OFK Mačov

Liga: I. trieda PD

Forma:
 • NÁZOR Futbalisti Diviak opäť spolu... a to je dobre!'
  NÁZOR Futbalisti Diviak opäť spolu... a to je dobre!
  V posledných rokoch nastala v obci Diviaky nad Nitricou málo vídaná situácia. V I. a II. triede okresných súťaží ju reprezentovali dve futbalové mužstvá OFK Mačov a TJ Družstevník Diviaky nad Nitricou.
 • Valaská Belá porazila skúsený Máčov'
  Valaská Belá porazila skúsený Máčov
  V súboji mužstiev zo stredu tabuľky očakávali diváci pekný futbal. Vo vyrovnanom a bojovnom zápase na ťažkom teréne videli ale góly len v sieti hostí.
 • Smolný zápas gólmana Poruby'
  Smolný zápas gólmana Poruby
  Do Poruby cestoval tím z hornej polovice tabuľky OFK Máčov. Do konečnej podoby výsledku výrazne "prehovoril" domáci brankár Rusnok, ktorý nemal práve svoj deň.
 • Osemnáste kolo I. triedy PD v znamení domácich'
  Osemnáste kolo I. triedy PD v znamení domácich
  Až šesť zo siedmich stretnutí 18. kola I. triedy Prievidza skončilo výhrou domácich tímov. Tri body si odviezli len hráči Nitrianskych Sučian. V Rudnianskej Lehote sa lúčili s kanonierom Dušanom Šimom, ktorý ukončil svoju bohatú kariéru.
 • Galapredstavenie Uhliara z Bojníc, novým lídrom Rud. Lehota'
  Galapredstavenie Uhliara z Bojníc, novým lídrom Rud. Lehota
  Prvé jarné kolo I. triedy Prievidza prinieslo okrem priameho súboja o prvé miesto tabuľky medzi Nitrianskymi Sučanmi a Rudnianskou Lehotou aj skvelý štvorgólový kúsok bojnického Uhliara v zápase s Tužinou.
 • Nevydarený vstup Podhradia do jarnej časti'
  Nevydarený vstup Podhradia do jarnej časti
  Po troch odložených kolách odštartovala I. trieda Prievidza jar 17. kolom, v ktorom domáci Slovan Podhradie privítal hostí z OFK Máčov.
 • Kluby pokračujú v príprave, `majstráky`opäť odložené!'
  Kluby pokračujú v príprave, `majstráky`opäť odložené!
  Ani tento víkend sa diváci z majstrovského zápasu nepotešia. Obfz Prievidza odložil pre pretrvávajúce zlé poveternostné podmienky všetky stretnutia mužov a dorastu, ktoré sa mali hrať tento víkend (30. a 31. marca)
 • Poriadny debakel Poruby'
  Poriadny debakel Poruby
  Domáci Mačov hráčov z Poruby vôbec nešetril a nadelil im osem "kúskov".
 • V Máčove tri pokutové kopy, Podhradie s treťou prehrou'
  V Máčove tri pokutové kopy, Podhradie s treťou prehrou
  Súboj z dna tabuľky I. triedy Prievidza ponúkli Máčov a Podhradie. Domáci čakali už tri kolá na prvý bod v tejto sezóne, hostia naopak na prvý plný bodový zásah.
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//