FC Barcelona

Liga: La Liga

Forma:
Posledný zápas
La Liga, 16.08.2019 21:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaJasper Cillessen-B327030000000
FotkaMarc-André ter StegenNemecko27B524680520000000
FotkaJordi Alba-O564707510530080
FotkaLucas Digne-O327030010010
FotkaClément Lenglet-O3630263422201101
FotkaJuan Miranda-O19010000000
FotkaJeison Murillo-O211110100000
FotkaGerard PiquéŠpanielsko32O5650145610700120
FotkaNélson Semedo-O44287133811100100
FotkaSamuel Umtiti-O242087231100060
FotkaThomas VermaelenBelgicko33O1276492300020
FotkaMoussa Wagué-O322420100010
FotkaCarles Aleñá-S21768861320020
FotkaKevin-Prince BoatengGhana32S324331000010
FotkaOriol Busquets-S654060000000
FotkaSergio Busquets-S57451350167000140
FotkaAlex Collado-S18300100000
FotkaPhilippe Coutinho-S46287533231380020
FotkaFrenkie de Jong-S19010000000
FotkaOusmane Dembélé-S412310282513120010
FotkaAndré Gomes-S917110800010
FotkaArthur Henrique-S36199526251000030
FotkaAndrés IniestaŠpanielsko35S862188000000
FotkaJavier MascheranoArgentína35S213410100000
Fotka Paulinho-S940642500010
FotkaCarles Pérez-S23300200000
FotkaRiqui Puig-S215721000000
Fotka Rafinha-S835044410010
FotkaIvan RakitićChorvátsko31S5744734988500100
FotkaSergi Roberto-S4734673912800060
FotkaDenis Suárez-S830831500000
FotkaAleix VidalŠpanielsko29S411211300010
FotkaArturo VidalČile32S44229425121930080
FotkaPaco Alcácer-Ú29510110000
FotkaGerard Deulofeu-Ú314722100000
FotkaMunir El Haddadi-Ú922022710000
FotkaAntoine GriezmannFrancúzsko28Ú327030000000
Fotka Malcom-Ú18660631220000
FotkaLionel MessiArgentína32Ú5443334618545050
FotkaLuis SuárezUruguaj32Ú53455251822340100
FotkaJean-Clair Todibo--215921000020
Brankár vek
FotkaJasper Cillessen-327030000000
FotkaMarc-André ter StegenNemecko27524680520000000
Obranca vek
FotkaJordi Alba-564707510530080
FotkaLucas Digne-327030010010
FotkaClément Lenglet-3630263422201101
FotkaJuan Miranda-19010000000
FotkaJeison Murillo-211110100000
FotkaGerard PiquéŠpanielsko325650145610700120
FotkaNélson Semedo-44287133811100100
FotkaSamuel Umtiti-242087231100060
FotkaThomas VermaelenBelgicko331276492300020
FotkaMoussa Wagué-322420100010
Stredopoliar vek
FotkaCarles Aleñá-21768861320020
FotkaKevin-Prince BoatengGhana32324331000010
FotkaOriol Busquets-654060000000
FotkaSergio Busquets-57451350167000140
FotkaAlex Collado-18300100000
FotkaPhilippe Coutinho-46287533231380020
FotkaFrenkie de Jong-19010000000
FotkaOusmane Dembélé-412310282513120010
FotkaAndré Gomes-917110800010
FotkaArthur Henrique-36199526251000030
FotkaAndrés IniestaŠpanielsko35862188000000
FotkaJavier MascheranoArgentína35213410100000
Fotka Paulinho-940642500010
FotkaCarles Pérez-23300200000
FotkaRiqui Puig-215721000000
Fotka Rafinha-835044410010
FotkaIvan RakitićChorvátsko315744734988500100
FotkaSergi Roberto-4734673912800060
FotkaDenis Suárez-830831500000
FotkaAleix VidalŠpanielsko29411211300010
FotkaArturo VidalČile3244229425121930080
Útočník vek
FotkaPaco Alcácer-29510110000
FotkaGerard Deulofeu-314722100000
FotkaMunir El Haddadi-922022710000
FotkaAntoine GriezmannFrancúzsko28327030000000
Fotka Malcom-18660631220000
FotkaLionel MessiArgentína325443334618545050
FotkaLuis SuárezUruguaj3253455251822340100
vek
FotkaJean-Clair Todibo-215921000020
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 39269490: 3787
2.Atlético Madrid 392310656: 2979
3.Real Madrid CF 392251266: 4771
4.Sevilla FC 391881364: 4762
5.Valencia CF 391517752: 3662
6.Getafe CF 3915141048: 3659
7.Athletic Club Bilbao 3914141142: 4556
8.RCD Espanyol Barcelona 3914111448: 5253
9.Deportivo Alavés 3914111440: 5053
10.Real Sociedad San Sebastián 3913121446: 4751
11.Real Betis Balompié 391481745: 5450
12.SD Eibar 3911141447: 5247
13.Villarreal CF 3910151453: 5645
14.Leganés 3911121637: 4445
15.Levante UD 3911111759: 6744
16.Real Valladolid CF 3911111734: 5244
17.RC Celta de Vigo 3910111854: 6541
18.Girona FC 389101937: 5337
19.SD Huesca 387121943: 6533
20.Rayo Vallecano 38882241: 7032
