OGC Nice Côte d'Azur

Liga: Ligue 1

Forma:
Posledný zápas
Ligue 1, 07.03.2020 20:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaWalter Benítez-B887920880000040
FotkaYoan Cardinale-B141260140000020
FotkaYannis Clementia-B218020000000
FotkaYoucef Attal-O4232613765700130
FotkaOlivier Boscagli-O14857103400010
FotkaPatrick Burner-O50368740710100110
FotkaIbrahim Cissé-O1-42-10200000
FotkaRacine Coly-O2618412145100100
Fotka Dante-O9080879010502290
FotkaRiza Durmisi-O37212200000
FotkaChristophe Hérelle-O4840454642300122
FotkaChristophe Jallet-O292055245510070
FotkaMaxime Le Marchand-O292534292000040
FotkaGautier Lloris-O327030010110
Fotka Marlon-O231950221110160
FotkaRomain Perraud-O29010100000
FotkaArnaud Souquet-O292417272200040
FotkaPaul Wade-O1700100000
FotkaMoussa Wagué-O410710300000
FotkaDanilo Barbosa-S382673308800051
FotkaHichem Boudaoui-S840054300021
FotkaPedro Brazão-S11200100000
FotkaWylan Cyprien-S6551335768136080
FotkaValentin Eysseric-S19010000000
FotkaVincent Koziello-S15809107500030
FotkaPierre Lees-Melou-S907540841261311162
FotkaArnaud Lusamba-S191149126710010
FotkaHicham Mahou-S34700300000
FotkaJean-Victor Makengo-S29118012101710040
FotkaVincent Marcel-S24600200000
FotkaNampalys Mendy-S14965115300020
FotkaStanley N'Soki-S161182132300030
FotkaAdam Ounas-S161123149220021
FotkaIhsan Sacko-S24844951500011
FotkaMalang Sarr-S7557616371230140
Fotka Seri-S312619309120050
FotkaWesley Sneijder-S539941100000
FotkaBassem Srarfi-S49163317173240040
FotkaEddy Sylvestre-S630132300000
FotkaAdrien Tameze-S715142592112100120
FotkaRémi Walter-S2813771571332010
FotkaMario BalotelliTaliansko29Ú383030351831860161
FotkaLamine Diaby-Ú616422400000
FotkaKasper Dolberg-Ú2318862281110020
FotkaIgnatius Ganago-Ú52234721143160020
FotkaAssil Jaziri-Ú33500300000
FotkaMickaël Le Bihan-Ú13314221111030
FotkaMyziane Maolida-Ú32162517131510020
FotkaAlexis Maurice-Ú221635197310020
FotkaMaxime Pélican-Ú29011100000
FotkaAlassane Pléa-Ú3631323521161080
FotkaAllan Saint-Maximin-Ú6451726033491030
FotkaAndy Pelmard--141050125200010
FotkaKhéphren Thuram-Ulien--1458975700010
Brankár vek
FotkaWalter Benítez-887920880000040
FotkaYoan Cardinale-141260140000020
FotkaYannis Clementia-218020000000
Obranca vek
FotkaYoucef Attal-4232613765700130
FotkaOlivier Boscagli-14857103400010
FotkaPatrick Burner-50368740710100110
FotkaIbrahim Cissé-1-42-10200000
FotkaRacine Coly-2618412145100100
Fotka Dante-9080879010502290
FotkaRiza Durmisi-37212200000
FotkaChristophe Hérelle-4840454642300122
FotkaChristophe Jallet-292055245510070
FotkaMaxime Le Marchand-292534292000040
FotkaGautier Lloris-327030010110
Fotka Marlon-231950221110160
FotkaRomain Perraud-29010100000
FotkaArnaud Souquet-292417272200040
FotkaPaul Wade-1700100000
FotkaMoussa Wagué-410710300000
Stredopoliar vek
FotkaDanilo Barbosa-382673308800051
FotkaHichem Boudaoui-840054300021
FotkaPedro Brazão-11200100000
FotkaWylan Cyprien-6551335768136080
FotkaValentin Eysseric-19010000000
FotkaVincent Koziello-15809107500030
FotkaPierre Lees-Melou-907540841261311162
FotkaArnaud Lusamba-191149126710010
FotkaHicham Mahou-34700300000
FotkaJean-Victor Makengo-29118012101710040
FotkaVincent Marcel-24600200000
FotkaNampalys Mendy-14965115300020
FotkaStanley N'Soki-161182132300030
FotkaAdam Ounas-161123149220021
FotkaIhsan Sacko-24844951500011
FotkaMalang Sarr-7557616371230140
Fotka Seri-312619309120050
FotkaWesley Sneijder-539941100000
FotkaBassem Srarfi-49163317173240040
FotkaEddy Sylvestre-630132300000
