Olympique Marseille

Liga: Ligue 1

Forma:
Posledný zápas
Ligue 1, 06.03.2020 21:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaSteve Mandanda-B897785894000022
FotkaYohann Pelé-B211570150600010
FotkaAymen Abdennour-O849862200030
FotkaJordan AmaviFrancúzsko26O8165057259100243
FotkaHenri BedimoKamerun36O34400300000
FotkaDuje Ćaleta-Car-O433432370610072
Fotka Dória-O37711200000
FotkaPatrice EvraFrancúzsko39O434841000020
FotkaTomáš HubočanSlovensko34O315910200020
FotkaBoubacar Kamara-O6150125645200141
FotkaAdil RamiFrancúzsko34O494367494030170
FotkaChristopher Rocchia-O1500100000
Fotka Rolando-O413323374420170
FotkaHiroki SakaiJaponsko30O8165157510610070
FotkaMarley Aké-S99800900010
FotkaRémy Cabella-S36400310000
FotkaÁlvaro GonzálezUruguaj35S201628191110141
FotkaLuiz Gustavo-S6756456245700181
FotkaFlorian Chabrolle-S11700100000
FotkaSaîf-Eddine Khaoui-S710200700010
FotkaMaxime Lopez-S78456051262710080
FotkaLucas OcamposArgentína26S6547505417111300171
FotkaDimitri PayetFrancúzsko33S8461847334111970141
FotkaValentin Rongier-S231791206300030
FotkaMorgan Sanson-S8963767440151800220
FotkaYusuf Sari-S1000100000
FotkaBouna Sarr-S856205681517301130
FotkaGrégory Sertic-S1145841700020
FotkaKevin Strootman-S53335736617310140
FotkaFlorian ThauvinFrancúzsko27S705590652953840121
FotkaAndré-Frank Zambo-S3724452661100050
FotkaMario BalotelliTaliansko29Ú159361210380051
FotkaDarío Benedetto-Ú26210225151110040
FotkaValère Germain-Ú965696613235190040
FotkaIsaac Lihadji-Ú22400200000
FotkaKonstantinos MitroglouGrécko32Ú331453161017120020
FotkaClinton N'Jie-Ú381148111027100020
FotkaNemanja Radonjić-Ú3815631582350050
FotkaLucas Perrin--436040000020
Brankár vek
FotkaSteve Mandanda-897785894000022
FotkaYohann Pelé-211570150600010
Obranca vek
FotkaAymen Abdennour-849862200030
FotkaJordan AmaviFrancúzsko268165057259100243
FotkaHenri BedimoKamerun3634400300000
FotkaDuje Ćaleta-Car-433432370610072
Fotka Dória-37711200000
FotkaPatrice EvraFrancúzsko39434841000020
FotkaTomáš HubočanSlovensko34315910200020
FotkaBoubacar Kamara-6150125645200141
FotkaAdil RamiFrancúzsko34494367494030170
FotkaChristopher Rocchia-1500100000
Fotka Rolando-413323374420170
FotkaHiroki SakaiJaponsko308165157510610070
Stredopoliar vek
FotkaMarley Aké-99800900010
FotkaRémy Cabella-36400310000
FotkaÁlvaro GonzálezUruguaj35201628191110141
FotkaLuiz Gustavo-6756456245700181
FotkaFlorian Chabrolle-11700100000
FotkaSaîf-Eddine Khaoui-710200700010
FotkaMaxime Lopez-78456051262710080
FotkaLucas OcamposArgentína266547505417111300171
FotkaDimitri PayetFrancúzsko338461847334111970141
FotkaValentin Rongier-231791206300030
FotkaMorgan Sanson-8963767440151800220
FotkaYusuf Sari-1000100000
FotkaBouna Sarr-856205681517301130
FotkaGrégory Sertic-1145841700020
FotkaKevin Strootman-53335736617310140
FotkaFlorian ThauvinFrancúzsko27705590652953840121
FotkaAndré-Frank Zambo-3724452661100050
Útočník vek
FotkaMario BalotelliTaliansko29159361210380051
FotkaDarío Benedetto-26210225151110040
FotkaValère Germain-965696613235190040
FotkaIsaac Lihadji-22400200000
FotkaKonstantinos MitroglouGrécko32331453161017120020
FotkaClinton N'Jie-381148111027100020
FotkaNemanja Radonjić-3815631582350050
vek
FotkaLucas Perrin-436040000020
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 655168180: 59159
2.LOSC Lille Métropole 66371316103: 60124
3.Olympique Marseille 66341517101: 81117
4.Olympique Lyon 66321618112: 74112
5.Stade Rennes FC 6628182093: 76102
6.Montpellier Hérault SC 6626211988: 7699
7.OGC Nice Côte d\'Azur 6626192171: 7397
8.AS Saint-Étienne 6627152488: 8696
9.Stade de Reims 6623271665: 6396
10.RC Štrasburg Alsace 6522212290: 8087
11.FC Nantes 6624132976: 7985
12.Angers SCO 6621222372: 8285
13.Nîmes 6622143086: 10280
14.FC Girondins de Bordeaux 6619212674: 7678
15.AS Monaco FC 6619192882: 10176
16.Dijon FCO 6616163458: 9764
17.Amiens 6613223162: 10261
18.Toulouse FC 6611183757: 11551
19.Stade Brestois 29 288101034: 3734
20.FC Metz 288101027: 3534
21.S. M. Caen 387121929: 5433
22.EA Guingamp 385122128: 6827
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 332931107: 2190
2.LOSC Lille Métropole 34246466: 2078
3.Olympique Marseille 33198652: 3165
4.Montpellier Hérault SC 331810557: 3064
5.OGC Nice Côte d\'Azur 34188847: 3462
6.Stade Rennes FC 33179752: 3260
7.Olympique Lyon 32178755: 2659
8.AS Saint-Étienne 33178849: 3259
9.Stade de Reims 331314633: 2553
10.Nîmes 331571147: 3552
11.FC Nantes 331561246: 3551
12.Angers SCO 341312944: 3551
13.RC Štrasburg Alsace 321311853: 3950
14.Dijon FCO 3312101138: 4446
15.FC Girondins de Bordeaux 3211111043: 3344
16.AS Monaco FC 331281348: 5144
17.Amiens 3310101337: 4540
18.Toulouse FC 32791631: 5030
19.Stade Brestois 29 1466221: 1124
20.FC Metz 1454518: 1719
21.S. M. Caen 19451016: 2717
22.EA Guingamp 1937916: 2716
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 32223773: 3869
2.Olympique Lyon 341581157: 4853
3.Olympique Marseille 331571149: 5052
4.LOSC Lille Métropole 321371237: 4046
5.Stade de Reims 3310131032: 3843
6.Stade Rennes FC 331191341: 4442
7.RC Štrasburg Alsace 339101437: 4137
8.AS Saint-Étienne 331071639: 5437
9.Montpellier Hérault SC 338111431: 4635
10.OGC Nice Côte d\'Azur 328111324: 3935
11.FC Girondins de Bordeaux 348101631: 4334
12.FC Nantes 33971730: 4434
13.Angers SCO 328101428: 4734
14.AS Monaco FC 337111534: 5032
15.Nîmes 33771939: 6728
16.Amiens 333121825: 5721
17.Toulouse FC 34492126: 6521
18.Dijon FCO 33462320: 5318
19.S. M. Caen 1937913: 2716
20.FC Metz 143659: 1815
21.EA Guingamp 19251212: 4111
22.Stade Brestois 29 1424813: 2610
  • 06.01.2019
    Francúzsky pohár prináša ďalšie prekvapenia
    Futbalisti štvrtoligového Andrezieuxu sa postarali o veľké prekvapenie v 2. kole francúzskeho pohára, keď zdolali Olympique Marseille 2:0. V súťaži končí aj Bordeaux, GFC Ajaccio z Ligue 2 zas zdolali amatéri. Viac >>>
  • 21.08.2018
    Francúzi v úvode Ligy národov bez zraneného Mandandu
    Tréner francúzskej futbalovej reprezentácie Didier Deschamps sa v úvode Ligy národov bude musieť zaobísť bez Stevea Mandandu. Brankár Olympique Marseille utrpel vo víkendovom dueli Ligue 1 proti Nimes (1:3) zranenie zadného stehenného svalu a bude nútene pauzovať štyri týždne.

