FK Bodva Moldava nad Bodvou

Liga: 3. liga Východ

Forma:
 • Výsledky víkendových prípravných zápasov (27. - 29. januára 2017)'
  Výsledky víkendových prípravných zápasov (27. - 29. januára 2017)
  PRIEBEŽNE DOPĹŇAME Aj uplynulý víkend ponúkol priaznivcom množstvo zápasov v rámci zimnej prípravy tímov na jarnú časť sezóny. Ak viete o ďalších výsledkoch, dajte nám o nich vedieť.
 • Počet klubov, ktoré na východnom Slovensku odstúpili zo súťaži, narastá'
  Počet klubov, ktoré na východnom Slovensku odstúpili zo súťaži, narastá
  Mnohé kluby na východnom Slovensku prežívajú zo dňa na deň, aby pokryli výdavky na svoj chod. V niektorých z nich to už vzdali, inde sa pokúšajú bojovať s veternými mlynmi a futbal zachrániť.
 • Program prípravných zápasov na nasledujúci víkend (27. - 29. január 2017)'
  Program prípravných zápasov na nasledujúci víkend (27. - 29. január 2017)
  PRIEBEŽNE DOPĹŇAME Bohatý program zápasov ponúka aj najbližší víkend. Chýba vám v našom prehľade duel vášho tímu? Dajte nám o ňom vedieť mailom alebo na facebooku.
 • Bude hrať FC VSS Košice v Moldave? Fanúšikovia to odmietajú'
  Bude hrať FC VSS Košice v Moldave? Fanúšikovia to odmietajú
  Majiteľ druholigového klubu VSS Košice Blažej Podolák sa nedohodol s vlastníkom futbalového štadióna v košickom Čermeli. Futbalisti VSS preto odohrali nedávny zápas proti Rimavskej Sobote (3:1) v Haniske, no ich trvalejším útočiskom sa zrejme stane Moldava nad Bodvou.
 • VIDEO Stropkov nadelil Giraltovciam, Trebišov šokoval Lipany'
  VIDEO Stropkov nadelil Giraltovciam, Trebišov šokoval Lipany
  Po úvodných troch zápasoch 17. kola 3. ligy Východ, v ktorých si výhry pred svojimi fanúšikmi pripísali Bardejovská Nová Ves, Vranov nad Topľou aj Krásna, sa v nedeľu popoludní domácim tímom až tak nedarilo.
 • Krásna nadelila Moldave sedem gólov, Vranov Snine štyri'
  Krásna nadelila Moldave sedem gólov, Vranov Snine štyri
  Prvé kolo jarnej časti 3. ligy Východ prinieslo v troch úvodných zápasoch až tucet gólov. Najvýraznejšie sa o to postarala Krásna, ktorá do brány Moldavy nad Bodvou poslala až sedem lôpt, hetrikom sa zaskvel Zeher. Výrazné víťazstvo zaznamenal proti Snine Vranov Nad Topľou.
 • Šamorín remizoval s Račou, nerozhodne aj súboj trnavských rezerv'
  Šamorín remizoval s Račou, nerozhodne aj súboj trnavských rezerv
  Prinášame vám dnes už druhý prehľad výsledkov prípravných zápasov. Viacero z nich prinieslo nerozhodné skóre, výhry si pripísali Šurany, Banská Bystrica, Závod, Horné Orešany, Haniska, Zvolen, Palárikovo, FK Aktiv, Orešany, Chocholná-Velčice, Spišská Nová Ves, Lehnice, Kanianka, Levice, Nevidzany, Moldava, Vyšný Mirošov, Žabokreky i Malé Bielice.
 • VIDEO Vysoké výhry VSS a michalovskej U19 + program na víkend'
  VIDEO Vysoké výhry VSS a michalovskej U19 + program na víkend
  AKTUALIZOVANÉ Od začiatku odvetnej časti súťaží delia viacero klubov už len dni, aj preto sa prípravné zápasy hrajú nielen počas víkendu, ale aj v týždni. Prinášame vám prehľad ich výsledkov a zároveň program na najbližšie dni. Ak vám v ňom chýba duel vášho tímu, pošlite nám ho a my ho doplníme.
