FC Barcelona

Liga: La Liga

Forma:
Posledný zápas
La Liga, 07.03.2020 18:30
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaJasper Cillessen-B436040000000
Fotka Neto-B436040000000
FotkaMarc-André ter StegenNemecko28B837470830000000
FotkaJordi Alba-O7561686956400130
FotkaRonald Araújo-O11700100001
FotkaLucas Digne-O327030010010
FotkaJunior Firpo-O151083122310040
FotkaClément Lenglet-O6151865823401201
FotkaJuan Miranda-O19010000000
FotkaJeison Murillo-O211110100000
FotkaGerard PiquéŠpanielsko33O8575938540800250
FotkaNélson Semedo-O694613531116100130
FotkaSamuel Umtiti-O3831983513000100
FotkaThomas VermaelenBelgicko34O1276492300020
FotkaMoussa Wagué-O640440200010
FotkaCarles Aleñá-S259831061520020
FotkaKevin-Prince BoatengGhana33S324331000010
FotkaOriol Busquets-S654060000000
FotkaSergio Busquets-S866752762610200250
FotkaAlex Collado-S28800200000
FotkaPhilippe Coutinho-S46287533231380020
FotkaFrenkie de Jong-S332573298420030
FotkaOusmane Dembélé-S492711322717130031
FotkaBraima Fati-S0000000000
FotkaAndré Gomes-S917110800010
FotkaArthur Henrique-S56329741341530040
FotkaAndrés IniestaŠpanielsko36S862188000000
FotkaJavier MascheranoArgentína36S213410100000
Fotka Paulinho-S940642500010
FotkaCarles Pérez-S1258164620000
FotkaRiqui Puig-S418221200000
Fotka Rafinha-S1048166410010
FotkaIvan RakitićChorvátsko32S835656621721500130
FotkaSergi Roberto-S725411601512100140
FotkaDenis Suárez-S939841500000
FotkaAleix VidalŠpanielsko30S411211300010
FotkaArturo VidalČile33S723546361736900140
FotkaPaco Alcácer-Ú29510110000
FotkaMartin Braithwaite-Ú531231200000
FotkaGerard Deulofeu-Ú314722100000
FotkaMunir El Haddadi-Ú922022710000
FotkaAnssumane Fati-Ú17528571250020
FotkaAntoine GriezmannFrancúzsko29Ú33265431152100040
Fotka Malcom-Ú18660631220000
FotkaLionel MessiArgentína33Ú826703722107580100
FotkaLuis SuárezUruguaj33Ú746185691253750140
FotkaJean-Clair Todibo--532042100020
Brankár vek
FotkaJasper Cillessen-436040000000
Fotka Neto-436040000000
FotkaMarc-André ter StegenNemecko28837470830000000
Obranca vek
FotkaJordi Alba-7561686956400130
FotkaRonald Araújo-11700100001
FotkaLucas Digne-327030010010
FotkaJunior Firpo-151083122310040
FotkaClément Lenglet-6151865823401201
FotkaJuan Miranda-19010000000
FotkaJeison Murillo-211110100000
FotkaGerard PiquéŠpanielsko338575938540800250
FotkaNélson Semedo-694613531116100130
FotkaSamuel Umtiti-3831983513000100
FotkaThomas VermaelenBelgicko341276492300020
FotkaMoussa Wagué-640440200010
Stredopoliar vek
FotkaCarles Aleñá-259831061520020
FotkaKevin-Prince BoatengGhana33324331000010
FotkaOriol Busquets-654060000000
FotkaSergio Busquets-866752762610200250
FotkaAlex Collado-28800200000
FotkaPhilippe Coutinho-46287533231380020
FotkaFrenkie de Jong-332573298420030
FotkaOusmane Dembélé-492711322717130031
FotkaBraima Fati-0000000000
FotkaAndré Gomes-917110800010
FotkaArthur Henrique-56329741341530040
FotkaAndrés IniestaŠpanielsko36862188000000
FotkaJavier MascheranoArgentína36213410100000
Fotka Paulinho-940642500010
FotkaCarles Pérez-1258164620000
FotkaRiqui Puig-418221200000
Fotka Rafinha-1048166410010
FotkaIvan RakitićChorvátsko32835656621721500130
FotkaSergi Roberto-725411601512100140
FotkaDenis Suárez-939841500000
FotkaAleix VidalŠpanielsko30411211300010
FotkaArturo VidalČile33723546361736900140
Útočník vek
FotkaPaco Alcácer-29510110000
FotkaMartin Braithwaite-531231200000
FotkaGerard Deulofeu-314722100000
FotkaMunir El Haddadi-922022710000
FotkaAnssumane Fati-17528571250020
FotkaAntoine GriezmannFrancúzsko2933265431152100040
Fotka Malcom-18660631220000
FotkaLionel MessiArgentína33826703722107580100
FotkaLuis SuárezUruguaj33746185691253750140
vek
FotkaJean-Clair Todibo-532042100020
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 6544138153: 67145
2.Real Madrid CF 65371315112: 65124
3.Atlético Madrid 6533221086: 50121
4.Sevilla FC 65301619101: 76106
5.Getafe CF 6528211685: 60105
6.Valencia CF 6526251489: 74103
7.Real Sociedad San Sebastián 6527152390: 7996
8.Athletic Club Bilbao 6522241970: 6890
9.Real Betis Balompié 6522172682: 9583
10.Villarreal CF 6521192593: 9082
11.Deportivo Alavés 6521192568: 8782
12.Levante UD 6521143091: 10677
13.SD Eibar 6518202773: 9174
14.RCD Espanyol Barcelona 6518192871: 9673
15.Real Valladolid CF 6516222755: 8470
