Leganés

Liga: La Liga

Forma:
Posledný zápas
La Liga, 08.03.2020 18:30
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaIván Cuéllar-B504494501000080
FotkaAndriy Lunin-B536640100000
FotkaJuan Soriano-B11990110000020
FotkaChidozie Awaziem-O181505160200070
FotkaUnai Bustinza-O49399346123000140
FotkaRaúl Carnero-O538140100010
Fotka Juanfran-O231462176610000
FotkaVasyl Kravets-O648063000020
FotkaEzequiel MuñozArgentína30O212011100000
FotkaMarc Navarro-O422032100010
FotkaAllan NyomFrancúzsko33O231710206310081
FotkaKenneth Omeruo-O4740324562100120
FotkaDiego Reyes-O632042200010
FotkaKévin Rodrigues-O181364154310040
FotkaRoberto Rosales-O151201144100050
FotkaJonathan Silva-O5448255410401200
FotkaDimitris Siovas-O524340518110090
FotkaRodrigo Tarín-O251786204500040
FotkaIbrahim Amadou-S218020000000
FotkaJosé Arnáiz-S18446211600020
FotkaJavier Eraso-S28123317151100040
FotkaGerard Gumbau-S161200130311060
FotkaRoque Mesa-S201597189210080
FotkaRubén Pérez-S4839524424000151
Fotka Recio-S3725912998000180
FotkaCristian Rivera-S531530200030
FotkaÓscar Rodriguez-S57417249278111091
FotkaMikel Vesga-S262072238310030
FotkaMiguel Ángel Guerrero-Ú17311000000
FotkaRoger Assalé-Ú310-10400000
FotkaJavier Avilés-Ú11500100000
FotkaMartin Braithwaite-Ú43333937126100080
FotkaGuido Carrillo-Ú51290632151971060
FotkaNabil El ZharMaroko34Ú27958961841000
FotkaYoussef En-Nesyri-Ú483400361112140190
FotkaBryan Gil-Ú39200300020
FotkaDaniel Ojeda-Ú519122300010
FotkaDiego Rolán-Ú621722400000
Fotka Sabin-Ú13284231100000
FotkaMichael Santos-Ú16556551110040
FotkaAitor Ruibal--14500431000020
Brankár vek
FotkaIván Cuéllar-504494501000080
FotkaAndriy Lunin-536640100000
FotkaJuan Soriano-11990110000020
Obranca vek
FotkaChidozie Awaziem-181505160200070
FotkaUnai Bustinza-49399346123000140
FotkaRaúl Carnero-538140100010
Fotka Juanfran-231462176610000
FotkaVasyl Kravets-648063000020
FotkaEzequiel MuñozArgentína30212011100000
FotkaMarc Navarro-422032100010
FotkaAllan NyomFrancúzsko33231710206310081
FotkaKenneth Omeruo-4740324562100120
FotkaDiego Reyes-632042200010
FotkaKévin Rodrigues-181364154310040
FotkaRoberto Rosales-151201144100050
FotkaJonathan Silva-5448255410401200
FotkaDimitris Siovas-524340518110090
FotkaRodrigo Tarín-251786204500040
Stredopoliar vek
FotkaIbrahim Amadou-218020000000
FotkaJosé Arnáiz-18446211600020
FotkaJavier Eraso-28123317151100040
FotkaGerard Gumbau-161200130311060
FotkaRoque Mesa-201597189210080
FotkaRubén Pérez-4839524424000151
Fotka Recio-3725912998000180
FotkaCristian Rivera-531530200030
FotkaÓscar Rodriguez-57417249278111091
FotkaMikel Vesga-262072238310030
Útočník vek
FotkaMiguel Ángel Guerrero-17311000000
FotkaRoger Assalé-310-10400000
FotkaJavier Avilés-11500100000
FotkaMartin Braithwaite-43333937126100080
FotkaGuido Carrillo-51290632151971060
FotkaNabil El ZharMaroko3427958961841000
FotkaYoussef En-Nesyri-483400361112140190
FotkaBryan Gil-39200300020
