FC VSS Košice

Liga: Slovenský pohár

Tabuľka
{{ visibleName }}
 • 12.01.2016
  V Michalovciach štvorica nových hráčov
  Na trénigoch MFK Zemplín Michalovce sa objavili nové tváre. Nechýbal medzi nimi Filip Serečin, ktorý už v minulosti dres tohto klubu obliekal, niekdajší mládežnický reprezentant Július Gombala, Tomáš Fajčík z Banskej Bystrice, brazilský útočník Ze Lucas, ktorý pôsobil v Corinthians a štvorica dorastencov Martin Bednár, Jozef Vajs, Pavol Bellás a Jakub Straka. (FB MFK Zemlin Michalovce)
 • 21.08.2015
  Šinglár si na jeseň už nezahrá
  Kapitán FC VSS Košice Peter Šinglár si už počas jesennej časti nezahrá. Po súboji v zápase so Spišskou Novou Vsou musel byť vystriedaný a následne vyšetrenie potvrdil zlomeninu.

  “Neviem to presne vysvetliť, ale išlo o piatu kostičku od malého palca k členku. V súvislosti s touto kostičkou, ktorá je z vonkajšej strany priehlavku, ide zväčša o únavovú zlomeninu,” povedal pre stránky klubu. Podľa lekárov je návrat na trávnik možný až o tri mesiace. (fcvss.sk)
 • 12.08.2015
  Horúčavy zmenili program 2. ligy
  Očakávané extrémne vysoké teploty už zasiahli aj do programu zápasov 2. slovenskej ligy.
   
  "Športovo technická komisia SFZ oznamuje, že z dôvodu očakávaných extrémne vysokých teplôt, ktoré môžu mať rizikový vplyv na zdravie hráčov pri odohratí súťažných stretnutí 2. ligy skupiny Západ a Východ počas nasledujúceho víkendu (15.-16. august 2015) nariaďuje posun začiatkov stretnutí 3. kola na novo stanovený začiatok stretnutí o 17.30 s výnimkou súťažného stretnutia ŠK Slovan Bratislava jun. - FK Dukla Banská Bystrica, ktoré sa odohrá v pôvodne stanovenom čase (o 10.30)," informoval SFZ na facebookovom konte. (TASR)
 • 04.07.2015
  Do Košíc sa vrátil Hovančík
  FC VSS Košice sa rozrástol o ďalšiu posilu. V piatok sa k tímu pripojil stredopoliar Juraj Hovančík, ktorý naposledy pôsobil v ŽP Šport Podbrezová a v minulosti už obliekal dres Košíc. Informoval web klubu. 
   
  "Juraj sa bude pripravovať s naším mužstvom od soboty až do konca sústredenia. Jeho príchod dotiahneme po návrate do Košíc," prezradil športový riaditeľ FC VSS Košice Ján Lesniak. (TASR)
 • 04.06.2015
  MFK Košice zmenil názov na FC VSS Košice
  Názov MFK Košice je definitívne minulosťou. Obchodné meno akciovej spoločnosti je od 3. júna 2015 v Obchodnom registri Slovenskej republiky zmenené na FC VSS Košice, a.s.
 • 19.11.2011
  Stachura s Totkovičom v FC Nitra skončili
  Tréneri ligového A tímu FC Nitra Cyril Stachura a Ladislav Totkovič skončili. Bezprostredne po domácom zápase s Košicami (1:1) o tom rozhodlo predstavenstvo klubu. Ako uviedol klub na svojej stránke, dôvodom ich odvolania jesenné neuspokojivé výsledky a predvádzaná hra mužstva hlavne v domácich stretnutiach. Kto povedie A mužstvo v 18. ligovom kole v Prešove, bude otázkou najbližších hodín. Stachura bol trénerom A mužstva od 14. marca, kedy prebral mužstvo po Ivanovi Vrabcovi a zostupom ohrozené mužstvo s zachránil v najvyššej lige. Totkovič bol na poste asistenta od júna 2011. fcnitra.sk
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//