MŠK Senec

Liga: 5. liga Bratislava-mesto

Forma:
Ďalší zápas
5. liga Bratislava-mesto
Posledný zápas
5. liga Bratislava-mesto, 03.11.2017 18:30
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaVladimír PalkovičSlovensko-B19010000000
FotkaJán ŽolnaSlovensko-B545050000000
FotkaŠtefan CsémySlovensko-O131170130084100
FotkaJozef MačišákSlovensko-O1183794230010
FotkaMartin MatúšSlovensko-O41800410000
FotkaLukáš PomichalSlovensko-O1311251360161030
FotkaMarek PoórSlovensko-O2000200000
FotkaTomáš Sabo-O131080123110000
FotkaVladimír TuššSlovensko-O534155010000
FotkaPatrik Várady-O1067785220020
FotkaMarian BrnulaSlovensko-S620721400000
FotkaAlex KováčSlovensko-S1157964510031
FotkaGabriel PetrovičSlovensko-S131160132020010
FotkaPatrik SzaboSlovensko-S121071123030010
FotkaPeter FutoSlovensko-Ú131025125130000
FotkaPatrik PomichalSlovensko-Ú315022120000
FotkaMichal Spišiak-Ú23900200000
FotkaPeter BozsikSlovensko-S757774010000
FotkaMichal ČambalSlovensko-S131143131030010
FotkaMatej Badinský--2100200000
FotkaRené Fialek--59611400010
FotkaJaroslav Goga--46811300000
FotkaFilip Rybanský--37100300010
FotkaDominik Špalek--32400300000
FotkaPatrik Šušla--1020111910010
FotkaPeter Vencel--763070000010
Brankár vek
FotkaVladimír PalkovičSlovensko-19010000000
FotkaJán ŽolnaSlovensko-545050000000
Obranca vek
FotkaŠtefan CsémySlovensko-131170130084100
FotkaJozef MačišákSlovensko-1183794230010
FotkaMartin MatúšSlovensko-41800410000
FotkaLukáš PomichalSlovensko-1311251360161030
FotkaMarek PoórSlovensko-2000200000
FotkaTomáš Sabo-131080123110000
FotkaVladimír TuššSlovensko-534155010000
FotkaPatrik Várady-1067785220020
Stredopoliar vek
FotkaMarian BrnulaSlovensko-620721400000
FotkaAlex KováčSlovensko-1157964510031
FotkaGabriel PetrovičSlovensko-131160132020010
FotkaPatrik SzaboSlovensko-121071123030010
Útočník vek
FotkaPeter FutoSlovensko-131025125130000
FotkaPatrik PomichalSlovensko-315022120000
FotkaMichal Spišiak-23900200000
Stredpoliar vek
FotkaPeter BozsikSlovensko-757774010000
Stedopoliar vek
FotkaMichal ČambalSlovensko-131143131030010
vek
FotkaMatej Badinský-2100200000
FotkaRené Fialek-59611400010
FotkaJaroslav Goga-46811300000
FotkaFilip Rybanský-37100300010
FotkaDominik Špalek-32400300000
FotkaPatrik Šušla-1020111910010
FotkaPeter Vencel-763070000010
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.MŠK Senec 13102149: 1932
2.FK Dúbravka Bratislava 13101249: 1731
3.ŠK Nová Dedinka 1383229: 1927
4.TJ Malinovo 1381434: 1925
5.MŠK Iskra Petržalka 1372429: 2223
6.ŠK Krasňany Bratislava 1371532: 3422
7.TJ Jarovce Bratislava 1345433: 2917
8.FK Vajnory B 1352628: 3017
9.ŠKO Miloslavov 1350822: 3315
10.ŠK Danubia Hrubý Šúr Bratislava 1342735: 3914
11.ŠK Igram 1341823: 4613
12.Lokomotíva Devínska Nová Ves B 1340928: 3612
13.OŠK Chorvátsky Grob 1322920: 398
14.NMŠK 1922 Bratislava 13201116: 456
KlubZVRPSB
1.FK Dúbravka Bratislava 871035: 722
2.MŠK Senec 770031: 921
3.ŠK Krasňany Bratislava 751120: 1316
4.ŠK Nová Dedinka 642013: 514
5.ŠK Igram 641117: 1013
6.TJ Malinovo 741217: 1013
7.MŠK Iskra Petržalka 440013: 312
8.Lokomotíva Devínska Nová Ves B 740325: 1812
9.TJ Jarovce Bratislava 732223: 1511
10.FK Vajnory B 632114: 911
11.ŠK Danubia Hrubý Šúr Bratislava 731319: 1610
12.ŠKO Miloslavov 620410: 156
13.NMŠK 1922 Bratislava 710610: 203
14.OŠK Chorvátsky Grob 61059: 213
KlubZVRPSB
1.ŠK Nová Dedinka 741216: 1413
2.TJ Malinovo 640217: 912
3.MŠK Senec 632118: 1011
4.MŠK Iskra Petržalka 932416: 1911
5.FK Dúbravka Bratislava 530214: 109
6.ŠKO Miloslavov 730412: 189
7.TJ Jarovce Bratislava 613210: 146
8.FK Vajnory B 720514: 216
9.ŠK Krasňany Bratislava 620412: 216
10.OŠK Chorvátsky Grob 712411: 185
11.ŠK Danubia Hrubý Šúr Bratislava 611416: 234
12.NMŠK 1922 Bratislava 61056: 253
13.Lokomotíva Devínska Nová Ves B 60063: 180
14.ŠK Igram 70076: 360
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//