FotkaAdrien Tameze-715142592112100120
FotkaRémi Walter-2813771571332010
Útočník vek
FotkaMario BalotelliTaliansko29383030351831860161
FotkaLamine Diaby-616422400000
FotkaKasper Dolberg-2318862281110020
FotkaIgnatius Ganago-52234721143160020
FotkaAssil Jaziri-33500300000
FotkaMickaël Le Bihan-13314221111030
FotkaMyziane Maolida-32162517131510020
FotkaAlexis Maurice-221635197310020
FotkaMaxime Pélican-29011100000
FotkaAlassane Pléa-3631323521161080
FotkaAllan Saint-Maximin-6451726033491030
vek
FotkaAndy Pelmard-141050125200010
FotkaKhéphren Thuram-Ulien-1458975700010
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 655168180: 59159
2.LOSC Lille Métropole 66371316103: 60124
3.Olympique Marseille 66341517101: 81117
4.Olympique Lyon 66321618112: 74112
5.Stade Rennes FC 6628182093: 76102
6.Montpellier Hérault SC 6626211988: 7699
7.OGC Nice Côte d\'Azur 6626192171: 7397
8.AS Saint-Étienne 6627152488: 8696
9.Stade de Reims 6623271665: 6396
10.RC Štrasburg Alsace 6522212290: 8087
11.FC Nantes 6624132976: 7985
12.Angers SCO 6621222372: 8285
13.Nîmes 6622143086: 10280
14.FC Girondins de Bordeaux 6619212674: 7678
15.AS Monaco FC 6619192882: 10176
16.Dijon FCO 6616163458: 9764
17.Amiens 6613223162: 10261
18.Toulouse FC 6611183757: 11551
19.Stade Brestois 29 288101034: 3734
20.FC Metz 288101027: 3534
21.S. M. Caen 387121929: 5433
22.EA Guingamp 385122128: 6827
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 332931107: 2190
2.LOSC Lille Métropole 34246466: 2078
3.Olympique Marseille 33198652: 3165
4.Montpellier Hérault SC 331810557: 3064
5.OGC Nice Côte d\'Azur 34188847: 3462
6.Stade Rennes FC 33179752: 3260
7.Olympique Lyon 32178755: 2659
8.AS Saint-Étienne 33178849: 3259
9.Stade de Reims 331314633: 2553
10.Nîmes 331571147: 3552
11.FC Nantes 331561246: 3551
12.Angers SCO 341312944: 3551
13.RC Štrasburg Alsace 321311853: 3950
14.Dijon FCO 3312101138: 4446
15.FC Girondins de Bordeaux 3211111043: 3344
16.AS Monaco FC 331281348: 5144
17.Amiens 3310101337: 4540
18.Toulouse FC 32791631: 5030
19.Stade Brestois 29 1466221: 1124
20.FC Metz 1454518: 1719
21.S. M. Caen 19451016: 2717
22.EA Guingamp 1937916: 2716
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 32223773: 3869
2.Olympique Lyon 341581157: 4853
3.Olympique Marseille 331571149: 5052
4.LOSC Lille Métropole 321371237: 4046
5.Stade de Reims 3310131032: 3843
6.Stade Rennes FC 331191341: 4442
7.RC Štrasburg Alsace 339101437: 4137
8.AS Saint-Étienne 331071639: 5437
9.Montpellier Hérault SC 338111431: 4635
10.OGC Nice Côte d\'Azur 328111324: 3935
11.FC Girondins de Bordeaux 348101631: 4334
12.FC Nantes 33971730: 4434
13.Angers SCO 328101428: 4734
14.AS Monaco FC 337111534: 5032
15.Nîmes 33771939: 6728
16.Amiens 333121825: 5721
17.Toulouse FC 34492126: 6521
18.Dijon FCO 33462320: 5318
19.S. M. Caen 1937913: 2716
20.FC Metz 143659: 1815
21.EA Guingamp 19251212: 4111
22.Stade Brestois 29 1424813: 2610
  • 01.02.2019
    Lille si proti Nice zastrieľalo
    Futbalisti Lille zvíťazili v piatkovom zápase 23. kola francúzskej ligy nad Nice 4:0. (TASR) Viac >>>
  • 02.01.2019
    Francúzsky pohár: Duel Toulouse - Nice posunuli o 24 hodín
    Zápas osemfinále Francúzskeho pohára medzi domácim Toulouse a Nice preložili o 24 hodín na žiadosť miestnej samosprávy. Tá sa obáva, že duel, ktorý sa mal pôvodne hrať v sobotu, by mohli narušiť bezpečnostné problémy spojené s protestmi tzv. žltých viest. Kvôli demonštráciám už presunulo vedenie Ligue 1 niekoľko decembrových zápasov na január a február.