21.RCD Mallorca 11002: 13
22.Club Atlético Osasuna 11001: 03
23.Granada CF 10104: 41
KlubZVRPSB
1.Atlético Madrid 20163133: 1051
2.FC Barcelona 19153151: 1748
3.Real Madrid CF 19131532: 1540
4.Sevilla FC 19123439: 2039
5.Athletic Club Bilbao 20108227: 1938
6.Getafe CF 19113528: 1336
7.RCD Espanyol Barcelona 20113628: 2436
8.SD Eibar 1996431: 2133
9.Valencia CF 20711225: 1332
10.Deportivo Alavés 2088420: 1932
11.RC Celta de Vigo 2085732: 2829
12.Leganés 2078519: 1729
13.Real Betis Balompié 2085726: 2829
14.Real Sociedad San Sebastián 1976623: 2027
15.Levante UD 1967634: 3425
16.Villarreal CF 2059632: 3024
17.SD Huesca 1956824: 3021
18.Rayo Vallecano 1956825: 3221
19.Real Valladolid CF 1955916: 2620
20.Girona FC 19361017: 2815
21.RCD Mallorca 11002: 13
22.Club Atlético Osasuna 00000: 00
23.Granada CF 00000: 00
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 20116339: 2039
2.Real Madrid CF 2094734: 3231
3.Valencia CF 1986527: 2330
4.Atlético Madrid 1977523: 1928
5.Real Sociedad San Sebastián 2066823: 2724
6.Real Valladolid CF 2066818: 2624
7.Sevilla FC 2065925: 2723
8.Getafe CF 20411520: 2323
9.Girona FC 1964920: 2522
10.Villarreal CF 1956821: 2621
11.Real Betis Balompié 19631019: 2621
12.Deportivo Alavés 19631020: 3121
13.Levante UD 20541125: 3319
14.Athletic Club Bilbao 1946915: 2618
15.RCD Espanyol Barcelona 1938820: 2817
16.Leganés 19441118: 2716
17.SD Eibar 20281016: 3114
18.RC Celta de Vigo 19261122: 3712
19.SD Huesca 19261119: 3512
20.Rayo Vallecano 19321416: 3811
21.Club Atlético Osasuna 11001: 03
22.Granada CF 10104: 41
23.RCD Mallorca 00000: 00
  • 02.02.2019
    Barcelona prišla o zraneného brankára Cillessena
    Španielsky futbalový klub FC Barcelona stratil na niekoľko týždňov zraneného Jaspera Cillessena. Dvadsaťdeväťročný holandský brankár si na tréningu zranil pravú nohu a podľa stanoviska klubu bude absentovať až 6 týždňov. (TASR) Viac >>>
  • 01.02.2019
    Paco Alcacer prestúpil do Dortumundu
    Nemecký futbalový klub Borussia Dortmund si uplatnil opciu na trvalý prestup Paca Alcacera z FC Barcelona. Za španielskeho útočníka zaplatil 23 miliónov eur, suma sa môže zvýšiť o ďalších päť miliónov na základe bonusov. (TASR) Viac >>>
  • 01.02.2019
    V semifinále Copa del Rey FC Barcelona s Realom Madrid
    V semifinále španielskeho futbalového pohára Copa del Rey sa stretnú FC Barcelona s Realom Madrid. Rozhodol o tom piatkový žreb. Oba tímy v krátkom slede odohrajú tri zápasy. Prvý pohárový duel je na programe na budúci týždeň na Camp Nou, odveta bude na konci februára. Následne sa uskutoční ligové El Clasico. (TASR) Viac >>>
  • 21.01.2019
    Najnovšia posila Barcelony prichádza zo Sassuola
    Tridsaťjedenročný ghanský stredopoliar Kevin-Prince Boateng prichádza do tímu trénera Ernesta Valverdeho ako náhrada za Munira El Haddadiho.
  • 21.01.2019
    Kevin-Prince Boateng by mal ísť na hosťovanie do FC Barcelona
    Ghanský futbalista Kevin-Prince Boateng by mal v najbližších dňoch posilniť FC Barcelona. Momentálne pôsobí v talianskom Sassuole a do Katalánska by mal prísť na hosťovanie do konca sezóny s opciou na trvalý prestup. Informoval o tom miestny denník Sport. Madridský denník AS uviedol, že v prípade trvalého prestupu zaplatí Barcelona za 31-ročného hráča osem miliónov eur. Informovala o tom agentúra AFP. (TASR)
  • 21.01.2019
    Dembele nedohral zápas s Leganes pre zranenie nohy
    Francúzsky futbalista Ousmane Dembele z FC Barcelona si v nedeľňajšom stretnutí najvyššej španielskej súťaže s Leganes zranil ľavú nohu. V druhom polčase sa pošmykol pri snahe obísť súpera, nešťastne spadol na vlastnú nohu a musel striedať.

    Rozsah jeho zranenia nie je známy, podľa trénera Ernesta Valverdeho ide o menšie podvrtnutie. Ďalšie testy podstúpi Dembele v pondelok, informovala agentúra AP. Dvadsaťjedenročný krídelník sa na víťazstve Barcelony 3:1 podieľal otváracím gólom zápasu. (TASR)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//