Nîmes

Liga: Ligue 1

Forma:
Posledný zápas
Ligue 1, 07.03.2020 20:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaPaul Bernardoni-B635622631000000
FotkaLucas Dias-B431830100000
FotkaFéthi Harek-O317521100010
FotkaLoïck Landre-O332523292440081
FotkaHervé Lybohy-O171478150230130
FotkaFaitout Maouassa-O272208252200030
FotkaPablo Martinez-O272430270020050
FotkaFlorian Miguel-O3833013642100110
FotkaGaëtan Paquiez-O41291731510000110
FotkaThéo Sainte-Luce-O42100400000
FotkaSofiane Alakouch-S4232964015220170
FotkaYassine Benrahou-S867283020010
FotkaAntonin Bobichon-S322336267670020
FotkaDenis BouangaGabun25S3526332914680050
FotkaAnthony Briançon-S5647555412300103
FotkaLucas Deaux-S171333155220020
FotkaMoustapha Diallo-S745865100050
FotkaZinedine Ferhat-S262249254130010
FotkaJordan Ferri-S231786206320050
FotkaLamine Fomba-S211463166500060
FotkaRomain Philippoteaux-S2820862410450030
FotkaSidy Sarr-S2312521321000060
FotkaTéji Savanier-S322864321064071
FotkaPierrick Valdivia-S3901300000
FotkaAntoine Valério-S4-301400000
FotkaLuca Valls-S210210100000
FotkaTheo Valls-S55348841221410031
FotkaRachid Alioui-Ú2611581021650010
FotkaSami Ben Amar-Ú21300200000
FotkaUmut Bozok-Ú25123114121120010
FotkaLucas Buadés-Ú612211500000
FotkaAhoueke Denkey-Ú21000220010
FotkaKevin Denkey-Ú1450254910000
FotkaClément Depres-Ú17439441350010
FotkaHaris Duljević-Ú1451754900000
FotkaBaptiste Guillaume-Ú2411871513920040
FotkaMoussa Koné-Ú44901420000
FotkaRenaud Ripart-Ú63512958115122020
FotkaNolan Roux-Ú650063020000
FotkaVlatko Stojanovski-Ú53201500000
FotkaSada Thioub-Ú38247427161130030
Brankár vek
FotkaPaul Bernardoni-635622631000000
FotkaLucas Dias-431830100000
Obranca vek
FotkaFéthi Harek-317521100010
FotkaLoïck Landre-332523292440081
FotkaHervé Lybohy-171478150230130
FotkaFaitout Maouassa-272208252200030
FotkaPablo Martinez-272430270020050
FotkaFlorian Miguel-3833013642100110
FotkaGaëtan Paquiez-41291731510000110
FotkaThéo Sainte-Luce-42100400000
Stredopoliar vek
FotkaSofiane Alakouch-4232964015220170
FotkaYassine Benrahou-867283020010
FotkaAntonin Bobichon-322336267670020
FotkaDenis BouangaGabun253526332914680050
FotkaAnthony Briançon-5647555412300103
FotkaLucas Deaux-171333155220020
FotkaMoustapha Diallo-745865100050
FotkaZinedine Ferhat-262249254130010
FotkaJordan Ferri-231786206320050
FotkaLamine Fomba-211463166500060
FotkaRomain Philippoteaux-2820862410450030
FotkaSidy Sarr-2312521321000060
FotkaTéji Savanier-322864321064071
FotkaPierrick Valdivia-3901300000
FotkaAntoine Valério-4-301400000
FotkaLuca Valls-210210100000
FotkaTheo Valls-55348841221410031
Útočník vek
FotkaRachid Alioui-2611581021650010
FotkaSami Ben Amar-21300200000
FotkaUmut Bozok-25123114121120010
FotkaLucas Buadés-612211500000
FotkaAhoueke Denkey-21000220010
FotkaKevin Denkey-1450254910000
FotkaClément Depres-17439441350010
FotkaHaris Duljević-1451754900000
FotkaBaptiste Guillaume-2411871513920040
FotkaMoussa Koné-44901420000
FotkaRenaud Ripart-63512958115122020
FotkaNolan Roux-650063020000
FotkaVlatko Stojanovski-53201500000
FotkaSada Thioub-38247427161130030
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 655168180: 59159
2.LOSC Lille Métropole 66371316103: 60124
3.Olympique Marseille 66341517101: 81117
4.Olympique Lyon 66321618112: 74112
5.Stade Rennes FC 6628182093: 76102
6.Montpellier Hérault SC 6626211988: 7699
7.OGC Nice Côte d\'Azur 6626192171: 7397
8.AS Saint-Étienne 6627152488: 8696
9.Stade de Reims 6623271665: 6396
10.RC Štrasburg Alsace 6522212290: 8087
11.FC Nantes 6624132976: 7985
12.Angers SCO 6621222372: 8285
13.Nîmes 6622143086: 10280
14.FC Girondins de Bordeaux 6619212674: 7678
15.AS Monaco FC 6619192882: 10176
16.Dijon FCO 6616163458: 9764
17.Amiens 6613223162: 10261
18.Toulouse FC 6611183757: 11551
19.Stade Brestois 29 288101034: 3734
20.FC Metz 288101027: 3534
21.S. M. Caen 387121929: 5433
22.EA Guingamp 385122128: 6827
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 332931107: 2190
2.LOSC Lille Métropole 34246466: 2078
3.Olympique Marseille 33198652: 3165
4.Montpellier Hérault SC 331810557: 3064
5.OGC Nice Côte d\'Azur 34188847: 3462
6.Stade Rennes FC 33179752: 3260
7.Olympique Lyon 32178755: 2659
8.AS Saint-Étienne 33178849: 3259
9.Stade de Reims 331314633: 2553
10.Nîmes 331571147: 3552
11.FC Nantes 331561246: 3551
12.Angers SCO 341312944: 3551
13.RC Štrasburg Alsace 321311853: 3950
14.Dijon FCO 3312101138: 4446
15.FC Girondins de Bordeaux 3211111043: 3344
16.AS Monaco FC 331281348: 5144
17.Amiens 3310101337: 4540
18.Toulouse FC 32791631: 5030
19.Stade Brestois 29 1466221: 1124
20.FC Metz 1454518: 1719
21.S. M. Caen 19451016: 2717
22.EA Guingamp 1937916: 2716
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 32223773: 3869
2.Olympique Lyon 341581157: 4853
3.Olympique Marseille 331571149: 5052
4.LOSC Lille Métropole 321371237: 4046
5.Stade de Reims 3310131032: 3843
6.Stade Rennes FC 331191341: 4442
7.RC Štrasburg Alsace 339101437: 4137
8.AS Saint-Étienne 331071639: 5437
9.Montpellier Hérault SC 338111431: 4635
10.OGC Nice Côte d\'Azur 328111324: 3935
11.FC Girondins de Bordeaux 348101631: 4334
12.FC Nantes 33971730: 4434
13.Angers SCO 328101428: 4734
14.AS Monaco FC 337111534: 5032
15.Nîmes 33771939: 6728
16.Amiens 333121825: 5721
17.Toulouse FC 34492126: 6521
18.Dijon FCO 33462320: 5318
19.S. M. Caen 1937913: 2716
20.FC Metz 143659: 1815
21.EA Guingamp 19251212: 4111
22.Stade Brestois 29 1424813: 2610
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//