Manchester United

Liga: Premier League

Forma:
Posledný zápas
Premier League, 14.09.2019 16:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaDavid de GeaŠpanielsko28B585220580000010
FotkaSergio Romero-B327030000000
FotkaEric Bailly-O181122143400021
FotkaDiogo Dalot-O201261147600030
FotkaMatteo DarmianTaliansko29O964571200010
FotkaPhil JonesAnglicko27O211532183310110
FotkaVictor Lindelöf-O474131462120130
FotkaHarry Maguire-O545050000010
FotkaMarcos RojoArgentína29O734743310120
FotkaLuke ShawAnglicko24O4136164120201140
FotkaChris SmallingAnglicko29O413657411020120
FotkaAxel Tuanzebe-O22100200000
FotkaAaron Bissaka-S545050000020
FotkaDaley Blind-S654060011010
FotkaMarouane FellainiBelgicko31S2212731111120010
Fotka Fred-S2415231911510030
FotkaJames Garner-S1000100000
FotkaAngel Gomes-S22800200000
FotkaMason Greenwood-S816710700000
FotkaAnder Herrera-S3019412310720060
FotkaDaniel James-S537242130030
FotkaJesse LingardAnglicko26S43244729231441070
FotkaJuan Mata-S39212825171440030
FotkaNemanja MatićSrbsko31S4336384152100100
FotkaScott McTominay-S281773193920020
FotkaHenrikh Mkhitaryan-S428232110000
FotkaAndreas Pereira-S2310261181210050
FotkaPaul PogbaFrancúzsko26S5343814994157080
FotkaAntonio Valencia-S131045124100050
FotkaAshley YoungAnglicko34S4437574024200140
FotkaTahith Chong-Ú46600400000
FotkaZlatan IbrahimovićŠvédsko37Ú11700100000
FotkaRomelu LukakuBelgicko26Ú49338436713190050
FotkaAnthony MartialFrancúzsko23Ú462742311715142040
FotkaMarcus RashfordAnglicko21Ú563852422214183051
FotkaAlexis SánchezČile30Ú26125513111310040
Brankár vek
FotkaDavid de GeaŠpanielsko28585220580000010
FotkaSergio Romero-327030000000
Obranca vek
FotkaEric Bailly-181122143400021
FotkaDiogo Dalot-201261147600030
FotkaMatteo DarmianTaliansko29964571200010
FotkaPhil JonesAnglicko27211532183310110
FotkaVictor Lindelöf-474131462120130
FotkaHarry Maguire-545050000010
FotkaMarcos RojoArgentína29734743310120
FotkaLuke ShawAnglicko244136164120201140
FotkaChris SmallingAnglicko29413657411020120
FotkaAxel Tuanzebe-22100200000
Stredopoliar vek
FotkaAaron Bissaka-545050000020
FotkaDaley Blind-654060011010
FotkaMarouane FellainiBelgicko312212731111120010
Fotka Fred-2415231911510030
FotkaJames Garner-1000100000
FotkaAngel Gomes-22800200000
FotkaMason Greenwood-816710700000
FotkaAnder Herrera-3019412310720060
FotkaDaniel James-537242130030
FotkaJesse LingardAnglicko2643244729231441070
FotkaJuan Mata-39212825171440030
FotkaNemanja MatićSrbsko314336384152100100
FotkaScott McTominay-281773193920020
FotkaHenrikh Mkhitaryan-428232110000
FotkaAndreas Pereira-2310261181210050
FotkaPaul PogbaFrancúzsko265343814994157080
FotkaAntonio Valencia-131045124100050
FotkaAshley YoungAnglicko344437574024200140
Útočník vek
FotkaTahith Chong-46600400000
FotkaZlatan IbrahimovićŠvédsko3711700100000
FotkaRomelu LukakuBelgicko2649338436713190050
FotkaAnthony MartialFrancúzsko23462742311715142040
FotkaMarcus RashfordAnglicko21563852422214183051
FotkaAlexis SánchezČile3026125513111310040
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.Liverpool FC 433571104: 26112
2.Manchester City 433535111: 29108
3.Chelsea FC 432311974: 5080
4.Tottenham Hotspur 432541478: 4579
5.Arsenal FC 432391181: 5978
6.Manchester United 4321111173: 5874
7.Everton FC 4317101659: 5361
8.Leicester City FC 431791757: 5260
9.Wolverhampton Wanderers 4316121553: 5660
10.West Ham United FC 431791758: 6260
11.Crystal Palace FC 431681954: 5956
12.Watford FC 4314101956: 6952
13.AFC Bournemouth 431572164: 7952
14.Newcastle United 4313102046: 5649
15.Southampton FC 4311131950: 7146
16.Burnley FC 431292251: 7545
