FC Malacky

Liga: 4. liga Bratislava

Forma:
Ďalší zápas
4. liga Bratislava
Posledný zápas
4. liga Bratislava, 22.04.2018 17:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaOndrej KlempaSlovensko-B864870100000
FotkaErik MarekSlovensko-B19010000000
FotkaMartin PreisSlovensko-B151332151000010
FotkaPeter MikulaSlovensko-O16503401210000
FotkaLukáš RupecSlovensko-O2216662010200030
FotkaDaniel SakarSlovensko-O623021400010
FotkaMartin SlobodaSlovensko-O13993126110030
FotkaLukáš VišváderSlovensko-O22100200000
FotkaJaroslav ZváčSlovensko-O191363165310110
FotkaŠtefan KovárikSlovensko-S141235142050000
FotkaFrantišek LörincziSlovensko-S733933450000
FotkaDenis MichalekSlovensko-S181133126650030
FotkaPavol Michalovič-S12374111130010
FotkaJuraj MiklušičákSlovensko-S221970221070030
FotkaJakub MrázSlovensko-S1154664510010
FotkaVladimír RonecSlovensko-S2219122111264150
FotkaTomáš ŠvecSlovensko-S1151262510041
FotkaRastislav HavlíkSlovensko-Ú631632330000
FotkaMatej RežnýSlovensko-Ú310211200000
FotkaPavol UhrinecSlovensko-Ú191692192000000
FotkaDaniel Čeřovský--2116382011120000
FotkaJakub Hitmar--211070129940030
FotkaTomáš Mifkovič--2212691611690010
FotkaMichal Prečuch--743565100020
FotkaAdam Velický--1359962700010
Brankár vek
FotkaOndrej KlempaSlovensko-864870100000
FotkaErik MarekSlovensko-19010000000
FotkaMartin PreisSlovensko-151332151000010
Obranca vek
FotkaPeter MikulaSlovensko-16503401210000
FotkaLukáš RupecSlovensko-2216662010200030
FotkaDaniel SakarSlovensko-623021400010
FotkaMartin SlobodaSlovensko-13993126110030
FotkaLukáš VišváderSlovensko-22100200000
FotkaJaroslav ZváčSlovensko-191363165310110
Stredopoliar vek
FotkaŠtefan KovárikSlovensko-141235142050000
FotkaFrantišek LörincziSlovensko-733933450000
FotkaDenis MichalekSlovensko-181133126650030
FotkaPavol Michalovič-12374111130010
FotkaJuraj MiklušičákSlovensko-221970221070030
FotkaJakub MrázSlovensko-1154664510010
FotkaVladimír RonecSlovensko-2219122111264150
FotkaTomáš ŠvecSlovensko-1151262510041
Útočník vek
FotkaRastislav HavlíkSlovensko-631632330000
FotkaMatej RežnýSlovensko-310211200000
FotkaPavol UhrinecSlovensko-191692192000000
vek
FotkaDaniel Čeřovský-2116382011120000
FotkaJakub Hitmar-211070129940030
FotkaTomáš Mifkovič-2212691611690010
FotkaMichal Prečuch-743565100020
FotkaAdam Velický-1359962700010
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FC Malacky 22202072: 1762
2.OŠK Slovenský Grob 22143551: 3245
3.MFK Rusovce 22141752: 2743
4.SDM Domino Bratislava 22124646: 2740
5.CFK Pezinok - Cajla 22122849: 3238
6.ŠK Vrakuňa Bratislava 22113844: 4236
7.FK Lamač Bratislava 22112955: 3935
8.SFC Kalinkovo 221111057: 3634
9.FK Karpaty Limbach 22741133: 3825
10.FKM Karlova Ves Bratislava 22741133: 4525
11.TJ Čunovo 22731229: 3224
12.TJ Slovan Viničné 22721335: 6623
13.TJ Záhoran Jakubov 22641223: 4022
14.TJ Veľké Leváre 22541321: 5119
15.ŠK Závod 22461228: 5318
16.MŠK Kráľová pri Senci 22511618: 6916
KlubZVRPSB
1.FC Malacky 11101044: 1331
2.CFK Pezinok - Cajla 1191134: 1128
3.SDM Domino Bratislava 1173128: 724
4.MFK Rusovce 1171327: 1322
5.OŠK Slovenský Grob 1171327: 2222
6.SFC Kalinkovo 1170437: 1621
7.ŠK Vrakuňa Bratislava 1162321: 1920
8.TJ Slovan Viničné 1161423: 2519
9.FK Karpaty Limbach 1153322: 1618
10.TJ Čunovo 1151519: 1516
11.FK Lamač Bratislava 1150619: 1915
12.ŠK Závod 1142516: 2614
13.TJ Veľké Leváre 1141613: 2013
14.TJ Záhoran Jakubov 1134412: 2013
15.FKM Karlova Ves Bratislava 113269: 1911
16.MŠK Kráľová pri Senci 113086: 289
KlubZVRPSB
1.FC Malacky 11101028: 431
2.OŠK Slovenský Grob 1172224: 1023
3.MFK Rusovce 1170425: 1421
4.FK Lamač Bratislava 1162336: 2020
5.ŠK Vrakuňa Bratislava 1151523: 2316
6.SDM Domino Bratislava 1151518: 2016
7.FKM Karlova Ves Bratislava 1142524: 2614
8.SFC Kalinkovo 1141620: 2013
9.CFK Pezinok - Cajla 1131715: 2110
10.TJ Záhoran Jakubov 1130811: 209
11.TJ Čunovo 1122710: 178
12.FK Karpaty Limbach 1121811: 227
13.MŠK Kráľová pri Senci 1121812: 417
14.TJ Veľké Leváre 111378: 316
15.ŠK Závod 1104712: 274
16.TJ Slovan Viničné 1111912: 414
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//