16.Leganés 6516202958: 8268
17.RC Celta de Vigo 6515222875: 9667
18.Granada CF 271151133: 3238
19.Girona FC 389101937: 5337
20.Club Atlético Osasuna 27810934: 3834
21.SD Huesca 387121943: 6533
22.Rayo Vallecano 38882241: 7032
23.RCD Mallorca 27741628: 4425
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 33284196: 2988
2.Atlético Madrid 33238252: 1977
3.Real Madrid CF 32225559: 2471
4.Sevilla FC 32188658: 3362
5.Getafe CF 33187849: 2661
6.Valencia CF 331516247: 2461
7.Athletic Club Bilbao 321611541: 2659
8.Real Sociedad San Sebastián 32158950: 3253
9.Real Betis Balompié 331581052: 4753
10.SD Eibar 331571150: 4152
11.Deportivo Alavés 331313737: 3052
12.Levante UD 321310953: 4649
13.RC Celta de Vigo 3212101041: 3746
14.Villarreal CF 321112954: 4345
15.Leganés 3311111132: 3544
16.RCD Espanyol Barcelona 321281240: 4644
17.Real Valladolid CF 328121230: 3936
18.Granada CF 1382316: 826
19.SD Huesca 1956824: 3021
20.Rayo Vallecano 1956825: 3221
21.RCD Mallorca 1462616: 1420
22.Club Atlético Osasuna 1455420: 2020
23.Girona FC 19361017: 2815
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 32169757: 3857
2.Real Madrid CF 331581053: 4153
3.Atlético Madrid 321014834: 3144
4.Getafe CF 321014836: 3444
5.Sevilla FC 331281343: 4344
6.Real Sociedad San Sebastián 331271440: 4743
7.Valencia CF 321191242: 5042
8.Villarreal CF 331071639: 4737
9.Real Valladolid CF 338101525: 4534
10.Athletic Club Bilbao 336131429: 4231
11.Real Betis Balompié 32791630: 4830
12.Deportivo Alavés 32861831: 5730
13.RCD Espanyol Barcelona 336111631: 5029
14.Levante UD 33842138: 6028
15.Leganés 32591826: 4724
16.Girona FC 1964920: 2522
17.SD Eibar 323131623: 5022
18.RC Celta de Vigo 333121834: 5921
19.Club Atlético Osasuna 1335514: 1814
20.Granada CF 1433817: 2412
21.SD Huesca 19261119: 3512
22.Rayo Vallecano 19321416: 3811
23.RCD Mallorca 13121012: 305
  • 02.02.2019
    Barcelona prišla o zraneného brankára Cillessena
    Španielsky futbalový klub FC Barcelona stratil na niekoľko týždňov zraneného Jaspera Cillessena. Dvadsaťdeväťročný holandský brankár si na tréningu zranil pravú nohu a podľa stanoviska klubu bude absentovať až 6 týždňov. (TASR) Viac >>>
  • 01.02.2019
    Paco Alcacer prestúpil do Dortumundu
    Nemecký futbalový klub Borussia Dortmund si uplatnil opciu na trvalý prestup Paca Alcacera z FC Barcelona. Za španielskeho útočníka zaplatil 23 miliónov eur, suma sa môže zvýšiť o ďalších päť miliónov na základe bonusov. (TASR) Viac >>>
  • 01.02.2019
    V semifinále Copa del Rey FC Barcelona s Realom Madrid
    V semifinále španielskeho futbalového pohára Copa del Rey sa stretnú FC Barcelona s Realom Madrid. Rozhodol o tom piatkový žreb. Oba tímy v krátkom slede odohrajú tri zápasy. Prvý pohárový duel je na programe na budúci týždeň na Camp Nou, odveta bude na konci februára. Následne sa uskutoční ligové El Clasico. (TASR) Viac >>>
  • 21.01.2019
    Najnovšia posila Barcelony prichádza zo Sassuola
    Tridsaťjedenročný ghanský stredopoliar Kevin-Prince Boateng prichádza do tímu trénera Ernesta Valverdeho ako náhrada za Munira El Haddadiho.
  • 21.01.2019
    Kevin-Prince Boateng by mal ísť na hosťovanie do FC Barcelona
    Ghanský futbalista Kevin-Prince Boateng by mal v najbližších dňoch posilniť FC Barcelona. Momentálne pôsobí v talianskom Sassuole a do Katalánska by mal prísť na hosťovanie do konca sezóny s opciou na trvalý prestup. Informoval o tom miestny denník Sport. Madridský denník AS uviedol, že v prípade trvalého prestupu zaplatí Barcelona za 31-ročného hráča osem miliónov eur. Informovala o tom agentúra AFP. (TASR)
  • 21.01.2019
    Dembele nedohral zápas s Leganes pre zranenie nohy
    Francúzsky futbalista Ousmane Dembele z FC Barcelona si v nedeľňajšom stretnutí najvyššej španielskej súťaže s Leganes zranil ľavú nohu. V druhom polčase sa pošmykol pri snahe obísť súpera, nešťastne spadol na vlastnú nohu a musel striedať.

    Rozsah jeho zranenia nie je známy, podľa trénera Ernesta Valverdeho ide o menšie podvrtnutie. Ďalšie testy podstúpi Dembele v pondelok, informovala agentúra AP. Dvadsaťjedenročný krídelník sa na víťazstve Barcelony 3:1 podieľal otváracím gólom zápasu. (TASR)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//