FC Schalke 04

Liga: Bundesliga

Forma:
Posledný zápas
Bundesliga, 07.03.2020 15:30
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaRalf FährmannNemecko31B242099230100000
FotkaAlexander Nübel-B393454390010122
FotkaMarkus Schubert-B647450100000
FotkaTimo Becker-O38311200000
FotkaJeffrey Bruma-O1180191210150
FotkaJonas Carls-O19010000000
FotkaOzan Kabak-O191185142530010
FotkaJonjoe Kenny-O232055235010040
FotkaHamza Mendyl-O15911125300050
FotkaJuan Miranda-O317610200000
Fotka Naldo-O11990110000010
FotkaBastian OczipkaNemecko31O484306481010050
FotkaBaba Rahman-O323721100000
FotkaSalif Sané-O463826431340080
FotkaGeorge Timotheou-O19010000000
FotkaNabil BentalebFrancúzsko25S312211235865040
FotkaDaniel CaligiuriNemecko32S57489855112840130
FotkaBenjamin Goller-S15911000010
FotkaAmine Harit-S47323336161171040
FotkaYevhen Konoplyanka-S181024114710001
FotkaOmar Mascarell-S403251377300080
FotkaWeston McKennie-S493441381211300110
FotkaMünir Mercan-S1-84-10200000
FotkaMatija NastasićSrbsko27S463996451110081
FotkaSebastian RudyNemecko30S2516082010500060
FotkaSuat Serdar-S5137154217990081
FotkaAlessandro Schöpf-S2917201841120060
FotkaBenjamin Stambouli-S353001342100070
FotkaNassim Boujellab-Ú1141943700000
FotkaGuido Burgstaller-Ú4324062691750070
FotkaFranco Di SantoArgentína30Ú533743100000
FotkaBreel Embolo-Ú2517322013560060
FotkaMichael GregoritschRakúsko25Ú637453110000
FotkaAhmed Kutucu-Ú31787332850020
FotkaRabbi Matondo-Ú18702881010000
FotkaBenito Raman-Ú1712641613140020
FotkaFabian Reese-Ú28411100000
FotkaSteven Skrzybski-Ú1676698730010
FotkaCedric Teuchert-Ú724433400000
FotkaMark Uth-Ú3119732214930050
FotkaHaji Wright-Ú719522510000
FotkaMalick Thiaw--1000100000
FotkaJean-Clair Todibo--417911300010
Brankár vek
FotkaRalf FährmannNemecko31242099230100000
FotkaAlexander Nübel-393454390010122
FotkaMarkus Schubert-647450100000
Obranca vek
FotkaTimo Becker-38311200000
FotkaJeffrey Bruma-1180191210150
FotkaJonas Carls-19010000000
FotkaOzan Kabak-191185142530010
FotkaJonjoe Kenny-232055235010040
FotkaHamza Mendyl-15911125300050
FotkaJuan Miranda-317610200000
Fotka Naldo-11990110000010
FotkaBastian OczipkaNemecko31484306481010050
FotkaBaba Rahman-323721100000
FotkaSalif Sané-463826431340080
FotkaGeorge Timotheou-19010000000
Stredopoliar vek
FotkaNabil BentalebFrancúzsko25312211235865040
FotkaDaniel CaligiuriNemecko3257489855112840130
FotkaBenjamin Goller-15911000010
FotkaAmine Harit-47323336161171040
FotkaYevhen Konoplyanka-181024114710001
FotkaOmar Mascarell-403251377300080
FotkaWeston McKennie-493441381211300110
FotkaMünir Mercan-1-84-10200000
FotkaMatija NastasićSrbsko27463996451110081
FotkaSebastian RudyNemecko302516082010500060
FotkaSuat Serdar-5137154217990081
FotkaAlessandro Schöpf-2917201841120060
FotkaBenjamin Stambouli-353001342100070
Útočník vek
FotkaNassim Boujellab-1141943700000
FotkaGuido Burgstaller-4324062691750070
FotkaFranco Di SantoArgentína30533743100000
FotkaBreel Embolo-2517322013560060
FotkaMichael GregoritschRakúsko25637453110000
FotkaAhmed Kutucu-31787332850020
FotkaRabbi Matondo-18702881010000
FotkaBenito Raman-1712641613140020
FotkaFabian Reese-28411100000
FotkaSteven Skrzybski-1676698730010
FotkaCedric Teuchert-724433400000
FotkaMark Uth-3119732214930050
FotkaHaji Wright-719522510000
vek
FotkaMalick Thiaw-1000100000
FotkaJean-Clair Todibo-417911300010
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FC Bayern Mníchov 5941108161: 58133
2.Borussia Dortmund 5938138149: 77127
3.RB Lipsko 5933179125: 55116
4.Bayer 04 Leverkusen 5932918114: 82105
5.Borussia Mönchengladbach 59311117104: 72104
6.VfL Wolfsburg 5925161896: 8091
7.TSG 1899 Hoffenheim 59231719105: 9586
8.Eintracht Frankfurt 5823132298: 8982
9.SC Freiburg 5918182380: 9672
10.Werder Brémy 5818172385: 10471
11.Hertha BSC Berlín 5918172481: 10571
12.FC Schalke 04 5917192370: 9170
13.1. FSV Mainz 05 592093080: 11069
14.Fortuna Düsseldorf 5918122976: 11566
15.FC Augsburg 5915143087: 12359
16.1. FC Kolín 251021339: 4532
17.Union Berlin 25931332: 4130
18.VfB Stuttgart 34772032: 7028
19.Hannover 96 34562331: 7121
20.1. FC Norimberg 343102126: 6819
21.SC Paderborn 07 e.V. 25441730: 5416
KlubZVRPSB
1.Borussia Dortmund 29235193: 3574
2.FC Bayern Mníchov 30225387: 2571
3.RB Lipsko 291710266: 2261
4.Borussia Mönchengladbach 30185761: 3859
5.Bayer 04 Leverkusen 30166857: 3854
6.Eintracht Frankfurt 29147859: 3749
7.VfL Wolfsburg 301211752: 3647
8.SC Freiburg 29129848: 4145
9.1. FSV Mainz 05 301271146: 4343
10.TSG 1899 Hoffenheim 301261247: 5142
11.Fortuna Düsseldorf 291231440: 5139
12.FC Augsburg 291071258: 5437
13.FC Schalke 04 30991234: 4636
14.Hertha BSC Berlín 30991240: 5536
15.Werder Brémy 28981143: 5235
16.VfB Stuttgart 1764722: 2722
17.1. FC Kolín 1261520: 1619
18.Union Berlin 1261518: 1619
19.1. FC Norimberg 1737716: 2216
20.Hannover 96 17511115: 2616
21.SC Paderborn 07 e.V. 13211017: 317
KlubZVRPSB
1.FC Bayern Mníchov 29195574: 3362
2.RB Lipsko 30167759: 3355
3.Borussia Dortmund 30158756: 4253
4.Bayer 04 Leverkusen 291631057: 4451
5.Borussia Mönchengladbach 291361043: 3445
6.TSG 1899 Hoffenheim 291111758: 4444
7.VfL Wolfsburg 291351144: 4444
8.Werder Brémy 30991242: 5236
9.Hertha BSC Berlín 29981241: 5035
10.FC Schalke 04 298101136: 4534
11.Eintracht Frankfurt 29961439: 5233
12.SC Freiburg 30691532: 5527
13.Fortuna Düsseldorf 30691536: 6427
14.1. FSV Mainz 05 29821934: 6726
15.FC Augsburg 30571829: 6922
16.1. FC Kolín 1341819: 2913
17.Union Berlin 1332814: 2511
18.SC Paderborn 07 e.V. 1223713: 239
19.VfB Stuttgart 17131310: 436
20.Hannover 96 17051216: 455
21.1. FC Norimberg 17031410: 463
  • 30.01.2019
    Matondo prestúpil z Manchestru City do Schalke
    Nemecký futbalový klub Schalke 04 Gelsenkirchen získal do svojich služieb waleského krídelníka Rabbiho Matonda z Manchestru City. Viac >>>
  • 03.01.2019
    Brazílsky stopér Naldo novou posilou AS Monaco
    Naldo sa stal novou posilou francúzskeho futbalového klubu AS Monaco. Brazílsky stopér prišiel z nemeckého bundesligového tímu Schalke 04 Gelsenkirchen a s "kniežatami" podpísal kontrakt do júna 2020. (TASR) Viac >>>
  • 02.01.2019
    Naldo by mal prestúpiť zo Schalke do AS Monaco
    Brazílsky futbalový obranca Naldo by mal počas januára prestúpiť zo Schalke 04 Gelsenkirchen do AS Monaco.

