Manchester City

Liga: Premier League

Forma:
Posledný zápas
Premier League, 08.03.2020 17:30
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaClaudio Bravo-B756550200001
Fotka Ederson-B887796881000071
FotkaOluwatosin Adarabioyo-O29010100000
FotkaJosé Ángel Esmoris Tasende-O751350200010
FotkaJoão Cancelo-O171168120500030
Fotka Danilo-O191297141510040
FotkaEric García-O735830400000
FotkaTaylor Harwood-Bellis-O11000100000
FotkaVincent KompanyBelgicko35O231611173610060
FotkaAymeric Laporte-O564743557150050
FotkaEliaquim MangalaFrancúzsko30O218020000010
FotkaBenjamin MendyFrancúzsko27O332718315200060
FotkaNicolás Otamendi-O5743484849300110
FotkaJohn StonesAnglicko27O483593405830010
FotkaKyle WalkerAnglicko31O756229696620090
FotkaKevin De BruyneBelgicko30S624429522410121090
FotkaFabian DelphAnglicko31S221370142800011
FotkaBrahim Diaz-S35400300000
Fotka Fernandinho-S74620669115201210
FotkaPhil Foden-S3812161152740020
Fotkaİlkay Gündoğan-S8054596015201210120
FotkaRodri Hernández-S322403288430080
FotkaRiyad MahrezAlžírsko30S623653391623160010
FotkaLeroy Sané-S482905321316140010
FotkaBernardo Silva-S8359186516181700100
FotkaDavid SilvaŠpanielsko35S704902593511120020
FotkaRaheem Sterling-S8365897322104200100
FotkaYaya TouréPobrežie Slonoviny38S325431000000
FotkaOleksandr Zinchenko-S342629304400040
FotkaSergio Agüero-Ú725005614111495070
FotkaGabriel Jesus-Ú743771371437303050
Brankár vek
FotkaClaudio Bravo-756550200001
Fotka Ederson-887796881000071
Obranca vek
FotkaOluwatosin Adarabioyo-29010100000
FotkaJosé Ángel Esmoris Tasende-751350200010
FotkaJoão Cancelo-171168120500030
Fotka Danilo-191297141510040
FotkaEric García-735830400000
FotkaTaylor Harwood-Bellis-11000100000
FotkaVincent KompanyBelgicko35231611173610060
FotkaAymeric Laporte-564743557150050
FotkaEliaquim MangalaFrancúzsko30218020000010
FotkaBenjamin MendyFrancúzsko27332718315200060
FotkaNicolás Otamendi-5743484849300110
FotkaJohn StonesAnglicko27483593405830010
FotkaKyle WalkerAnglicko31756229696620090
Stredopoliar vek
FotkaKevin De BruyneBelgicko30624429522410121090
FotkaFabian DelphAnglicko31221370142800011
FotkaBrahim Diaz-35400300000
Fotka Fernandinho-74620669115201210
FotkaPhil Foden-3812161152740020
Fotkaİlkay Gündoğan-8054596015201210120
FotkaRodri Hernández-322403288430080
FotkaRiyad MahrezAlžírsko30623653391623160010
FotkaLeroy Sané-482905321316140010
FotkaBernardo Silva-8359186516181700100
FotkaDavid SilvaŠpanielsko35704902593511120020
FotkaRaheem Sterling-8365897322104200100
FotkaYaya TouréPobrežie Slonoviny38325431000000
FotkaOleksandr Zinchenko-342629304400040
Útočník vek
FotkaSergio Agüero-725005614111495070
FotkaGabriel Jesus-743771371437303050
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.Liverpool FC 675782155: 43179
2.Manchester City 6650511163: 54155
3.Chelsea FC 67351517114: 78120
4.Tottenham Hotspur 67341023114: 79112
5.Manchester United 67311818109: 84111
6.Arsenal FC 66302016113: 87110
7.Leicester City FC 67311224109: 76105
8.Wolverhampton Wanderers 6726221988: 80100
9.Everton FC 6725162691: 9291
10.Crystal Palace FC 6724162777: 8588
11.Newcastle United 6721172967: 8980
12.West Ham United FC 6722133287: 10579
13.Burnley FC 6722133279: 10879
14.Watford FC 6720173079: 10377
15.Southampton FC 6719163280: 11773
16.AFC Bournemouth 6720123585: 11772
17.Brighton & Hove Albion 6715203267: 10065
18.Sheffield United 281110730: 2543
19.Cardiff City FC 381042434: 6934
20.Fulham FC 38752634: 8126
21.Aston Villa FC 28741734: 5625
22.Norwich City FC 29561825: 5221
23.Huddersfield Town 38372822: 7616
KlubZVRPSB
1.Liverpool FC 34322095: 2298
2.Manchester City 32272390: 2483
3.Arsenal FC 34218568: 3671
4.Chelsea FC 34199661: 2766
5.Manchester United 341811562: 3765
6.Tottenham Hotspur 33204961: 3164
7.Everton FC 33178849: 3659
8.Leicester City FC 341761154: 3557
9.Wolverhampton Wanderers 341511849: 3856
10.West Ham United FC 331371355: 5346
11.AFC Bournemouth 3312101147: 4646
12.Newcastle United 331371336: 3746
13.Burnley FC 341441644: 5146
14.Watford FC 331281342: 4544
15.Crystal Palace FC 341191431: 3642
16.Brighton & Hove Albion 3310111236: 4341
17.Southampton FC 349101543: 6137
18.Sheffield United 1573517: 1324
19.Fulham FC 19631022: 3621
20.Cardiff City FC 19621121: 3820
21.Aston Villa FC 1352618: 2417
22.Norwich City FC 1443719: 2615
23.Huddersfield Town 19231410: 319
KlubZVRPSB
1.Liverpool FC 33256260: 2181
2.Manchester City 34233873: 3072
3.Chelsea FC 331661153: 5154
4.Leicester City FC 331461355: 4148
5.Tottenham Hotspur 341461453: 4848
6.Manchester United 331371347: 4746
7.Crystal Palace FC 331371346: 4946
8.Wolverhampton Wanderers 3311111139: 4244
9.Arsenal FC 329121145: 5139
10.Southampton FC 331061737: 5636
11.Newcastle United 348101631: 5234
12.West Ham United FC 34961932: 5233
13.Watford FC 34891737: 5833
14.Burnley FC 33891635: 5733
15.Everton FC 34881842: 5632
16.AFC Bournemouth 34822438: 7126
17.Brighton & Hove Albion 34592031: 5724
18.Sheffield United 1347213: 1219
19.Cardiff City FC 19421313: 3114
20.Aston Villa FC 15221116: 328
21.Huddersfield Town 19141412: 457
22.Norwich City FC 1513116: 266
23.Fulham FC 19121612: 455
  • 14.05.2019
    UEFA vyšetruje Manchester City, v hre je aj vylúčenie z LM
    Anglickému futbalovému majstrovi Manchestru City hrozí za porušenie finančnej fair play zákaz štartu v jednom z nasledujúcich ročníkov Ligy majstrov. Informovali o tom BBC, Der Spiegel aj New York Times. (TASR) Viac >>>
  • 13.05.2019
    Watford vo finále FA Cupu aj s Holebasom
    Obranca anglického futbalového klubu FC Watford Jose Holebas môže odohrať sobotňajšie finále FA Cupu proti Manchestru City. "Jeho červená karta z ligového zápasu s West Hamom bola zrušená," informuje agentúra AFP.

