Manchester United

Liga: Premier League

Forma:
Ďalší zápas
Premier League
Posledný zápas
Premier League, 17.02.2020 21:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaDavid de GeaŠpanielsko29B797110790000030
FotkaSergio Romero-B327030000000
FotkaEric Bailly-O191212153400021
FotkaDiogo Dalot-O241331158900030
FotkaMatteo DarmianTaliansko30O964571200010
FotkaPhil JonesAnglicko27O231668204310110
FotkaVictor Lindelöf-O655751642140260
FotkaHarry Maguire-O262340260010020
FotkaMarcos RojoArgentína29O1046653510130
FotkaLuke ShawAnglicko24O5343624944201180
FotkaChris SmallingAnglicko30O413657411020120
FotkaAxel Tuanzebe-O620920400000
FotkaBrandon Williams-O959873210050
FotkaAaron Bissaka-S171522171000050
FotkaDaley Blind-S654060011010
FotkaMarouane FellainiBelgicko32S2212731111120010
FotkaBruno Fernandes-S19011000010
Fotka Fred-S4532683811710080
FotkaJames Garner-S1181990200000
FotkaAngel Gomes-S44800400000
FotkaMason Greenwood-S24620312140000
FotkaAnder Herrera-S3019412310720060
FotkaDaniel James-S2519882310230030
FotkaJesse LingardAnglicko27S59309035292441090
FotkaJuan Mata-S50269231211940040
FotkaNemanja MatićSrbsko31S5042404872100110
FotkaScott McTominay-S402789315940040
FotkaHenrikh Mkhitaryan-S428232110000
FotkaAndreas Pereira-S42224326191620080
FotkaPaul PogbaFrancúzsko26S5645425096157080
FotkaAntonio Valencia-S131045124100050
FotkaAshley YoungAnglicko34S5243864735200180
FotkaTahith Chong-Ú57000500000
FotkaZlatan IbrahimovićŠvédsko38Ú11700100000
FotkaRomelu LukakuBelgicko26Ú49338436713190050
FotkaAnthony MartialFrancúzsko24Ú634108472516212040
FotkaMarcus RashfordAnglicko22Ú735287592714296071
FotkaAlexis SánchezČile31Ú26125513111310040
Brankár vek
FotkaDavid de GeaŠpanielsko29797110790000030
FotkaSergio Romero-327030000000
Obranca vek
FotkaEric Bailly-191212153400021
FotkaDiogo Dalot-241331158900030
FotkaMatteo DarmianTaliansko30964571200010
FotkaPhil JonesAnglicko27231668204310110
FotkaVictor Lindelöf-655751642140260
FotkaHarry Maguire-262340260010020
FotkaMarcos RojoArgentína291046653510130
FotkaLuke ShawAnglicko245343624944201180
FotkaChris SmallingAnglicko30413657411020120
FotkaAxel Tuanzebe-620920400000
FotkaBrandon Williams-959873210050
Stredopoliar vek
FotkaAaron Bissaka-171522171000050
FotkaDaley Blind-654060011010
FotkaMarouane FellainiBelgicko322212731111120010
FotkaBruno Fernandes-19011000010
Fotka Fred-4532683811710080
FotkaJames Garner-1181990200000
FotkaAngel Gomes-44800400000
FotkaMason Greenwood-24620312140000
FotkaAnder Herrera-3019412310720060
FotkaDaniel James-2519882310230030
FotkaJesse LingardAnglicko2759309035292441090
FotkaJuan Mata-50269231211940040
FotkaNemanja MatićSrbsko315042404872100110
FotkaScott McTominay-402789315940040
FotkaHenrikh Mkhitaryan-428232110000
FotkaAndreas Pereira-42224326191620080
FotkaPaul PogbaFrancúzsko265645425096157080
FotkaAntonio Valencia-131045124100050
FotkaAshley YoungAnglicko345243864735200180
Útočník vek
FotkaTahith Chong-57000500000
FotkaZlatan IbrahimovićŠvédsko3811700100000
FotkaRomelu LukakuBelgicko2649338436713190050
FotkaAnthony MartialFrancúzsko24634108472516212040
FotkaMarcus RashfordAnglicko22735287592714296071
FotkaAlexis SánchezČile3126125513111310040
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.Liverpool FC 645581150: 37173
2.Manchester City 6348510160: 52149
3.Chelsea FC 64331417106: 75113
4.Tottenham Hotspur 6434921110: 73111
5.Arsenal FC 64282016109: 85104
6.Manchester United 64291718103: 83104
7.Leicester City FC 64301222105: 74102
8.Wolverhampton Wanderers 6424211982: 7893
9.Everton FC 6425152488: 8490
10.Crystal Palace FC 6421162774: 8579
11.West Ham United FC 6321132982: 9876
12.Newcastle United 6420162866: 8876
13.Watford FC 6419172876: 9974
14.Burnley FC 6421113275: 10774
