Malá Čausa B - MTJ Veľká Čausa

Liga: OblFZ Prievidza - 8. liga (II. trieda PD)

Forma:
 • Záver sezóny sa blíži, nepremeškajte posledné zápasy'
  Záver sezóny sa blíži, nepremeškajte posledné zápasy
  Letná prestávka je už pomaly za dverami a koniec súťažného ročníka sa nezadržateľne blíži. Fanúšikovia tak majú už len niekoľko posledných príležitostí vidieť svoj obľúbený tím v majstrovskom zápase na trávniku. Pozreli sme sa preto s trojicou hráčov a jedným bývalým funkcionárom, ako vidia víkendové stretnutia Majstrovstiev oblasti Prievidza, I. a II. triedy Prievidza a II. triedy Partizánske.
 • Nováky spečatili postup sedemgólovým triumfom v Bojniciach'
  Nováky spečatili postup sedemgólovým triumfom v Bojniciach
  V 24. kole II. triedy Prievidza sa rozhodlo o jej víťazovi. Po suverénnom triumfe v Bojniciach sa z tohto titulu môžu už štyri kolá pred koncom ročníka tešiť Nováky. Ďalšie vysoké víťazstvo si pripísalo aj Podhradie, ktoré znova zaznamenalo poltucet gólov. Nečakaný výsledok sa zrodil vo Veľkej Lehôtke, kde domáci dosiahli len druhú výhru v sezóne.
 • VIDEO V II. triede PD skončil aj tretí klub, Nováky nadelili Diviakom nad Nitricou'
  VIDEO V II. triede PD skončil aj tretí klub, Nováky nadelili Diviakom nad Nitricou
  So štrnástimi tímami mala odštartovať II. trieda Prievidza, po 22. kolách sa ich počet znížil už len na jedenásť. K FK Mesto Prievidza a TJ Slovan Kostolná Ves sa najnovšie pridalo béčko Valaskej Belej - Čavoj, ktoré bolo zo súťaže vylúčené.
 • Súboj prvého s druhým pre Nováky, Nitrica zaskočila Temeš, prvá výhra V. Lehôtky'
  Súboj prvého s druhým pre Nováky, Nitrica zaskočila Temeš, prvá výhra V. Lehôtky
  Šláger 21. kola a zrejme aj celej jarnej časti II. triedy Prievidza prilákal v Novákoch na štadión 200 divákov. V Liešťanoch sa nedohralo, keďže hostia z Čavoja pricestovali len so siedmimi hráčmi, vo Veľkej Lehôtke sa domáci tešili z prvej výhry v tomto ročníku.
 • FOTO Päťminútový hetrik Bojničana Rendeka, Dlžín nestačil na Podhradie'
  FOTO Päťminútový hetrik Bojničana Rendeka, Dlžín nestačil na Podhradie
  Na góly bohaté bolo 20. kolo II. triedy Prievidza. Najmenej, tri, ich videli diváci v šlágri medzi Ješkovou Vsou a Podhradím, vo Veľkej Lehôtke sa Iskra Nováky presadila štyrikrát, v Nedožeroch-Brezanoch si domáci priaznivci zakričali päťkrát a v Diviakoch nad Nitricou a Nitrici padol až poltucet presných zásahov.
 • Šláger pre Iskru Nováky, Ješkova Ves sa šplhá nahor'
  Šláger pre Iskru Nováky, Ješkova Ves sa šplhá nahor
  Ťahákom 17. kola II. triedy Prievidza bol súboj tretieho Temeša s lídrom tabuľky Iskrou Nováky. Súboj medzi tabuľkovými susedmi Ješkovou Vsou a Bojnicami priniesol ďalšie jarné víťazstvo Slovana.
 • Hor sa na štadióny! Jar štartuje v ďalších súťažiach'
  Hor sa na štadióny! Jar štartuje v ďalších súťažiach
  Zoznam súťaží sledovaných na portáli ligy.sk, v ktorých sa hrá odvetná jarná časť, sa počas tohto víkendu takmer skompletizuje. Súťažné zápasy opäť zavítajú aj Svoje štadióny pre I. triedy Prievidza, I. triedy Partizánske a Bánovce nad Bebravou, II. triedy Prievidza, II. triedy Partizánske a 6. ligy ObFZ Topoľčany.
 • Tímom z hornej časti tabuľky sa darilo, neuspeli len Liešťany'
  Tímom z hornej časti tabuľky sa darilo, neuspeli len Liešťany
  Tímy z hornej časti tabuľky II. triedy Prievidza pokračujú v naháňačke za lídrom Iskrou Nováky aj po 12. kole, v ktorom s výnimkou Liešťan všetky bodovali naplno.
 • VIDEO Nováky a Podhradie zvyšujú náskok'
  VIDEO Nováky a Podhradie zvyšujú náskok
  Ťahákom 11. kola II. triedy Prievidza bol v Novákoch súboj prvého s tretím. Po ňom sa o pekné gesto postaral hosťujúci Rendek. V súbojoch tímov z dna tabuľky sa tešili Nitrica a Čavoj.
 • Veľká Čausa v ôsmich siahala na výhru'
  Veľká Čausa v ôsmich siahala na výhru
  V 10. kole II. triedy Prievidza si suverénne počínala vedúca dvojica Nováky a Podhradie. Nezaváhali ani Bojnice, Temeš si body rozdelil s Ješkovou Vsou. Nečakaný výsledok sa zrodil v Nitrici a vzhľadom na okolnosti aj v Kostolnej Vsi.
 • Líder z Novák otáčal šláger v Podhradí až v závere'
  Líder z Novák otáčal šláger v Podhradí až v závere
  V 8. kole II. triedy Prievidza pútal pozornosť fanúšikov, ktorých si našlo cestu na štadión až 250, súboj druhého Podhradia s lídrom z Novák. Na ihrisku tretích Nedožier sa predstavila Veľká Čausa.
 • Hetriky Rendeka z Bojníc a Oršulu s Roháčom z Novák'
  Hetriky Rendeka z Bojníc a Oršulu s Roháčom z Novák
  S výnimkou stretnutia v Čavoji videli fanúšikovia v 6. kole II. triedy Prievidza na každom štadióne minimálne štyri góly, v Podhradí a Novákoch im k desiatke chýbal len jediný.
Tabuľka strelcov
Hráč Z G 11m
1. foto 0 46 5
Expresne
 • 21.08.2014
  Kontumácie proti Žitnej-Radiši a V. Čause
  Zápas 1. kola II. triedy Bánovce nad Bebravou medzi TJ Družstevník Žitná-Radiša a TJ Družstevník Ruskovce, ktorý skončil 4:1 pre domácich, bol z rozhodnutia Športovo-technickej komisie OblFZ Prievidza skontumovaný v prospech hostí s výsledkom 0:3. Dôvodom je neoprávnený štart hráča domácich.
   
  Z rovnakého dôvodu bol skontumovaný aj zápas 1. kola II. triedy Prievidza medzi TJ Slovan Kostolná Ves a MTJ Veľkou Čausou (B-tímom Malej Čausy). Duel na ihrisku skončil výsledkom 0:0, po kontumácii vyhrali domáci v pomere 3:0. (oblfzprievidza.sk)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//