    Informoval o tom francúzsky denník L'Equipe. Úradujúci majstri sveta vstúpia do novej súťaže 6. septembra prestížnym zápasom proti Nemcom - šampiónom z Brazílie 2014. O tri dni neskôr ich čaká duel s Holandskom. (TASR)
  • 26.09.2017
    Mitroglou a Evra začali po zranení trénovať
    Grécky útočník Kostas Mitroglou sa po takmer dva mesiace trvajúcom svalovom zranení zapojil do tréningového procesu vo francúzskom futbalovom klube Olympique Marseille. Spolu s ním naplno zarezáva už aj obranca Patrice Evra.

    Dvadsaťdeväťročný Mitroglou prišiel do Marseille v lete z Benficy Lisabon, ale za nový klub ešte neodohral žiadny súťažný zápas. Podľa denníka L'Equipe existuje šanca, že by si debut v drese francúzskeho tímu mohol odkrútiť vo štvrtkovom zápase Európskej ligy UEFA na pôde rakúskeho Salzburgu. (TASR'
  • 29.06.2017
    Porsan-Clemente ďalšou posilou Montpellieru
    Mladý útočník Jeremie Porsan-Clemente sa stal ďalšou letnou posilou francúzskeho futbalového klubu HSC Montpellier. Devätnásťročný hráč je odchovancom Olympique Marseille, v tamojšom A-tíme ale odohral iba dve stretnutia a prejavil záujem zmeniť dres. 

    Montpellier získal v roku 2012 francúzsky titul, no v minulom ročníku obsadil až 15. miesto. Klub pred novou sezónou posilnili aj brankár Benjamin Lecomte a obranca Ruben Aguilar, informovala agentúra AP. (TASR)
  • 26.12.2016
    Belgický útočník Iseka opúšťa Marseille
    Belgický futbalista Leya Iseka nebude v odvetnej časti francúzskej Ligue 1 spoluhráčom slovenského reprezentanta Tomáša Hubočana v Olympique Marseille. Talentovaný 19-ročný útočník sa z hosťovania v provensálskom tíme vracia do svojho materského klubu Anderlecht Brusel, ktorý mu opäť v rámci vypožičania hľadá nové pôsobisko v Belgičku či Francúzsku.

    Iseka nastúpil v jesennej časti francúzskej ligy v deviatich zápasoch, z toho trikrát v základnej zostave. Informoval denník L'Equipe. (TASR)
  • 09.12.2016
    Zápas Dijon - Marseille kvôli hmle odložili
    Piatkový zápas 17. kola francúzskej Ligue 1 medzi futbalistami SCO Dijon a Olympique Marseille sa v pôvodnom termíne neuskutoční. Denník L'Equipe informoval, že nad štadiónom v dejisku stretnutia sa drží hustá hmla a znížená viditeľnosť je za hranicou regulárnosti. Duel by sa mal odohrať v náhradnom termíne v sobotu 10. decembra od 14.30 SEČ. (TASR)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//