    O odchode tridsaťšesťročného beka do tímu Thierryho Henryho informovala francúzska televízia RMC Sport. Prestupová čiastka by sa mala pohybovať vo výške jeden milión eur. Informovala agentúra dpa. (TASR)
  • 17.12.2018
    LM: Žreb rozhodol o zložení osemfinálových dvojíc
    Futbalisti Realu Madrid sa ako obhajcovia trofeje stretnú v osemfinále Ligy majstrov 2018/2019 s Ajaxom Amsterdam. Rozhodol o tom pondelňajší žreb v sídle Európskej futbalovej únie (UEFA) vo švajčiarskom Nyone. Ďalšie dvojice i reakcie na žreb nájdete tu.
  • 21.08.2018
    Schalke v úvode novej sezóny bez Stambouliho
    Nemecký futbalový tím FC Schalke 04 Gelsenkirchen sa v úvode nového ročníka bundesligy bude musieť zaobísť bez Benjamina Stambouliho. Francúzsky stredopoliar utrpel zranenie v dolnej časti nohy a čaká ho niekoľkotýždňová pauza. Stamboulimu hrozí, že príde aj o prvý zápas skupinovej fázy Ligy majstrov, ktorá odštartuje v polovici septembra. Informovala o tom agentúra dpa. (TASR)
  • 02.07.2018
    Stredopoliar Coke deffinitívne opúšťa Schalke 04
    Stredopoliar Coke prestúpil z nemeckého futbalového klubu FC Schalke 04 do španielskeho UD Levante, kde odohral na hosťovaní jarnú časť minulej sezóny. "Nemal vždy ľahkú situáciu, trápili ho zranenia. Napriek tomu zostal pozitívne naladený," citovala agentúra DPA športového riaditeľa Schalke Christiana Heidela.

    Tridsaťjedenročný Španiel prišiel do Nemecka v roku 2016 z FC Sevilla, pre zranenie debutoval až v apríli 2017. (TASR)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//