9. foto Mërgim Mavraj 4 0 0
10. foto Albin Ekdal 6 0 0
  • 23.08.2017
    N. Müller, ktorý si zranil pri oslave gólu, má po operácii
    Nemecký futbalista Nicolai Müller podstúpil úspešnú operáciu po tom, ako si zranil koleno pri oslave bundesligového gólu za Hamburger SV. Klub ukázal v stredu fotografiu z nemocnice a poprial svojmu hráčovi skoré uzdravenie.

Dvadsaťdeväťročný Müller rozhodol v 8. minúte o sobotnom víťazstve 1:0 nad Augsburgom, ale už o sedem minút neskôr musel striedať pre zranenie. Neúspešný pokus o piruetu ho vyradil až do marca. Pred časom odmietol v Hamburgu novú zmluvu, súčasný kontrakt mu vyprší na konci sezóny. Informovala o tom agentúra DPA. (TASR)
  • 12.06.2017
    West Ham chce angažovať Djouroua
    Johan Djourou sa pravdepodobne vráti do Premier League. Skuseného stopéra, ktorý po štyroch rokoch opustil Hamburg, chce do svojich radov zlákať West Ham United. (Transfermarketweb.com)
  • 22.03.2017
    Hamburg predĺžil kontrakt s trénerom Gisdolom
    Nemecký futbalový klub SV Hamburg predĺžil kontrakt s trénerom Markusom Gisdolom do júna 2019. Štyridsaťsedemročný kormidelník prebral mužstvo v septembri z rúk Bruna Labbadiu a pôvodne podpísal zmluvu do konca prebiehajúcej sezóny.

Hamburg figuruje na 16. mieste tabuľky bundesligy a na štyri tímy, ktoré sú nad ním, stráca len dva body. (TASR)
  • 16.01.2017
    Hamburg dostal pokutu za fanúšikov
    Nemecký futbalový zväz (DFB) potrestal Hamburg SV finančnou pokutou za použitie svetlíc v pohárových stretnutiach ešte minulý rok.

Fanúšikovia Hamburgu sa "činili" v augustovom zápase s Zwickau aj počas októbrového duelu s Halle. DFB potrestala klub pokutou vo výške 45-tisíc eur, z toho 15-tisíc musia použiť ako súčasť preventívnych opatrení. Informovala agentúra DPA. (TASR)
  • 27.12.2016
    Mavraj sa sťahuje z Kolína do Hamburgu
    Mergim Mavraj sa stal novou posilou nemeckého futbalového klubu Hamburger SV. Tridsaťročný albánsky stopér prichádza z konkurenčného 1. FC Kolín za odstupné 1,8 milióna eur. Podľa agentúry dpa podpísal s vedením severonemeckého klubu zmluvu do júna 2019. (TASR)
  • 13.12.2016
    Holtby si za vylúčenie nezahrá dva zápasy
    Nemecká futbalová federácia (DFB) potrestala stredopoliara Hamburgu Lewisa Holtbyho dvojzápasovým dištancom za vylúčenie vo víkendom bundesligovom zápase proti Augsburgu. Informovala agentúra dpa. Holtby dostal červenú kartu za úder lakťom do krku Dominika Kohra, ktorý ho predtým zápasníckym spôsobom zvalil na zem. Kohr zápas takisto nedohral, keď v druhom polčase videl druhú žltú kartu.

Okrem dištancu dostal Holtby aj finančnú pokutu 10.000 eur a vynechá ligové zápasy proti Mainzu a Schalke. (TASR)