OFK Rapid Ohrady

Liga: 5. liga Západ - Juh

Forma:
 • VIDEO Dolné Saliby aj Ohrady len s remízou, druhý už Nový Život'
  VIDEO Dolné Saliby aj Ohrady len s remízou, druhý už Nový Život
  V 25. kole 5. ligy Západ-Juh nevyužil líder súťaže Dolné Saliby zaváhanie Rapidu Ohrady na zvýšenie náskoku na čele tabuľky, keď len remizoval v Zlatých Klasoch. Na druhú priečku poskočil po výhre nad Lehnicami Nový Život.
 • Štyri góly Petra Bognára odložili oslavy Pustých Úľan'
  Štyri góly Petra Bognára odložili oslavy Pustých Úľan
  Dve kolá pred koncom 5. ligy Západ-Juh nie je víťaz súťaže stále jasný. Podobný boj je aj na opačnom konci, kde na predposlednej pozícii pred Orechovou Potôňou nechce byť ani jeden z dvojice Trstice a Zlaté Klasy.
 • Vedúca päťka 5. ligy Západ-Juh bez zaváhaní'
  Vedúca päťka 5. ligy Západ-Juh bez zaváhaní
  Na čele 5. ligy Západ-Juh zostáva aj po 22. kole trojica Ohrady, Pusté Úľany a Dolné Saliby prenasledovaná dvojicou Lehnice a Nový Život.
 • Kam za futbalom počas soboty?'
  Kam za futbalom počas soboty?
  Aj sobotňajší program zápasov na západe Slovenska prináša viacero zaujímavých stretnutí. Pozreli sme sa na zápasy od 3. po 5. ligu ZsFZ, na ktorých by ste dnes nemali chýbať.
 • Odvetná časť začína - 5. liga Západ, Juh, Východ'
  Odvetná časť začína - 5. liga Západ, Juh, Východ
  Bohatý program zápasov ponúkajú na západe Slovenska aj piate ligy. Nazreli sme preto do kabín v kluboch 5. ligy Západ, 5. ligy Juh a 5. ligy Východ. Pýtali sme sa na hodnotenie jesene, ciele v jarnej časti, tipy na favoritov i zmeny v kádroch.
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//