FC Barcelona

Liga: La Liga

Forma:
Posledný zápas
La Liga, 17.03.2019 20:45
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaJasper Cillessen-B218020000000
FotkaMarc-André ter StegenNemecko26B423780420000000
FotkaJordi Alba-O423582390320060
FotkaLucas Digne-O327030010010
FotkaClément Lenglet-O252036232210171
FotkaJuan Miranda-O19010000000
FotkaGerard PiquéŠpanielsko32O443934441070090
FotkaNélson Semedo-O322246265610070
FotkaSamuel Umtiti-O191637181100050
FotkaThomas VermaelenBelgicko33O1167482300010
FotkaCarles Aleñá-S1138543710010
FotkaKevin-Prince BoatengGhana32S16311000000
FotkaOriol Busquets-S218020000000
FotkaSergio Busquets-S45360740135000100
FotkaPhilippe Coutinho-S34214023141160010
FotkaOusmane Dembélé-S331923222011120010
FotkaAndré Gomes-S917110800010
FotkaArthur Henrique-S2514441817700030
FotkaAndrés IniestaŠpanielsko34S862188000000
FotkaJavier MascheranoArgentína34S213410100000
Fotka Paulinho-S940642500010
Fotka Rafinha-S729644310010
FotkaIvan RakitićChorvátsko31S453549396650080
FotkaSergi Roberto-S342631308400050
FotkaDenis Suárez-S830831500000
FotkaAleix VidalŠpanielsko29S411211300010
FotkaArturo VidalČile31S31142216101520040
FotkaPaco Alcácer-Ú29510110000
FotkaGerard Deulofeu-Ú314722100000
FotkaMunir El Haddadi-Ú922022710000
Fotka Malcom-Ú1016711910000
FotkaLionel MessiArgentína31Ú4234183715435040
FotkaLuis SuárezUruguaj32Ú4236164062193060
Brankár vek
FotkaJasper Cillessen-218020000000
FotkaMarc-André ter StegenNemecko26423780420000000
Obranca vek
FotkaJordi Alba-423582390320060
FotkaLucas Digne-327030010010
FotkaClément Lenglet-252036232210171
FotkaJuan Miranda-19010000000
FotkaGerard PiquéŠpanielsko32443934441070090
FotkaNélson Semedo-322246265610070
FotkaSamuel Umtiti-191637181100050
FotkaThomas VermaelenBelgicko331167482300010
Stredopoliar vek
FotkaCarles Aleñá-1138543710010
FotkaKevin-Prince BoatengGhana3216311000000
FotkaOriol Busquets-218020000000
FotkaSergio Busquets-45360740135000100
FotkaPhilippe Coutinho-34214023141160010
FotkaOusmane Dembélé-331923222011120010
FotkaAndré Gomes-917110800010
FotkaArthur Henrique-2514441817700030
FotkaAndrés IniestaŠpanielsko34862188000000
FotkaJavier MascheranoArgentína34213410100000
Fotka Paulinho-940642500010
Fotka Rafinha-729644310010
FotkaIvan RakitićChorvátsko31453549396650080
FotkaSergi Roberto-342631308400050
FotkaDenis Suárez-830831500000
FotkaAleix VidalŠpanielsko29411211300010
FotkaArturo VidalČile3131142216101520040
Útočník vek
FotkaPaco Alcácer-29510110000
FotkaGerard Deulofeu-314722100000
FotkaMunir El Haddadi-922022710000
Fotka Malcom-1016711910000
FotkaLionel MessiArgentína314234183715435040
FotkaLuis SuárezUruguaj324236164062193060
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 28206273: 2766
2.Atlético Madrid 28168439: 1956
3.Real Madrid CF 28173849: 3254
4.Getafe CF 281210636: 2446
5.Deportivo Alavés 28128831: 3144
6.Sevilla FC 28127947: 3643
7.Valencia CF 28816430: 2340
8.Real Betis Balompié 281161132: 3639
9.Athletic Club Bilbao 28813728: 3137
10.Real Sociedad San Sebastián 28991033: 3336
11.SD Eibar 28811936: 3835
12.Girona FC 288101031: 3734
13.RCD Espanyol Barcelona 28971232: 4134
14.Leganés 28891127: 3433
15.Levante UD 28871338: 4931
16.Villarreal CF 286111132: 3629
17.Real Valladolid CF 28781323: 3929
18.RC Celta de Vigo 28671536: 4725
19.Rayo Vallecano 28651730: 5123
20.SD Huesca 28571628: 4722
KlubZVRPSB
1.Atlético Madrid 14112123: 735
2.FC Barcelona 14103142: 1633
3.Real Madrid CF 1491421: 828
4.Sevilla FC 1383227: 1427
5.SD Eibar 1575326: 1726
