Fenerbahçe rokuje o príchode Nasriho
    Samir Nasri sa vracia z hosťovania v Seville do Manchestru City. Dlho sa však na anglickej pôde zrejme neohreje. Záujem o 29-ročného ofenzívneho záložníka má Fenerbahçe, ktoré už údajne začalo rokovať o prestupe. (Transfermarketweb.com)
  • 27.05.2017
    Bero gólom zariadil remízu Trabzonsporu s Fenerbahce
    Turecká futbalová liga pokračovala v sobotu zápasmi 33. kola. Matúš Bero gólom zariadil remízu Trabzonsporu na pôde Fenerbahce Istanbul 1:1. Za domácich odohral celý zápas Martin Škrtel a Miroslav Stoch sa dostal na ihrisko v 87. minúte ako striedajúci hráč. Druhý Slovák v drese Trabzonsporu Ján Ďuricu nastúpil v 46. minúte.  (TASR)
  • 22.05.2017
    Fenerbahce má po výhre nad Genclerbirligi istú účasť v EL
    Holandský útočník Robin van Persie dvoma gólmi zariadil triumf Fenerbahce Istanbul v pondelňajšom dueli 32. kola tureckej ligy na ihrisku Genclerbirligi 2:1.

Hostia tak dve kolá pred koncom figurujú na tretej priečke a definitívne si zabezpečili účasť v budúcom ročníku Európskej ligy. V drese Fenerbahce odohral celý zápas slovenský obranca Matin Škrtel, jeho krajan Miroslav Stoch sedel na lavičke. (TASR)
  • 30.04.2017
    Fenerbahce rozhodlo až v nadstavení, Škrtel hral celý zápas
    V zápase 29. kola medzi tretím Fenerbahce a predposledným Rizesporom bol napriek otváraciemu gólu domáceho Sowa už v 3. minúte od 14. minúty nerozhodný stav 1:1. Domácim zabezpečil víťazstvo 2:1 až v 3. minúte nadstaveného času opäť Sow. Martin Škrtel v drese Generbahce odohral celý zápas, Miroslav Stoch bol na lavičke náhradníkov. (TASR)
  • 01.04.2017
    Škrtel pri výhre Fenerbahce so žltou kartou
    V úvodnom zápase 26. kola tureckej futbalovej ligy zvíťazil Akhisar nad Basaksehirom 2:1. Fenerbahce Istanbul v základnej zostave s Martinom Škrtelom, ktorý hral celý zápas v 85. minúte videl žltú kartu, zvíťazil na ihirsku Kardemiru Karabük 1:0. (TASR)
  • 10.03.2017
    Fenerbahce vyhralo v Alanyi, Škrtel hral celý zápas
    Futbalisti Fenerbahce Istanbul zvíťazili v piatkovom súboji 24. kola tureckej Süper Lig na ihrisku Alanyasporu 3:2. Kapitán slovenskej reprezentácie Martin Škrtel odohral za hostí celý zápas. (TASR)