    Tréner Javi Garcia po stretnutí oznámil, že klub sa odvolá a v pondelok so svojou snahou uspel. "Nezávislá komisia dnes potvrdila neoprávnené vylúčenie Joseho Holebasa," napísal v stanovisku národný zväz FA. (TASR)
  • 05.02.2019
    Majstrovská vidina zväzujúca (nielen) nohy

    Anglická Premier League ponúka v tejto sezóne mimoriadne atraktívnu bitku o majstrovskú trofej. Každým kolom bližším ku koncu ročníka to však prestáva byť suverénna jazda favoritov a skôr sa zdá, že je to o sile vôle pretlačiť do siete aspoň o ten jeden rozhodujúci gól viac ako súper. Viac >>>

  • 30.01.2019
    Matondo prestúpil z Manchestru City do Schalke
    Nemecký futbalový klub Schalke 04 Gelsenkirchen získal do svojich služieb waleského krídelníka Rabbiho Matonda z Manchestru City. Viac >>>
  • 07.01.2019
    Diaz prestúpil z Manchestru City do Realu Madrid
    Španielsky futbalový stredopoliar Brahim Diaz prestúpil z Manchestru City do Realu Madrid. S trojnásobným obhajcom trofeje v Lige majstrov podpísal šesťapolročný kontrakt. (TASR) Viac >>>
  • 06.01.2019
    FA Cup: Vzbura štvrtoligistov, Rodák okúsil silu ManCitz
    Futbalisti Oldhamu Athletic a Newport County sa postarali o veľké prekvapenia v nedeľňajších dueloch 3. kola Pohára FA. Tímy, ktoré pôsobia v štvrtej najvyššej anglickej lige, postúpil do 4. kola najstaršej futbalovej súťaže na úkor zástupcov Premier League Fulhamu a Leicesteru City. Viac >>>
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//