FC Barcelona

Liga: La Liga

Forma:
Ďalší zápas
La Liga
Posledný zápas
La Liga, 06.10.2019 21:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaJasper Cillessen-B436040000000
FotkaMarc-André ter StegenNemecko27B615490610000000
FotkaJordi Alba-O605016551540090
FotkaRonald Araújo-O11700100001
FotkaLucas Digne-O327030010010
FotkaJunior Firpo-O423731110010
FotkaClément Lenglet-O4437464222201131
FotkaJuan Miranda-O19010000000
FotkaJeison Murillo-O211110100000
FotkaGerard PiquéŠpanielsko32O6558246510800180
FotkaNélson Semedo-O53356241912100120
FotkaSamuel Umtiti-O242087231100060
FotkaThomas VermaelenBelgicko33O1276492300020
FotkaMoussa Wagué-O322420100010
FotkaCarles Aleñá-S21768861320020
FotkaKevin-Prince BoatengGhana32S324331000010
FotkaOriol Busquets-S654060000000
FotkaSergio Busquets-S65507557208000170
FotkaAlex Collado-S18300100000
FotkaPhilippe Coutinho-S46287533231380020
FotkaFrenkie de Jong-S1080692110010
FotkaOusmane Dembélé-S442464292515130021
FotkaBraima Fati-S0000000000
FotkaAndré Gomes-S917110800010
FotkaArthur Henrique-S43252732271120030
FotkaAndrés IniestaŠpanielsko35S862188000000
FotkaJavier MascheranoArgentína35S213410100000
Fotka Paulinho-S940642500010
FotkaCarles Pérez-S742653210000
FotkaRiqui Puig-S215721000000
Fotka Rafinha-S1048166410010
FotkaIvan RakitićChorvátsko31S62461950912500110
FotkaSergi Roberto-S55412146139000100
FotkaDenis Suárez-S830831500000
FotkaAleix VidalŠpanielsko30S411211300010
FotkaArturo VidalČile32S50247426132450090
FotkaPaco Alcácer-Ú29510110000
FotkaGerard Deulofeu-Ú314722100000
FotkaMunir El Haddadi-Ú922022710000
FotkaAnssumane Fati-Ú44902420000
FotkaAntoine GriezmannFrancúzsko28Ú977092030020
Fotka Malcom-Ú18660631220000
FotkaLionel MessiArgentína32Ú59463349210555050
FotkaLuis SuárezUruguaj32Ú60511257932940120
FotkaJean-Clair Todibo--423032100020
Brankár vek
FotkaJasper Cillessen-436040000000
FotkaMarc-André ter StegenNemecko27615490610000000
Obranca vek
FotkaJordi Alba-605016551540090
FotkaRonald Araújo-11700100001
FotkaLucas Digne-327030010010
FotkaJunior Firpo-423731110010
FotkaClément Lenglet-4437464222201131
FotkaJuan Miranda-19010000000
FotkaJeison Murillo-211110100000
FotkaGerard PiquéŠpanielsko326558246510800180
FotkaNélson Semedo-53356241912100120
FotkaSamuel Umtiti-242087231100060
FotkaThomas VermaelenBelgicko331276492300020
FotkaMoussa Wagué-322420100010
Stredopoliar vek
FotkaCarles Aleñá-21768861320020
FotkaKevin-Prince BoatengGhana32324331000010
FotkaOriol Busquets-654060000000
FotkaSergio Busquets-65507557208000170
FotkaAlex Collado-18300100000
FotkaPhilippe Coutinho-46287533231380020
FotkaFrenkie de Jong-1080692110010
FotkaOusmane Dembélé-442464292515130021
FotkaBraima Fati-0000000000
FotkaAndré Gomes-917110800010
FotkaArthur Henrique-43252732271120030
FotkaAndrés IniestaŠpanielsko35862188000000
FotkaJavier MascheranoArgentína35213410100000
Fotka Paulinho-940642500010
FotkaCarles Pérez-742653210000
FotkaRiqui Puig-215721000000
Fotka Rafinha-1048166410010
FotkaIvan RakitićChorvátsko3162461950912500110
FotkaSergi Roberto-55412146139000100
FotkaDenis Suárez-830831500000
FotkaAleix VidalŠpanielsko30411211300010
FotkaArturo VidalČile3250247426132450090
Útočník vek
FotkaPaco Alcácer-29510110000
FotkaGerard Deulofeu-314722100000
FotkaMunir El Haddadi-922022710000
FotkaAnssumane Fati-44902420000
FotkaAntoine GriezmannFrancúzsko28977092030020
Fotka Malcom-18660631220000
FotkaLionel MessiArgentína3259463349210555050
FotkaLuis SuárezUruguaj3260511257932940120
vek
FotkaJean-Clair Todibo-423032100020
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 4631105110: 46103
2.Atlético Madrid 462613762: 3391
3.Real Madrid CF 462681279: 5486
4.Valencia CF 461819963: 4773
5.Sevilla FC 462191672: 5872
6.Getafe CF 4617181160: 4769
7.Athletic Club Bilbao 4616171348: 4965
8.Real Sociedad San Sebastián 4617121758: 5563
9.Real Betis Balompié 4616111955: 6859
10.RCD Espanyol Barcelona 4615131852: 6458
11.Deportivo Alavés 4615131844: 5958
12.SD Eibar 4613171656: 6056
13.Villarreal CF 4613161768: 6555
14.Levante UD 4614131969: 7655
15.Real Valladolid CF 4612151939: 5951
16.RC Celta de Vigo 4612142058: 7150
