FK Iskra Borčice

Liga: Slovenský pohár

Forma:
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaJozef BobotSlovensko-B191656191000030
FotkaPeter KosaSlovensko-B10900100000000
FotkaTomáš KováčSlovensko-B19010000000
FotkaPavol LastovicaSlovensko-B541440100000
FotkaMartin Baránek-O141118135100000
FotkaMatej BušíkSlovensko-O435741000000
FotkaĽuboš HanzelSlovensko-O191648193021040
FotkaMarcel ChynoradskýSlovensko-O161413163020010
FotkaJán LončíkSlovensko-O625222400010
FotkaLukáš MravecSlovensko-O332949330070141
FotkaRóbert PetrušSlovensko-O322819323000010
FotkaMarek PúpalaSlovensko-O1885097920000
FotkaMatej SivaSlovensko35O191710190000000
FotkaMarián ValaSlovensko-O141260140000020
FotkaAndrej Valient-O1463076700000
FotkaPatrik VícenaSlovensko-O832030500010
FotkaMiroslav BarčíkSlovensko-S171530170030010
FotkaMário BorisSlovensko-S171530170010030
FotkaSebastián Čiernik-S161434163010010
FotkaBranislav GambošSlovensko-S733041300010
FotkaPatrik MačinaSlovensko-S15323101410010
FotkaKristián Masaryk-S1450464800010
FotkaMatej NátherSlovensko-S161305166010030
FotkaIvan PikulíkSlovensko-S1034244610000
FotkaMarek ZuziakSlovensko25S171471176080040
FotkaEmil Le GiangSlovensko29Ú724420510000
FotkaJán NovákSlovensko35Ú139541152103000
FotkaLukáš SlávikSlovensko-Ú2919232069172030
FotkaEduard VadovskýSlovensko-Ú819022600000
FotkaJakub ValientSlovensko-Ú1510241210361030
FotkaJozef ZubekSlovensko-Ú1375683510000
FotkaRóbert Demjan--1714831770150010
Brankár vek
FotkaJozef BobotSlovensko-191656191000030
FotkaPeter KosaSlovensko-10900100000000
FotkaTomáš KováčSlovensko-19010000000
FotkaPavol LastovicaSlovensko-541440100000
Obranca vek
FotkaMartin Baránek-141118135100000
FotkaMatej BušíkSlovensko-435741000000
FotkaĽuboš HanzelSlovensko-191648193021040
FotkaMarcel ChynoradskýSlovensko-161413163020010
FotkaJán LončíkSlovensko-625222400010
FotkaLukáš MravecSlovensko-332949330070141
FotkaRóbert PetrušSlovensko-322819323000010
FotkaMarek PúpalaSlovensko-1885097920000
FotkaMatej SivaSlovensko35191710190000000
FotkaMarián ValaSlovensko-141260140000020
FotkaAndrej Valient-1463076700000
FotkaPatrik VícenaSlovensko-832030500010
Stredopoliar vek
FotkaMiroslav BarčíkSlovensko-171530170030010
FotkaMário BorisSlovensko-171530170010030
FotkaSebastián Čiernik-161434163010010
FotkaBranislav GambošSlovensko-733041300010
FotkaPatrik MačinaSlovensko-15323101410010
FotkaKristián Masaryk-1450464800010
FotkaMatej NátherSlovensko-161305166010030
FotkaIvan PikulíkSlovensko-1034244610000
FotkaMarek ZuziakSlovensko25171471176080040
Útočník vek
FotkaEmil Le GiangSlovensko29724420510000
FotkaJán NovákSlovensko35139541152103000
FotkaLukáš SlávikSlovensko-2919232069172030
FotkaEduard VadovskýSlovensko-819022600000
FotkaJakub ValientSlovensko-1510241210361030
FotkaJozef ZubekSlovensko-1375683510000
vek
FotkaRóbert Demjan-1714831770150010
Tabuľka
{{ visibleName }}
Expresne
  • 16.09.2015
    Borčice posilnil Alan Kováč
    Iba dve hodiny pred druholigovým zápasom s béčkom Žiliny sa Iskre Borčice podarilo získať útočníka Alana Kováča (21), ktorý je kmeňovým hráčom Slovana Bratislava.  
     
    Niekdajší reprezentant do 15, 16 a 17 rokov prišiel do Borčíc posilniť útočné rady. "Alan je u nás na hosťovaní do konca aktuálneho kalendárneho roka," povedal pre klubovú stránku prezident Iskry Štefan Bobot.
  • 12.08.2015
    Horúčavy zmenili program 2. ligy
    Očakávané extrémne vysoké teploty už zasiahli aj do programu zápasov 2. slovenskej ligy.
     
    "Športovo technická komisia SFZ oznamuje, že z dôvodu očakávaných extrémne vysokých teplôt, ktoré môžu mať rizikový vplyv na zdravie hráčov pri odohratí súťažných stretnutí 2. ligy skupiny Západ a Východ počas nasledujúceho víkendu (15.-16. august 2015) nariaďuje posun začiatkov stretnutí 3. kola na novo stanovený začiatok stretnutí o 17.30 s výnimkou súťažného stretnutia ŠK Slovan Bratislava jun. - FK Dukla Banská Bystrica, ktoré sa odohrá v pôvodne stanovenom čase (o 10.30)," informoval SFZ na facebookovom konte. (TASR)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//