17.Brighton & Hove Albion 4310112240: 6841
18.Cardiff City FC 381042434: 6934
19.Fulham FC 38752634: 8126
20.Huddersfield Town 38372822: 7616
21.Norwich City FC 52039: 126
22.Sheffield United 51225: 65
23.Aston Villa FC 51134: 64
KlubZVRPSB
1.Liverpool FC 22202065: 1362
2.Manchester City 21191163: 1458
3.Arsenal FC 21154246: 1949
4.Chelsea FC 21128142: 1544
5.Tottenham Hotspur 22142641: 1844
6.Manchester United 22126439: 2742
7.Everton FC 21124534: 2340
8.Wolverhampton Wanderers 22106632: 2836
9.West Ham United FC 21104734: 3234
10.AFC Bournemouth 2296735: 3033
11.Leicester City FC 2194827: 2131
12.Watford FC 22841029: 3628
13.Newcastle United 21821125: 2726
14.Burnley FC 21821127: 3526
15.Brighton & Hove Albion 2267921: 3225
16.Crystal Palace FC 2166920: 2324
17.Southampton FC 2159729: 3324
18.Fulham FC 19631022: 3621
19.Cardiff City FC 19621121: 3820
20.Huddersfield Town 19231410: 319
21.Norwich City FC 32018: 66
22.Aston Villa FC 31113: 24
23.Sheffield United 31022: 33
KlubZVRPSB
1.Manchester City 22162448: 1550
2.Liverpool FC 21155139: 1350
3.Chelsea FC 22113832: 3536
4.Tottenham Hotspur 21112837: 2735
5.Manchester United 2195734: 3132
6.Crystal Palace FC 221021034: 3632
7.Leicester City FC 2285930: 3129
8.Arsenal FC 2285935: 4029
9.West Ham United FC 22751024: 3026
10.Watford FC 2166927: 3324
11.Wolverhampton Wanderers 2166921: 2824
12.Newcastle United 2258921: 2923
13.Southampton FC 22641221: 3822
14.Everton FC 22561125: 3021
15.Burnley FC 22471124: 4019
16.AFC Bournemouth 21611429: 4919
17.Brighton & Hove Albion 21441319: 3616
18.Cardiff City FC 19421313: 3114
19.Huddersfield Town 19141412: 457
20.Fulham FC 19121612: 455
21.Sheffield United 20203: 32
22.Aston Villa FC 20021: 40
23.Norwich City FC 20021: 60
  • 01.02.2019
    Fellaini z Manchestru United do Číny
    Belgický futbalista Marouane Fellaini prestúpil z Manchestru United do čínskeho Šan-tung Lu-neng. V piatok to oficiálne oznámil jeho doterajší zamestnávateľ. Finančné aspekty transferu nezverejnili. (TASR) Viac >>>
  • 05.01.2019
    Matka Paula Pogbu získala prestížnu funkciu v guinejskej federácii
    Yeo Pogbová, matka Paula Pogbu je nová ambasádorka futbalu v Guinei. Stredopoliar Manchestru United má francúzsky pas, no korene má v tejto africkej krajine. Novú funkciu pani Pogbovej v piatok potvrdila tamojšia futbalová federácia. Očakáva sa od nej, že pozdvihne úroveň ženského národného tímu. "Som hrdá na to, čo federácia a jej prezident spravili," cituje Pogbovú agentúra DPA. (TASR'
  • 04.01.2019
    Solskjaer chce vyhrať s Manchestrom United každý zápas
    Od decembrového odvolania Joseho Mourinha ťahá šnúru štyroch víťazstiev. Nór si myslí, že je to iba začiatok. Viac >>>
  • 03.01.2019
    United pod Solskjaerom opäť víťazne, Nór vyrovnal Busbyho
    Futbalisti Manchestru United sú pod vedením dočasného trénera Oleho Gunnara Solskjaera stále stopercentní. Nór uspel s "červenými diablami" aj vo štvrtom zápase a vyrovnal zápis legendárneho Matta Busbyho. (TASR) Viac >>>
  • 02.01.2019
    United pod Solskjaerom stále bez straty, Chelsea stratila doma body
    Futbalisti londýnskej Chelsea zaváhali v stredajšom domácom zápase 21. kola anglickej Premier League so Southamptonom. Kým Huddersfield natiahol svoju sériu prehier, Solskjaerovým príchodom oživený Manchester United opäť zvíťazil. Všetky výsledky >>>
     
  • 18.12.2018
    Mourinhova zlá séria s Kloppom sa predĺžila
    Pre Josého Mourinha, už bývalého manažéra Manchestru United, sú sezóny, v ktorých nestačil na tímy pod vedením Jürgena Kloppa, zárukou predčasného konca.
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//