17.Leganés 4611142141: 5547
18.Girona FC 389101937: 5337
19.SD Huesca 387121943: 6533
20.Rayo Vallecano 38882241: 7032
21.Granada CF 842215: 1014
22.Club Atlético Osasuna 82517: 711
23.RCD Mallorca 82156: 127
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 23193167: 2260
2.Atlético Madrid 23175136: 1256
3.Real Madrid CF 23162542: 2050
4.Athletic Club Bilbao 23128331: 2044
5.Sevilla FC 22134543: 2443
6.Getafe CF 23125634: 1941
7.Valencia CF 24913233: 1840
8.SD Eibar 22116537: 2539
9.Real Betis Balompié 24107733: 3237
10.RC Celta de Vigo 24106835: 3136
11.Deportivo Alavés 2399522: 2036
12.RCD Espanyol Barcelona 23113929: 3236
13.Real Sociedad San Sebastián 2296729: 2233
14.Levante UD 2389639: 3633
15.Villarreal CF 23710641: 3331
16.Leganés 2479821: 2430
17.Real Valladolid CF 2258918: 2823
18.SD Huesca 1956824: 3021
19.Rayo Vallecano 1956825: 3221
20.Girona FC 19361017: 2815
21.RCD Mallorca 52124: 47
22.Granada CF 32013: 16
23.Club Atlético Osasuna 41304: 36
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 23127443: 2443
2.Real Madrid CF 23106737: 3436
3.Atlético Madrid 2398626: 2135
4.Valencia CF 2296730: 2933
5.Real Sociedad San Sebastián 24861029: 3330
6.Sevilla FC 24851129: 3429
7.Getafe CF 23513526: 2828
8.Real Valladolid CF 24771021: 3128
9.Villarreal CF 23661127: 3224
10.Girona FC 1964920: 2522
11.RCD Espanyol Barcelona 23410923: 3222
12.Levante UD 23641330: 4022
13.Real Betis Balompié 22641222: 3622
14.Deportivo Alavés 23641322: 3922
15.Athletic Club Bilbao 23491017: 2921
16.Leganés 22451320: 3117
17.SD Eibar 242111119: 3517
18.RC Celta de Vigo 22281223: 4014
19.SD Huesca 19261119: 3512
20.Rayo Vallecano 19321416: 3811
21.Granada CF 522112: 98
22.Club Atlético Osasuna 41213: 45
23.RCD Mallorca 30032: 80
  • 02.02.2019
    Barcelona prišla o zraneného brankára Cillessena
    Španielsky futbalový klub FC Barcelona stratil na niekoľko týždňov zraneného Jaspera Cillessena. Dvadsaťdeväťročný holandský brankár si na tréningu zranil pravú nohu a podľa stanoviska klubu bude absentovať až 6 týždňov. (TASR) Viac >>>
  • 01.02.2019
    Paco Alcacer prestúpil do Dortumundu
    Nemecký futbalový klub Borussia Dortmund si uplatnil opciu na trvalý prestup Paca Alcacera z FC Barcelona. Za španielskeho útočníka zaplatil 23 miliónov eur, suma sa môže zvýšiť o ďalších päť miliónov na základe bonusov. (TASR) Viac >>>
  • 01.02.2019
    V semifinále Copa del Rey FC Barcelona s Realom Madrid
    V semifinále španielskeho futbalového pohára Copa del Rey sa stretnú FC Barcelona s Realom Madrid. Rozhodol o tom piatkový žreb. Oba tímy v krátkom slede odohrajú tri zápasy. Prvý pohárový duel je na programe na budúci týždeň na Camp Nou, odveta bude na konci februára. Následne sa uskutoční ligové El Clasico. (TASR) Viac >>>
  • 21.01.2019
    Najnovšia posila Barcelony prichádza zo Sassuola
    Tridsaťjedenročný ghanský stredopoliar Kevin-Prince Boateng prichádza do tímu trénera Ernesta Valverdeho ako náhrada za Munira El Haddadiho.
  • 21.01.2019
    Kevin-Prince Boateng by mal ísť na hosťovanie do FC Barcelona
    Ghanský futbalista Kevin-Prince Boateng by mal v najbližších dňoch posilniť FC Barcelona. Momentálne pôsobí v talianskom Sassuole a do Katalánska by mal prísť na hosťovanie do konca sezóny s opciou na trvalý prestup. Informoval o tom miestny denník Sport. Madridský denník AS uviedol, že v prípade trvalého prestupu zaplatí Barcelona za 31-ročného hráča osem miliónov eur. Informovala o tom agentúra AFP. (TASR)
  • 21.01.2019
    Dembele nedohral zápas s Leganes pre zranenie nohy
    Francúzsky futbalista Ousmane Dembele z FC Barcelona si v nedeľňajšom stretnutí najvyššej španielskej súťaže s Leganes zranil ľavú nohu. V druhom polčase sa pošmykol pri snahe obísť súpera, nešťastne spadol na vlastnú nohu a musel striedať.

    Rozsah jeho zranenia nie je známy, podľa trénera Ernesta Valverdeho ide o menšie podvrtnutie. Ďalšie testy podstúpi Dembele v pondelok, informovala agentúra AP. Dvadsaťjedenročný krídelník sa na víťazstve Barcelony 3:1 podieľal otváracím gólom zápasu. (TASR)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//