FotkaDaniel Ojeda-519122300010
FotkaDiego Rolán-621722400000
Fotka Sabin-13284231100000
FotkaMichael Santos-16556551110040
vek
FotkaAitor Ruibal-14500431000020
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 6544138153: 67145
2.Real Madrid CF 65371315112: 65124
3.Atlético Madrid 6533221086: 50121
4.Sevilla FC 65301619101: 76106
5.Getafe CF 6528211685: 60105
6.Valencia CF 6526251489: 74103
7.Real Sociedad San Sebastián 6527152390: 7996
8.Athletic Club Bilbao 6522241970: 6890
9.Real Betis Balompié 6522172682: 9583
10.Villarreal CF 6521192593: 9082
11.Deportivo Alavés 6521192568: 8782
12.Levante UD 6521143091: 10677
13.SD Eibar 6518202773: 9174
14.RCD Espanyol Barcelona 6518192871: 9673
15.Real Valladolid CF 6516222755: 8470
16.Leganés 6516202958: 8268
17.RC Celta de Vigo 6515222875: 9667
18.Granada CF 271151133: 3238
19.Girona FC 389101937: 5337
20.Club Atlético Osasuna 27810934: 3834
21.SD Huesca 387121943: 6533
22.Rayo Vallecano 38882241: 7032
23.RCD Mallorca 27741628: 4425
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 33284196: 2988
2.Atlético Madrid 33238252: 1977
3.Real Madrid CF 32225559: 2471
4.Sevilla FC 32188658: 3362
5.Getafe CF 33187849: 2661
6.Valencia CF 331516247: 2461
7.Athletic Club Bilbao 321611541: 2659
8.Real Sociedad San Sebastián 32158950: 3253
9.Real Betis Balompié 331581052: 4753
10.SD Eibar 331571150: 4152
11.Deportivo Alavés 331313737: 3052
12.Levante UD 321310953: 4649
13.RC Celta de Vigo 3212101041: 3746
14.Villarreal CF 321112954: 4345
15.Leganés 3311111132: 3544
16.RCD Espanyol Barcelona 321281240: 4644
17.Real Valladolid CF 328121230: 3936
18.Granada CF 1382316: 826
19.SD Huesca 1956824: 3021
20.Rayo Vallecano 1956825: 3221
21.RCD Mallorca 1462616: 1420
22.Club Atlético Osasuna 1455420: 2020
23.Girona FC 19361017: 2815
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 32169757: 3857
2.Real Madrid CF 331581053: 4153
3.Atlético Madrid 321014834: 3144
4.Getafe CF 321014836: 3444
5.Sevilla FC 331281343: 4344
6.Real Sociedad San Sebastián 331271440: 4743
7.Valencia CF 321191242: 5042
8.Villarreal CF 331071639: 4737
9.Real Valladolid CF 338101525: 4534
10.Athletic Club Bilbao 336131429: 4231
11.Real Betis Balompié 32791630: 4830
12.Deportivo Alavés 32861831: 5730
13.RCD Espanyol Barcelona 336111631: 5029
14.Levante UD 33842138: 6028
15.Leganés 32591826: 4724
16.Girona FC 1964920: 2522
17.SD Eibar 323131623: 5022
18.RC Celta de Vigo 333121834: 5921
19.Club Atlético Osasuna 1335514: 1814
20.Granada CF 1433817: 2412
21.SD Huesca 19261119: 3512
22.Rayo Vallecano 19321416: 3811
23.RCD Mallorca 13121012: 305
Expresne
  • 05.01.2019
    Espanyol bodoval naplno, remíza Levante so Gironou
    V zápasoch 18. kola LaLigy si výhru pripísal pred vlastnými fanúšikmi Espanyol, Levante napriek oslabeniu vydolovalo bod z duelu so Gironou. Viac >>>
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//