11.FC Spartak Trnava 70253: 82
12.FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 80083: 200
  • 01.05.2018
    SP: Rozhodca prerušil finále, fans Slovana s výzvou na odchod
    Hlavný rozhodca Patrik Hrčka prerušil v 72. minúte finálový zápas Slovnaft Cupu, v ktorom futbalisti Slovana Bratislava viedli nad MFK Ružomberok 3:1. Priaznivci "belasých" dostali od hlásateľa pokyn na opustenie sektora, keďže opakovane hádzali na trávnik delobuchy a ohrozovali bezpečnosť aktérov.

Mužstvá v 72. minúte odišli do šatní, ultras Slovana nepomohlo ani dohováranie od kapitána Borisa Sekuliča a viceprezidenta klubu Ivana Kmotríka mladšieho. (TASR)
  • 23.04.2018
    SP: Vstupenky na finále už v predaji
    Slovenský futbalový zväz (SFZ) spustil v pondelok 23. apríla predaj vstupeniek na finále 49. ročníka Slovenského pohára Slovnaft Cupu 2017/2018. Súboj o SP sa uskutoční 1. mája o 17.25 h na Štadióne Antona Malatinského v Trnave, stretnú sa v ňom futbalisti obhajcu ŠK Slovan Bratislava a MFK Ružomberok.

Cena vstupeniek sú nasledovné: 1. kategória 10 eur, 2. kategória 7 eur. Všetky vstupenky sú bez nároku na zľavy, zápas organizátori označili za rizikový. Informoval SFZ na oficiálnom webe. }TASR|
  • 07.04.2017
    Osem gólov Ružomberka v príprave proti SK Babite
    Futbalisti fortunaligového MFK Ružomberok, ktorí majú v 26. ligovom kole voľno, zvíťazili v piatkovom prípravnom zápase nad lotyšským SK Babite 8:0. (TASR)

MFK Ružomberok - SK Babite 8:0 (4:0)
    Góly:
    Lačný 3 (1 z 11 m), Almaský, J. Maslo, Nagy, Faško (z 11 m), Kružliak
  • 22.02.2017
    Dohrávka Michalovce - Ružomberok sa bude hrať v Žiline
    Dohrávka 18. kola futbalovej Fortuna ligy medzi MFK Zemplín Michalovce a MFK Ružomberok sa uskutoční v stredu 15. marca v Žiline. Na termíne i dejisku sa zhodli oba zainteresované kluby a ich návrh odsúhlasili MŠK Žilina a Prezídium Únie ligových klubov (ÚLK).

Stretnutie sa malo pôvodne odohrať 4. decembra minulého roka na štadióne v Michalovciach, ktorý v jarnej časti tejto sezóny prechádza rekonštrukciou. Hlavný rozhodca Jozef Pavlík vtedy rozhodol o odložení zápasu pre nespôsobilý terén. Informoval o tom portál fortunaliga.sk. (TASR)
  • 04.12.2016
    V Michalovciach sa pre nespôsobilý terén nehralo
    Nedeľňajší zápas 18. kola futbalovej Fortuna ligy MFK Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok neodohrali. Dôvodom bol terén na štadióne v Michalovciach, ktorý hlavný rozhodca Jozef Pavlík označil za nespôsobilý. "Dnešné stretnutie sa neodohrá z dôvodu nespôsobilosti hracej plochy. Tá je celá zľadovatená a bolo by ohrozené zdravie hráčov," uviedol Pavlík. Nový termín duelu zatiaľ nie je známy.   (TASR)
  • 04.10.2016
    Ružomberok si zahrá proti Bešeňovej
    Počas reprezentačnej prestávky sa MFK Ružomberok predstaví na trávniku Bešeňovej. Meranie síl medzi prvoligistom a lídrom 5. ligy skupiny B SsFZ sa uskutoční v stredu 5. októbra 2016 o 16:00. (mfkruzomberok.sk)