MFK Detva

Liga: 3. liga Stred

Forma:
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaRóbert DianiškaSlovensko-O2715561501220040
FotkaMatúš KrahulecSlovensko-O1800100000
FotkaMartin MelichSlovensko-O2318402162200121
FotkaRadovan RapčanSlovensko-O302700300010000
FotkaJozef SekerešSlovensko-O141260140000010
FotkaTomáš ŠkopíkSlovensko-O218020000000
FotkaMartin JablonskýSlovensko-S19010000000
FotkaMartin KarásekSlovensko-S981090010010
FotkaLukáš KrahulecSlovensko-S18211000000
FotkaJán MelichSlovensko-S292353267300090
FotkaAndrej MichálikSlovensko-S272414271000040
FotkaValentin Suslov-S131150131041000
FotkaMiroslav TužinskýSlovensko-S141201143031010
FotkaPatrik ZáňSlovensko-S948641500000
FotkaMartin BerkešSlovensko-Ú613122400000
FotkaMartin KalnýSlovensko-Ú323831010000
FotkaZdenko KamasSlovensko-Ú327030000010
FotkaDominik NemethSlovensko-Ú18665621200031
FotkaDanijel Čeprnja--1512921580100000
FotkaZoltán Hronský--420421200000
FotkaMarko Janjuz--1590793620010
FotkaLazar Janković--11954110000011
FotkaMarek Jedlička--27411100000
FotkaBozhidar Krstich--141260140020060
FotkaJaroslav Kučera--19010000000
FotkaMilan Panić--141204141000000
FotkaJozef Paučo--1157952600020
FotkaIgor Pejčić--12981112130110
FotkaAleksa Plečaš--151350150010000
FotkaJozef Šulek--2718172615100071
FotkaMijat Trifunović--151350150000010
FotkaKevin Urban--49611300000
Obranca vek
FotkaRóbert DianiškaSlovensko-2715561501220040
FotkaMatúš KrahulecSlovensko-1800100000
FotkaMartin MelichSlovensko-2318402162200121
FotkaRadovan RapčanSlovensko-302700300010000
FotkaJozef SekerešSlovensko-141260140000010
FotkaTomáš ŠkopíkSlovensko-218020000000
Stredopoliar vek
FotkaMartin JablonskýSlovensko-19010000000
FotkaMartin KarásekSlovensko-981090010010
FotkaLukáš KrahulecSlovensko-18211000000
FotkaJán MelichSlovensko-292353267300090
FotkaAndrej MichálikSlovensko-272414271000040
FotkaValentin Suslov-131150131041000
FotkaMiroslav TužinskýSlovensko-141201143031010
FotkaPatrik ZáňSlovensko-948641500000
Útočník vek
FotkaMartin BerkešSlovensko-613122400000
FotkaMartin KalnýSlovensko-323831010000
FotkaZdenko KamasSlovensko-327030000010
FotkaDominik NemethSlovensko-18665621200031
vek
FotkaDanijel Čeprnja-1512921580100000
FotkaZoltán Hronský-420421200000
FotkaMarko Janjuz-1590793620010
FotkaLazar Janković-11954110000011
FotkaMarek Jedlička-27411100000
FotkaBozhidar Krstich-141260140020060
FotkaJaroslav Kučera-19010000000
FotkaMilan Panić-141204141000000
FotkaJozef Paučo-1157952600020
FotkaIgor Pejčić-12981112130110
FotkaAleksa Plečaš-151350150010000
FotkaJozef Šulek-2718172615100071
FotkaMijat Trifunović-151350150000010
FotkaKevin Urban-49611300000
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.MFK Dukla Banská Bystrica 30216360: 1869
2.MŠK Rimavská Sobota 30184884: 4158
3.ŠKM Liptovský Hrádok 30165961: 4453
4.TJ Baník Kalinovo 301711247: 3652
5.ŠK Novohrad Lučenec 301631150: 3751
6.MŠK Námestovo 30139851: 3348
7.MFK Žarnovica 301351238: 4744
8.TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 301351234: 4544
9.TJ Tatran Oravské Veselé 301341336: 3343
10.MŠK Fomat Martin 301181153: 4241
11.FK Čadca 301151447: 4938
12.FTC Fiľakovo 301221636: 5638
13.TJ Tatran Krásno nad Kysucou 301051541: 5035
14.OFK Teplička nad Váhom 30871540: 5231
15.MFK Nová Baňa 30642035: 7322
16.MFK Detva 30432331: 8815
KlubZVRPSB
1.MFK Dukla Banská Bystrica 15141040: 743
2.TJ Baník Kalinovo 15111329: 1434
3.ŠKM Liptovský Hrádok 1593333: 1430
4.MŠK Námestovo 1593328: 1130
5.ŠK Novohrad Lučenec 1592430: 1429
6.TJ Tatran Oravské Veselé 1592426: 1429
7.MŠK Rimavská Sobota 1591547: 2128
8.TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 1583422: 2027
9.FTC Fiľakovo 1582525: 2026
10.OFK Teplička nad Váhom 1573524: 1924
11.TJ Tatran Krásno nad Kysucou 1572624: 2223
12.FK Čadca 1564524: 2222
13.MFK Žarnovica 1563624: 2421
14.MŠK Fomat Martin 1554625: 1919
15.MFK Nová Baňa 1534820: 3013
16.MFK Detva 15301214: 389
KlubZVRPSB
1.MŠK Rimavská Sobota 1593337: 2030
2.MFK Dukla Banská Bystrica 1575320: 1126
3.ŠKM Liptovský Hrádok 1572628: 3023
4.MFK Žarnovica 1572614: 2323
5.MŠK Fomat Martin 1564528: 2322
6.ŠK Novohrad Lučenec 1571720: 2322
7.MŠK Námestovo 1546523: 2218
8.TJ Baník Kalinovo 1560918: 2218
9.TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 1552812: 2517
10.FK Čadca 1551923: 2716
11.TJ Tatran Oravské Veselé 1542910: 1914
12.TJ Tatran Krásno nad Kysucou 1533917: 2812
13.FTC Fiľakovo 15401111: 3612
14.MFK Nová Baňa 15301215: 439
15.OFK Teplička nad Váhom 15141016: 337
16.MFK Detva 15131117: 506
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//