 • Chocholná nadelila Novej Vsi nad Váhom, V. Opátske Haniske'
  Chocholná nadelila Novej Vsi nad Váhom, V. Opátske Haniske
  AKTUALIZOVANÉ Pokračujeme v pohľade na prípravu slovenských tímov. Prinášame vám dnes už štvrtý prehľad výsledkov, v ktorých dosiahli vysoké výhry Vyšné Opátske a Chocholná-Velčice a z víťazstiev sa tešili aj Veľké Dvorany, Krušovce, Palárikovo a nitrianski juniori. V súboji béčka Olomouca Skalice sa diváci gólu nedočkali.
 • VIDEO Nitra zdolala Ritzing, Inter nestačil na Mosonmagyaróvár'
  VIDEO Nitra zdolala Ritzing, Inter nestačil na Mosonmagyaróvár
  Opäť vám prinášame bohatý sumár výsledkov prípravných zápasov. Ak vám v ňom chýba konečné skóre zo súboja vášho tímu, dajte nám o ňom vedieť a doplníme ho.
 • Východ sa lúči s futbalovou jeseňou'
  Východ sa lúči s futbalovou jeseňou
  Futbalová jeseň na východe sa schyľuje k svojmu záveru. Počas nasledujúceho víkendu je na programe predohrávané prvé jarné kolo, ale zároveň aj posledné v aktuálnom roku. Je isté, že i po ňom bude na čele Krásna, no kto bude na opačnom konci, je stále otázne. Bude na ňom zimovať Trebišov, alebo sa na poslednú priečku vráti Moldava?
 • Otázky kola: Udrží sa Krásna na čele tabuľky a odlepí sa z jej dna Moldava?'
  Otázky kola: Udrží sa Krásna na čele tabuľky a odlepí sa z jej dna Moldava?
  Ani sviatočný víkend nezabráni treťoligovým futbalistom odohrať svoje majstrovské zápasy. Na programe je posledné kolo prvej časti ročníka a zároveň predposledné jesenné. Na každom štadióne sa bude na čo dívať, no oči väčšiny fanúšikov sa upriamia predovšetkým na dva z nich. Veľké Revištia privítajú Stropkov a Bardejovská Nová Ves hostí Lipany.
Tabuľka strelcov
Hráč Z G 11m
1. foto 0 15 1
Expresne
 • 05.04.2011
  Duel Moldava - Ružomberok "B" už v sobotu 9. apríla
  Zápas 24. kola I. ligy FK Bodva Moldava nad Bodvou - MFK Ružomberok "B" pôvodne plánovaný na nedeľu 10. apríla sa uskutoční o deň skôr, a to v sobotu 9. apríla. Termín úvodného výkopu o 17.30 h zostal zachovaný. V utorok o tom rozhodli členovia výkonného výboru Únie ligových klubov (ÚLK). ÚLK týmto odobrila dohodu klubov, ktorá bola motivovaná skutočnosťou, že "A" mužstvo MFK Ružomberok odohrá svoje domáce stretnutie 25. kola Corgoň ligy proti FK DAC 1904 Dunajská Streda už v piatok 8. apríla od 17.30 h. sita
   
   
 • 18.02.2011
  Disciplinárka Hlinku nepotrestala
  Disciplinárka SFZ upustila od potrestania reprezentanta do 21 rokov Mareka Hlinku z Dukly Banská Bystrica, ktorý dostal červenú kartu v prípravnom zápase s Francúzskom (3:1). MŠK Žilina žiada úhradu za škodu spôsobenú FC Spartak Trnava v 18. kole (28. 11. 2010). Disciplinárka uložila trnavskému klubu predložiť doklad o splnení povinnosti.  Jozefa Čertíka z Moldavy nad Bodvou, vylúčeného za kopnutie súpera v neprerušenej hre mimo súboja o loptu, potrestala dištancom na štyri stretnutia od 7. novembra 2010.
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//