10. foto Marek Filo 5 1 0
Expresne
  • 24.09.2015
    Kontumácia v zápase Púchova s Dubnicou
    Pre porušenie článku B/4/e Rozpisu súťaží, ktorý hovorí, že v kategórii mužov štartujú hráči, ktorí tvoria vekovú kategóriu mužov a ďalej hráči z kategórie dorastu, ktorí dovŕšili 16. rok veku a musia mať k štartu v kategórii mužov súhlas od telovýchovného lekára a zákonného zástupcu, bol skontumovaný v prospech domáceho tímu zápas 7. kola 3. ligy Západ medzi Púchovom a Dubnicou nad Váhom. Pôvodný výsledok bol 1:1.
  • 19.02.2011
    Dubnica v príprave len remizovala s Podbrezovou
    MFK Dubnica remizovala v dnešnom prípravnom stretnutí s účastníkom II. ligy ŽP Šport Podbrezová 1:1 (1:1). O jediný gól účastníka Dubničanov sa ešte v prvom polčase postaral útočník Marek Kuzma. Zápas bol generálkou na jarnú časť ligy.

MFK Dubnica - ŽP Podbrezová (II. liga - skupina Východ) 1:1 (1:1)
    Gól Dubnice: M. Kuzma. en, sita

• 16.02.2011
    Dubnici sa zranil Nosek aj Zápotoka
    MFK Dubnica prišiel počas sústredenia na Cypre pre zranenia o záložníka Tomáša Zápotoku (24) a obrancu Martina Noseka (24). Nosek si poranil členok, Zápotoka má svalové problémy. Dĺžka ich absencie zatiaľ nie je známa. Informoval o tom klub na svojej webovej stránke. en, sita
  • 13.02.2011
    Dubnica sa s Cyprom rozlúčila remízou
    V nedeľňajšom prípravnom stretnutí remizovali hráči MFK Dubnica s účastníkom najvyššej českej súťaže FK Příbram 1:1 (0:1). V zápase v rámci sústredenia na Cypre prehrávali zverenci Petra Gergelyho 0:1, ale Marek Kuzma gólom v druhom polčase zariadil konečnú remízu. Pre Dubničanov bol tento duel na Cypre záverečným, v pondelok ráno cestujú späť na Slovensko. Najbližší zápas odohrá MFK v sobotu 19. februára od 13.00 h na domácom štadióne proti Podbrezovej. marp, sita
  • 06.02.2011
    MFK Dubnica remizovala s Levski Sofia
    MFK Dubnica dnes v rámci sústredenia na Cypre remizovali s bulharským prvoligistom  PFC Levski Sofia 2:2 (1:1). Gólovo presadili Tomáš Bruško (z pokutového kopu) a Matej Gorelka. "Myslím si, že chlapci dnes podali veľmi solídny výkon a s kvalitným súperom odohrali dobrú partiu. Dvakrát sme prehrávali, zásluhou Bruška a Gorelku sa nám však vždy podarilo vyrovnať," zhodnotil tréner Peter Gergely. Najbližšie nastúpia Dubničania v utorok o 14:00 proti bieloruskému Dinamu Minsk. en, sita