9. foto Chema Rodríguez 19 2 0
10. foto Erick Cabaco 21 2 0
  • 02.02.2019
    Španielska polícia zadržala 11 priaznivcov Getafe
    Španielska polícia zadržala pred sobotňajším zápasom futbalovej LaLigy medzi Levante a Getafe (0:0) jedenásť fanúšikov hostí, ktorí sa zapojili do šarvátok s podporovateľmi celku z Valencie.

Getafe v reakcii na zatknutie rezolútne odsúdil akékoľvek prejavy násilia zo strany svojich fanúšikov. Informáciu priniesla agentúra AP. (TASR)
  • 05.01.2019
    Espanyol bodoval naplno, remíza Levante so Gironou
    V zápasoch 18. kola LaLigy si výhru pripísal pred vlastnými fanúšikmi Espanyol, Levante napriek oslabeniu vydolovalo bod z duelu so Gironou. Viac >>>
  • 20.10.2018
    Real Madrid natiahol sériu prehier už na päť zápasov
    Futbalisti Realu Madrid prehrali v 9. kole španielskej La Ligy na domácom ihrisku s UD Levante 1:2. Real tak natiahol sériu bez víťazstva na päť zápasov a pokračuje v rozpačitom štarte do novej sezóny. Hráčom "bieleho baletu" nepomohol ani gól Marcela zo 72. minúty, ktorým Real prerušil gólový pôst. Ten trval 481 minút.  (TASR)
  • 02.07.2018
    Stredopoliar Coke deffinitívne opúšťa Schalke 04
    Stredopoliar Coke prestúpil z nemeckého futbalového klubu FC Schalke 04 do španielskeho UD Levante, kde odohral na hosťovaní jarnú časť minulej sezóny. "Nemal vždy ľahkú situáciu, trápili ho zranenia. Napriek tomu zostal pozitívne naladený," citovala agentúra DPA športového riaditeľa Schalke Christiana Heidela.

Tridsaťjedenročný Španiel prišiel do Nemecka v roku 2016 z FC Sevilla, pre zranenie debutoval až v apríli 2017. (TASR)
  • 04.03.2018
    Muniz už nie je trénerom Levante
    Španielsky futbalový klub Levante prepustil trénera Juana Lopeza Muniza po nedeľňajšej remíze s Espanyolom Barcelona 1:1.

Tím povedie do konca sezóny doterajší tréner rezervy Paco Lopez. Levante figuruje po 27. kole na 17. mieste tabuľky len bod nad pásmom zostupu, pričom 18. Las Palmas má zápas k dobru. Navyše v posledných 15 kolách nevyhralo. Informovala agentúra AP. (TASR)
  • 22.01.2016
    Levante v boji o záchranu pomôže Rossi
    Taliansky útočník Giuseppe Rossi (28) prichádza na hosťovanie do konca sezóny do trápiaceho sa Levante UD. Informovala agentúra AP.

Rossi, ktorý je kmeňovým hráčom Fiorentiny, by mal podpísať zmluvu o hosťovaní po úspešnom absolvovaní lekárskej prehliadky. Levante prichádza pomôcť so záchranou, mužstvu totiž patrí po 20. kole Primera División posledná priečka v tabuľke. Od priečok zaručujúcich záchranu ho delia tri body. (TASR)