MŠK Senec

Liga: 5. liga Bratislava-mesto

Forma:
Posledný zápas
5. liga Bratislava-mesto, 10.06.2018 17:30
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaVladimír PalkovičSlovensko-B532330200000
FotkaJán ŽolnaSlovensko-B161387162000000
FotkaŠtefan CsémySlovensko-O2623402610156100
FotkaTomáš FiľakSlovensko-O1067173310030
FotkaJán KoczkaSlovensko-O131062133020010
FotkaJozef MačišákSlovensko-O16924105630010
FotkaMartin MatúšSlovensko-O76600710000
FotkaLukáš PomichalSlovensko-O26218625151313140
FotkaMarek PoórSlovensko-O2000200000
FotkaTomáš Sabo-O171267145310000
FotkaVladimír TuššSlovensko-O1055877310010
FotkaPatrik Várady-O1275385420020
FotkaMarian BrnulaSlovensko-S13316211100000
FotkaAlex KováčSlovensko-S1157964510031
FotkaJozef KrajčovičSlovensko-S1168484310010
FotkaGabriel PetrovičSlovensko-S262297265040030
FotkaPatrik SzaboSlovensko-S242065249080020
FotkaDominik ŠidaSlovensko-S613711510000
FotkaPeter FutoSlovensko-Ú2419282310170010
FotkaMário KrajčSlovensko-Ú139361210190010
FotkaPatrik PomichalSlovensko-Ú315022120000
FotkaMichal Spišiak-Ú23900200000
FotkaMichal Szabadoš-Ú11000100000
FotkaPeter BozsikSlovensko-S191226157430000
FotkaMichal ČambalSlovensko-S262291262040030
FotkaMartin Adame--829121620000
FotkaMatej Badinský--53000500000
FotkaRené Fialek--59611400010
FotkaJaroslav Goga--46811300000
FotkaFilip Rybanský--37100300010
FotkaDominik Špalek--32400300000
FotkaPatrik Šušla--17295111620010
FotkaPeter Vencel--763070000010
Brankár vek
FotkaVladimír PalkovičSlovensko-532330200000
FotkaJán ŽolnaSlovensko-161387162000000
Obranca vek
FotkaŠtefan CsémySlovensko-2623402610156100
FotkaTomáš FiľakSlovensko-1067173310030
FotkaJán KoczkaSlovensko-131062133020010
FotkaJozef MačišákSlovensko-16924105630010
FotkaMartin MatúšSlovensko-76600710000
FotkaLukáš PomichalSlovensko-26218625151313140
FotkaMarek PoórSlovensko-2000200000
FotkaTomáš Sabo-171267145310000
FotkaVladimír TuššSlovensko-1055877310010
FotkaPatrik Várady-1275385420020
Stredopoliar vek
FotkaMarian BrnulaSlovensko-13316211100000
FotkaAlex KováčSlovensko-1157964510031
FotkaJozef KrajčovičSlovensko-1168484310010
FotkaGabriel PetrovičSlovensko-262297265040030
FotkaPatrik SzaboSlovensko-242065249080020
FotkaDominik ŠidaSlovensko-613711510000
Útočník vek
FotkaPeter FutoSlovensko-2419282310170010
FotkaMário KrajčSlovensko-139361210190010
FotkaPatrik PomichalSlovensko-315022120000
FotkaMichal Spišiak-23900200000
FotkaMichal Szabadoš-11000100000
Stredpoliar vek
FotkaPeter BozsikSlovensko-191226157430000
Stedopoliar vek
FotkaMichal ČambalSlovensko-262291262040030
vek
FotkaMartin Adame-829121620000
FotkaMatej Badinský-53000500000
FotkaRené Fialek-59611400010
FotkaJaroslav Goga-46811300000
FotkaFilip Rybanský-37100300010
FotkaDominik Špalek-32400300000
FotkaPatrik Šušla-17295111620010
FotkaPeter Vencel-763070000010
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.MŠK Senec 262042101: 2764
2.FK Dúbravka Bratislava 261925100: 4159
3.ŠK Nová Dedinka 26184468: 3658
4.TJ Jarovce Bratislava 26138581: 4547
5.TJ Malinovo 26152964: 4747
6.ŠK Krasňany Bratislava 261151058: 6938
7.MŠK Iskra Petržalka 261121350: 5135
8.ŠKO Miloslavov 261101548: 6033
9.ŠK Igram 261031350: 6733
10.Lokomotíva Devínska Nová Ves B 26931461: 7030
11.FK Vajnory B 26831560: 8027
12.ŠK Danubia Hrubý Šúr Bratislava 26831560: 8327
13.OŠK Chorvátsky Grob 26631734: 7221
14.NMŠK 1922 Bratislava 26202425: 1126
KlubZVRPSB
1.FK Dúbravka Bratislava 13102171: 1832
2.MŠK Senec 13102160: 1432
3.ŠK Nová Dedinka 13102131: 1032
4.ŠK Igram 1382336: 2126
5.ŠK Krasňany Bratislava 1381435: 2425
6.Lokomotíva Devínska Nová Ves B 1372446: 2623
7.TJ Jarovce Bratislava 1364344: 2422
8.TJ Malinovo 1371527: 1922
9.MŠK Iskra Petržalka 1370629: 2121
10.ŠKO Miloslavov 1370627: 2621
11.ŠK Danubia Hrubý Šúr Bratislava 1352636: 4017
12.FK Vajnory B 1342728: 3414
13.OŠK Chorvátsky Grob 13111113: 344
14.NMŠK 1922 Bratislava 13101217: 493
KlubZVRPSB
1.MŠK Senec 13102141: 1332
2.FK Dúbravka Bratislava 1390429: 2327
3.ŠK Nová Dedinka 1382337: 2626
4.TJ Jarovce Bratislava 1374237: 2125
5.TJ Malinovo 1381437: 2825
6.OŠK Chorvátsky Grob 1352621: 3817
7.MŠK Iskra Petržalka 1342721: 3014
8.FK Vajnory B 1341832: 4613
9.ŠK Krasňany Bratislava 1334623: 4513
10.ŠKO Miloslavov 1340921: 3412
11.ŠK Danubia Hrubý Šúr Bratislava 1331924: 4310
12.Lokomotíva Devínska Nová Ves B 13211015: 447
13.ŠK Igram 13211014: 467
14.NMŠK 1922 Bratislava 1310128: 633
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//