6.Getafe CF 1381420: 925
7.Athletic Club Bilbao 1567216: 1325
8.RCD Espanyol Barcelona 1481519: 1925
9.Deportivo Alavés 1366114: 824
10.Leganés 1466217: 1224
11.Valencia CF 15410116: 822
12.Real Betis Balompié 1564519: 2122
13.Real Sociedad San Sebastián 1445515: 1517
14.RC Celta de Vigo 1444619: 1916
15.Villarreal CF 1536620: 2015
16.Levante UD 1343618: 2515
17.SD Huesca 1434715: 2013
18.Rayo Vallecano 1434720: 2913
19.Girona FC 1426613: 2112
20.Real Valladolid CF 1333711: 1912
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 14103131: 1133
2.Real Madrid CF 1482428: 2426
3.Girona FC 1464418: 1622
4.Atlético Madrid 1456316: 1221
5.Getafe CF 1549216: 1521
6.Deportivo Alavés 1562717: 2320
7.Real Sociedad San Sebastián 1454518: 1819
8.Valencia CF 1346314: 1518
9.Real Betis Balompié 1352613: 1517
10.Real Valladolid CF 1545612: 2017
11.Sevilla FC 1544720: 2216
12.Levante UD 1544720: 2416
13.Villarreal CF 1335512: 1614
14.Athletic Club Bilbao 1326512: 1812
15.Rayo Vallecano 14311010: 2210
16.RCD Espanyol Barcelona 1416713: 229
17.RC Celta de Vigo 1423917: 289
18.SD Eibar 1316610: 219
19.Leganés 1423910: 229
20.SD Huesca 1423913: 279
  • 02.02.2019
    Barcelona prišla o zraneného brankára Cillessena
    Španielsky futbalový klub FC Barcelona stratil na niekoľko týždňov zraneného Jaspera Cillessena. Dvadsaťdeväťročný holandský brankár si na tréningu zranil pravú nohu a podľa stanoviska klubu bude absentovať až 6 týždňov. (TASR) Viac >>>
  • 01.02.2019
    Paco Alcacer prestúpil do Dortumundu
    Nemecký futbalový klub Borussia Dortmund si uplatnil opciu na trvalý prestup Paca Alcacera z FC Barcelona. Za španielskeho útočníka zaplatil 23 miliónov eur, suma sa môže zvýšiť o ďalších päť miliónov na základe bonusov. (TASR) Viac >>>
  • 01.02.2019
    V semifinále Copa del Rey FC Barcelona s Realom Madrid
    V semifinále španielskeho futbalového pohára Copa del Rey sa stretnú FC Barcelona s Realom Madrid. Rozhodol o tom piatkový žreb. Oba tímy v krátkom slede odohrajú tri zápasy. Prvý pohárový duel je na programe na budúci týždeň na Camp Nou, odveta bude na konci februára. Následne sa uskutoční ligové El Clasico. (TASR) Viac >>>
  • 21.01.2019
    Najnovšia posila Barcelony prichádza zo Sassuola
    Tridsaťjedenročný ghanský stredopoliar Kevin-Prince Boateng prichádza do tímu trénera Ernesta Valverdeho ako náhrada za Munira El Haddadiho.
  • 21.01.2019
    Kevin-Prince Boateng by mal ísť na hosťovanie do FC Barcelona
    Ghanský futbalista Kevin-Prince Boateng by mal v najbližších dňoch posilniť FC Barcelona. Momentálne pôsobí v talianskom Sassuole a do Katalánska by mal prísť na hosťovanie do konca sezóny s opciou na trvalý prestup. Informoval o tom miestny denník Sport. Madridský denník AS uviedol, že v prípade trvalého prestupu zaplatí Barcelona za 31-ročného hráča osem miliónov eur. Informovala o tom agentúra AFP. (TASR)
  • 21.01.2019
    Dembele nedohral zápas s Leganes pre zranenie nohy
    Francúzsky futbalista Ousmane Dembele z FC Barcelona si v nedeľňajšom stretnutí najvyššej španielskej súťaže s Leganes zranil ľavú nohu. V druhom polčase sa pošmykol pri snahe obísť súpera, nešťastne spadol na vlastnú nohu a musel striedať.

    Rozsah jeho zranenia nie je známy, podľa trénera Ernesta Valverdeho ide o menšie podvrtnutie. Ďalšie testy podstúpi Dembele v pondelok, informovala agentúra AP. Dvadsaťjedenročný krídelník sa na víťazstve Barcelony 3:1 podieľal otváracím gólom zápasu. (TASR)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//