MŠK Slovan Trenčianske Teplice

Liga: 3. liga Západ

Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.MŠK Púchov 1796227: 1433
2.FC Nitra B 17102532: 2132
3.TJ KOVO Beluša 1694326: 1231
4.OFK Malženice 17100737: 1830
5.FC Spartak Trnava B 1792639: 2829
6.FK Slovan Duslo Šaľa 1783630: 1927
7.MŠK Považská Bystrica 1773726: 2524
8.ŠK LR Crystal Lednické Rovne 1758417: 1623
9.ŠK 1923 Gabčíkovo 1564523: 1622
10.KFC Kalná nad Hronom 1763816: 2421
11.FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 1747620: 2319
12.AFC Nové Mesto nad Váhom 1747615: 2219
13.TJ Družstevník Veľké Ludince 1644816: 2716
14.FC Slovan Galanta 16421018: 2914
15.FKM Nové Zámky 17211410: 587
16.MŠK Slovan Trenčianske Teplice 00000: 00
KlubZVRPSB
1.TJ KOVO Beluša 870119: 521
2.FK Slovan Duslo Šaľa 1061321: 819
3.OFK Malženice 860221: 618
4.FC Spartak Trnava B 852125: 917
5.MŠK Púchov 752014: 317
6.FC Nitra B 851220: 916
7.ŠK LR Crystal Lednické Rovne 944110: 316
8.ŠK 1923 Gabčíkovo 842215: 514
9.MŠK Považská Bystrica 841310: 713
10.AFC Nové Mesto nad Váhom 933310: 1212
11.FC Slovan Galanta 832314: 911
12.FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 925212: 1011
13.KFC Kalná nad Hronom 832311: 1411
14.TJ Družstevník Veľké Ludince 82339: 99
15.FKM Nové Zámky 92077: 256
16.MŠK Slovan Trenčianske Teplice 00000: 00
KlubZVRPSB
1.MŠK Púchov 1044213: 1116
2.FC Nitra B 951312: 1216
3.OFK Malženice 940516: 1212
4.FC Spartak Trnava B 940514: 1912
5.MŠK Považská Bystrica 932416: 1811
6.TJ KOVO Beluša 82427: 710
7.KFC Kalná nad Hronom 93155: 1010
8.FK Slovan Duslo Šaľa 72239: 118
9.ŠK 1923 Gabčíkovo 72238: 118
10.FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 82248: 138
11.AFC Nové Mesto nad Váhom 81435: 107
12.ŠK LR Crystal Lednické Rovne 81437: 137
13.TJ Družstevník Veľké Ludince 82157: 187
14.FC Slovan Galanta 81074: 203
15.FKM Nové Zámky 80173: 331
16.MŠK Slovan Trenčianske Teplice 00000: 00
Expresne
  • 13.03.2015
    Viaceré zápasy so zmenou termínov
    3. ligy Západ 
    19. kola, 8.4. o 16:30
    MFK Vrbové - FK Púchov
     
    4. liga Severozápad
    16. kolo, 8.4. o 16:00
    MFK Nová Dubnica - OŠK Trenčianske Stankovce
     
    18. kolo, 22.3. o 15:00
    MŠK Slovan Trenčianske Teplice – TJ Slavoj Boleráz (ihrisko AS Trenčín)
     
    5. liga Východ
    23. kolo, 26.4. o 16:00
    FK Marcelová – OŠK Svätý Peter
     
    5. liga Stred
    16. kolo, 22.4. o 16:30
    TJ ŠK Radošina – MFK Alekšince
     
    24. kolo, 1.5., o 16:30
    TJ ŠK Radošina – OFK 1948 Veľký Lapáš
     
    5. liga Sever
    21. kolo, 11.04., 15:30
    Spartak Myjava B - ŠK VEGUM Dolné Vestenice
  • 10.10.2013
    Tr. Teplice - Partizánske už v sobotu!
    Zápas 11. kola 4. ligy Severozápad medzi Trenčianskymi Teplicami a Partizánskym sa neodohrá v pôvodnom nedeľňajšom termíne, ale už v sobotu 12: októbra od 14:30.
  • 09.08.2013
    POZOR! Zmena termínov zápasov
    Majstrovstvá regiónu Západ
    10.8. sobota
    17:00 FC Nitra juniori - TJ Družstevník Veľké Ludince
    20:00 TJ Gabčíkovo - MŠK - Thermál Veľký Meder
     
    4. liga Severozápad
    10.8. sobota
    10:30 MŠK Slovan Trenčianske Teplice - OK Častkovce
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//