211300010
FotkaArturo VidalČile3244229425121930080
Útočník vek
FotkaPaco Alcácer-29510110000
FotkaGerard Deulofeu-314722100000
FotkaMunir El Haddadi-922022710000
Fotka Malcom-18660631220000
FotkaLionel MessiArgentína315443334618545050
FotkaLuis SuárezUruguaj3252451650722340100
vek
FotkaJean-Clair Todibo-215921000020
Tabuľka
{{ visibleName }}
Klub Z V VP R P PP S B
1. Manchester United 18 2 0 0 0 0 23 : 16 6
2. FC Barcelona 22 1 0 0 0 0 43 : 16 3
3. Manchester City 20 1 0 0 0 0 50 : 24 3
4. Paríž Saint-Germain 16 1 0 0 0 0 47 : 21 3
5. Real Madrid CF 21 1 0 0 0 0 48 : 26 3
6. FC Bayern Mníchov 20 1 0 0 0 0 42 : 20 3
7. Tottenham Hotspur 21 1 0 0 0 0 38 : 27 3
8. Chelsea FC 8 1 0 0 0 0 17 : 12 3
9. Basel 8 1 0 0 1 0 13 : 10 3
10. Besiktas 8 1 0 0 0 0 12 : 13 3
11. Sporting CP 6 1 0 0 0 0 8 : 9 3
12. PFC CSKA Moskva 12 1 0 0 1 0 16 : 19 3
13. Šachtar Doneck 14 1 0 0 0 0 19 : 27 3
14. Liverpool FC 26 0 0 1 0 0 65 : 28 1
15. AS Rím 20 0 0 1 0 0 35 : 31 1
16. Atlético Madrid 14 0 0 1 0 0 16 : 13 1
17. Sevilla FC 10 0 0 1 0 0 15 : 15 1
18. RB Lipsko 6 0 0 1 0 0 10 : 11 1
19. Spartak Moskva 6 0 0 1 0 0 9 : 13 1
20. NK Maribor 6 0 0 1 0 0 3 : 16 1
21. AS Monaco FC 12 0 0 1 0 0 8 : 30 1
22. Juventus FC 20 0 0 0 1 0 28 : 21 0
23. FC Porto 18 0 0 0 1 0 35 : 30 0
24. SSC Neapol 12 0 0 0 1 0 18 : 16 0
25. Borussia Dortmund 14 0 0 0 1 0 17 : 19 0
26. Feyenoord Rotterdam 6 0 0 0 1 0 5 : 14 0
27. Olympiakos 6 0 0 0 1 0 4 : 13 0
28. FK Karabach 6 0 0 0 1 0 2 : 14 0
29. Celtic FC 6 0 0 0 1 0 5 : 18 0
30. APOEL Nikózia 6 0 0 0 1 0 2 : 17 0
31. Anderlecht 6 0 0 0 1 0 2 : 17 0
32. S.L. Benfica 12 0 0 0 2 0 7 : 25 0
  • 02.02.2019
    Barcelona prišla o zraneného brankára Cillessena
    Španielsky futbalový klub FC Barcelona stratil na niekoľko týždňov zraneného Jaspera Cillessena. Dvadsaťdeväťročný holandský brankár si na tréningu zranil pravú nohu a podľa stanoviska klubu bude absentovať až 6 týždňov. (TASR) Viac >>>
  • 01.02.2019
    Paco Alcacer prestúpil do Dortumundu
    Nemecký futbalový klub Borussia Dortmund si uplatnil opciu na trvalý prestup Paca Alcacera z FC Barcelona. Za španielskeho útočníka zaplatil 23 miliónov eur, suma sa môže zvýšiť o ďalších päť miliónov na základe bonusov. (TASR) Viac >>>
  • 01.02.2019
    V semifinále Copa del Rey FC Barcelona s Realom Madrid
    V semifinále španielskeho futbalového pohára Copa del Rey sa stretnú FC Barcelona s Realom Madrid. Rozhodol o tom piatkový žreb. Oba tímy v krátkom slede odohrajú tri zápasy. Prvý pohárový duel je na programe na budúci týždeň na Camp Nou, odveta bude na konci februára. Následne sa uskutoční ligové El Clasico. (TASR) Viac >>>
  • 21.01.2019
    Najnovšia posila Barcelony prichádza zo Sassuola
    Tridsaťjedenročný ghanský stredopoliar Kevin-Prince Boateng prichádza do tímu trénera Ernesta Valverdeho ako náhrada za Munira El Haddadiho.
  • 21.01.2019
    Kevin-Prince Boateng by mal ísť na hosťovanie do FC Barcelona
    Ghanský futbalista Kevin-Prince Boateng by mal v najbližších dňoch posilniť FC Barcelona. Momentálne pôsobí v talianskom Sassuole a do Katalánska by mal prísť na hosťovanie do konca sezóny s opciou na trvalý prestup. Informoval o tom miestny denník Sport. Madridský denník AS uviedol, že v prípade trvalého prestupu zaplatí Barcelona za 31-ročného hráča osem miliónov eur. Informovala o tom agentúra AFP. (TASR)
  • 21.01.2019
    Dembele nedohral zápas s Leganes pre zranenie nohy
    Francúzsky futbalista Ousmane Dembele z FC Barcelona si v nedeľňajšom stretnutí najvyššej španielskej súťaže s Leganes zranil ľavú nohu. V druhom polčase sa pošmykol pri snahe obísť súpera, nešťastne spadol na vlastnú nohu a musel striedať.

    Rozsah jeho zranenia nie je známy, podľa trénera Ernesta Valverdeho ide o menšie podvrtnutie. Ďalšie testy podstúpi Dembele v pondelok, informovala agentúra AP. Dvadsaťjedenročný krídelník sa na víťazstve Barcelony 3:1 podieľal otváracím gólom zápasu. (TASR)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//