MFK Dukla Banská Bystrica

Liga: 1. liga

Forma:
Posledný zápas
2. liga, 25.05.2019 17:00
 • 01.09.2016
  Banská Bystrica robí poriadky v kabíne
  V uplynulých dňoch sa účastník 2. ligy Západ FK Dukla Banská Bystrica rozlúčil po vzájomnej dohode hneď s trojicou hráčov. Klub opúšťajú Aleksandar Stanković, Faris Handžić a Josef Čtvrtníček. (FB FK Dukla Banská Bystrica)
 • 25.01.2016
  Zomrel bývalý československý reprezentant Bilský
  V piatok vo veku nedožitých 61 rokov zomrel bývalý československý reprezentant Ivan Bilský. V drese vtedajšieho TTS Trenčín hral v 1. SNL v 80 zápasoch, v ktorých zaznamenal deväť gólov.
   
  "Bývalý stredopoliar sa narodil v Šenkviciach, ale väčšiu časť svojho života prežil pod Čákovým hradom. Osemkrát reprezentoval Československo. Viackrát nastúpil aj za reprezentačnú "dvadsaťjednotku" a rezervu národného tímu. S Duklou Praha bol dvakrát majstrom ČSSR. Obliekal aj ligový dres Dukly Banská Bystrica," informovala stránka AS Trenčín.
 • 12.01.2016
  V Michalovciach štvorica nových hráčov
  Na trénigoch MFK Zemplín Michalovce sa objavili nové tváre. Nechýbal medzi nimi Filip Serečin, ktorý už v minulosti dres tohto klubu obliekal, niekdajší mládežnický reprezentant Július Gombala, Tomáš Fajčík z Banskej Bystrice, brazilský útočník Ze Lucas, ktorý pôsobil v Corinthians a štvorica dorastencov Martin Bednár, Jozef Vajs, Pavol Bellás a Jakub Straka. (FB MFK Zemlin Michalovce)
 • 12.08.2015
  Horúčavy zmenili program 2. ligy
  Očakávané extrémne vysoké teploty už zasiahli aj do programu zápasov 2. slovenskej ligy.
   
  "Športovo technická komisia SFZ oznamuje, že z dôvodu očakávaných extrémne vysokých teplôt, ktoré môžu mať rizikový vplyv na zdravie hráčov pri odohratí súťažných stretnutí 2. ligy skupiny Západ a Východ počas nasledujúceho víkendu (15.-16. august 2015) nariaďuje posun začiatkov stretnutí 3. kola na novo stanovený začiatok stretnutí o 17.30 s výnimkou súťažného stretnutia ŠK Slovan Bratislava jun. - FK Dukla Banská Bystrica, ktoré sa odohrá v pôvodne stanovenom čase (o 10.30)," informoval SFZ na facebookovom konte. (TASR)
 • 25.07.2012
  Kuzma strávi polrok v 1. FC Slovácko
  Bývalý mládežnícky reprezentant Marek Kuzma (24) opúšťa Slovan a polroka by mal pôsobiť v najvyššej českej súťaži v drese 1. FC Slovácko. Kuzma prestúpil do Slovana v roku 2010, jarnú časť uplynulej sezóny strávil na hosťovaní v Banskej Bystrici. skslovan.com
 • 16.05.2012
  Štefan Zaťko v Dukle končí
  Posledné 33. kolo najvyššej slovenskej súťaže bude zároveň posledným aj pre Štefana Zaťka (49) v pozícii hlavného trénera Dukly Banská Bystrica. Zaťko na Štiavničkách pôsobil od novembra 2010, kam prišiel z treťoligovej Dolnej Ždane. Klub sa s ním rozhodol neuzavrieť novú zmluvu. Meno nového trénera by malo byť oznámené do štrnástich dní. fkdukla.sk
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//