    Na poslednom proteste v Toulouse uplynulú sobotu sa zúčastnilo približne 1350 ľudí a polícia 21 z nich zatkla. Informovala agentúra AFP. (TASR)
  • 12.12.2018
    V Ligue 1 odložili ďalšie dva zápasy
    V najvyššej francúzskej futbalovej súťaži sa cez víkend neuskutočnia ďalšie dva zápasy. Pre demonštrácie v krajine odložili na žiadosť polície duely Nice - St. Etienne a Nantes - Montpellier. Nové termíny zatiaľ nie sú známe. Pred týždňom odložili šesť stretnutí, dohrávať sa budú 15. a 16. marca 2019. Informovala o tom agentúra AP. (TASR)
  • 01.07.2017
    Stuttgart získal z Juventusu Gréka Donisa
    Nováčik nemeckej futbalovej bundesligy VfB Stuttgart vystužil ofenzívu svojho mužstva o gréckeho zakončovateľa Anastasiosa Donisa, s ktorým podpísal zmluvu na štyri roky.

    Dvadsaťročný Donis prichádza do Stuttgartu z Juventusu Turín, v uplynulú sezónu však strávil na hosťovaní v OGC Nice. "Dnešný deň je pre mňa dôležitý. VfB je veľký klub s bohatou históriou," uviedol Donis, ktorý je po 19-ročnom stredopoliarovi Orelovi Mangalovi druhou letnou akvizíciou Stuttgartu. (TASR)
  • 11.03.2017
    Nice prišlo do konca sezóny o stredopoliara Cypriena
    Francúzsky prvoligový futbalový klub OGC Nice sa do konca sezóny musí zaobísť bez Wylana Cypriena. Stredopoliar utrpel zranenie kolena, keď zle dopadol pri piatkovej domácej remíze 2:2 s Caen v 29. kole Ligue 1.

    Lekárske vyšetrenia odhalili poškodenie skrížených väzov. Nice je v tabuľke na druhom mieste s päťbodovým odstupom na vedúce AS Monako a Cyprien patril ku kľúčovým hráčom. Navyše, mužstvo nemá do konca ročníka k dispozícii ani zraneného útočníka Alassaneho Pleu. Informovala o tom agentúra AP. (TASR)
  • 02.10.2016
    Balotelli skóruje každých 51 minút
    Mario Balotelli od svojho príchodu do francúzskeho Nice opäť dokazuje svoje zakončovateľské kvality. V Ligue 1 aktuálne skóruje v priemere každých 51 minút, čo je najlepšia bilancia spomedzi všetkých hráčov v piatich európskych topsúťažiach s minimálne piatimi zásahmi na konte.
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//