15.AFC Bournemouth 6420113382: 11071
16.Southampton FC 6418163077: 11370
17.Brighton & Hove Albion 6415183166: 9863
18.Sheffield United 26109728: 2439
19.Cardiff City FC 381042434: 6934
20.Fulham FC 38752634: 8126
21.Aston Villa FC 26741534: 5025
22.Norwich City FC 26461624: 4818
23.Huddersfield Town 38372822: 7616
KlubZVRPSB
1.Liverpool FC 32302090: 1992
2.Manchester City 31262388: 2480
3.Arsenal FC 32198564: 3465
4.Tottenham Hotspur 32204859: 2864
5.Chelsea FC 32179655: 2660
6.Manchester United 321611557: 3759
7.Everton FC 32177848: 3558
8.Leicester City FC 321661050: 3454
9.Wolverhampton Wanderers 321410846: 3852
10.AFC Bournemouth 321291145: 4445
11.Newcastle United 321361336: 3745
12.West Ham United FC 321271352: 5243
13.Burnley FC 321331640: 5042
14.Watford FC 321181339: 4541
15.Brighton & Hove Albion 3210111136: 4241
16.Crystal Palace FC 32991429: 3636
17.Southampton FC 328101441: 6034
18.Fulham FC 19631022: 3621
19.Sheffield United 1362515: 1220
20.Cardiff City FC 19621121: 3820
21.Aston Villa FC 1352618: 2417
22.Norwich City FC 1333718: 2612
23.Huddersfield Town 19231410: 319
KlubZVRPSB
1.Liverpool FC 32256160: 1881
2.Manchester City 32223772: 2869
3.Chelsea FC 321651151: 4953
4.Leicester City FC 321461255: 4048
5.Tottenham Hotspur 321451351: 4547
6.Manchester United 321361346: 4645
7.Crystal Palace FC 321271345: 4943
8.Wolverhampton Wanderers 3210111136: 4041
9.Arsenal FC 329121145: 5139
10.Southampton FC 321061636: 5336
11.West Ham United FC 31961630: 4633
12.Watford FC 32891537: 5433
13.Everton FC 32881640: 4932
14.Burnley FC 32881635: 5732
15.Newcastle United 327101530: 5131
16.AFC Bournemouth 32822237: 6626
17.Brighton & Hove Albion 32572030: 5622
18.Sheffield United 1347213: 1219
19.Cardiff City FC 19421313: 3114
20.Aston Villa FC 1322916: 268
21.Huddersfield Town 19141412: 457
22.Norwich City FC 131396: 226
23.Fulham FC 19121612: 455
  • 01.02.2019
    Fellaini z Manchestru United do Číny
    Belgický futbalista Marouane Fellaini prestúpil z Manchestru United do čínskeho Šan-tung Lu-neng. V piatok to oficiálne oznámil jeho doterajší zamestnávateľ. Finančné aspekty transferu nezverejnili. (TASR) Viac >>>
  • 05.01.2019
    Matka Paula Pogbu získala prestížnu funkciu v guinejskej federácii
    Yeo Pogbová, matka Paula Pogbu je nová ambasádorka futbalu v Guinei. Stredopoliar Manchestru United má francúzsky pas, no korene má v tejto africkej krajine. Novú funkciu pani Pogbovej v piatok potvrdila tamojšia futbalová federácia. Očakáva sa od nej, že pozdvihne úroveň ženského národného tímu. "Som hrdá na to, čo federácia a jej prezident spravili," cituje Pogbovú agentúra DPA. (TASR'
  • 04.01.2019
    Solskjaer chce vyhrať s Manchestrom United každý zápas
    Od decembrového odvolania Joseho Mourinha ťahá šnúru štyroch víťazstiev. Nór si myslí, že je to iba začiatok. Viac >>>
  • 03.01.2019
    United pod Solskjaerom opäť víťazne, Nór vyrovnal Busbyho
    Futbalisti Manchestru United sú pod vedením dočasného trénera Oleho Gunnara Solskjaera stále stopercentní. Nór uspel s "červenými diablami" aj vo štvrtom zápase a vyrovnal zápis legendárneho Matta Busbyho. (TASR) Viac >>>
  • 02.01.2019
    United pod Solskjaerom stále bez straty, Chelsea stratila doma body
    Futbalisti londýnskej Chelsea zaváhali v stredajšom domácom zápase 21. kola anglickej Premier League so Southamptonom. Kým Huddersfield natiahol svoju sériu prehier, Solskjaerovým príchodom oživený Manchester United opäť zvíťazil. Všetky výsledky >>>
     
  • 18.12.2018
    Mourinhova zlá séria s Kloppom sa predĺžila
    Pre Josého Mourinha, už bývalého manažéra Manchestru United, sú sezóny, v ktorých nestačil na tímy pod vedením Jürgena Kloppa, zárukou predčasného konca.
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//