Portimonense

Liga: Primeira Liga

Forma:
Posledný zápas
Primeira Liga, 07.12.2018 21:30
  • posty
  • Štatistiky
vek post
Fotka Leonardo-B654060000010
FotkaRúben Fernandes-O121057121000000
FotkaRicardo Ferreira-O654060000010
FotkaEmmanuel Hackman-O755361100000
FotkaFelipe Macedo-O29311100000
FotkaJadson Morais-O327030010100
FotkaLucas Possignolo-O11960110000011
Fotka Dener-S954562310020
Fotka Ewerton-S1073885210010
FotkaLucas Fernandes-S833831500010
FotkaGuilherme Lazaroni-S316521100020
FotkaWilson Manafá-S10859102030130
Fotka Marcel-S13200100010
FotkaShoya Nakajima-S11988111050020
Fotka Paulinho-S967985121020
Fotka Pepê-S1600100000
FotkaPedro Sá-S12951124000030
FotkaBruno Tabata-S12889103210020
FotkaJoao Carlos-Ú720222510000
FotkaJackson MartínezKolumbia32Ú854964221010
Fotka Wellington-Ú636141200000
FotkaRafael Barbosa--45900400000
FotkaMatheus Jesus--1200100000
FotkaTaofiq Jibril--22400200000
Fotka Tormena--545050010010
Brankár vek
Fotka Leonardo-654060000010
Obranca vek
FotkaRúben Fernandes-121057121000000
FotkaRicardo Ferreira-654060000010
FotkaEmmanuel Hackman-755361100000
FotkaFelipe Macedo-29311100000
FotkaJadson Morais-327030010100
FotkaLucas Possignolo-11960110000011
Stredopoliar vek
Fotka Dener-954562310020
Fotka Ewerton-1073885210010
FotkaLucas Fernandes-833831500010
FotkaGuilherme Lazaroni-316521100020
FotkaWilson Manafá-10859102030130
Fotka Marcel-13200100010
FotkaShoya Nakajima-11988111050020
Fotka Paulinho-967985121020
Fotka Pepê-1600100000
FotkaPedro Sá-12951124000030
FotkaBruno Tabata-12889103210020
Útočník vek
FotkaJoao Carlos-720222510000
FotkaJackson MartínezKolumbia32854964221010
Fotka Wellington-636141200000
vek
FotkaRafael Barbosa-45900400000
FotkaMatheus Jesus-1200100000
FotkaTaofiq Jibril-22400200000
Fotka Tormena-545050010010
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FC Porto 12100226: 730
2.Sporting CP 1291225: 1228
3.Braga 1283122: 1027
4.S.L. Benfica 1282224: 1126
5.Vitória de Guimarães 1263319: 1421
6.Rio Ave 1253420: 1918
7.Belenenses 1246211: 1018
8.Vitória de Setúbal 1252514: 1217
9.Santa Clara 1252520: 1917
10.Moreirense 1251611: 1716
11.Portimonense 1242616: 2414
12.CD Nacional 1234513: 2113
13.Marítimo 123277: 1511
14.Boavista 122468: 1510
15.Desportivo Aves 1231814: 2210
16.Feirense 122468: 1610
17.Tondela 1223714: 189
18.Chaves 122199: 197
KlubZVRPSB
1.FC Porto 760118: 418
2.Sporting CP 660014: 318
3.Braga 651013: 516
4.S.L. Benfica 641112: 613
5.Rio Ave 641112: 913
6.Vitória de Guimarães 63218: 511
7.Portimonense 632113: 1111
8.Moreirense 63126: 510
9.Vitória de Setúbal 63038: 69
10.Belenenses 62225: 68
11.Desportivo Aves 621310: 97
12.Feirense 61416: 67
13.Santa Clara 621312: 137
14.Marítimo 62134: 77
15.Tondela 71246: 95
16.Chaves 51135: 64
17.Boavista 51132: 54
18.CD Nacional 61142: 104
KlubZVRPSB
1.S.L. Benfica 641112: 513
2.FC Porto 54018: 312
3.Braga 63219: 511
4.Sporting CP 631211: 910
5.Vitória de Guimarães 631211: 910
6.Santa Clara 63128: 610
7.Belenenses 62406: 410
8.CD Nacional 623111: 119
9.Vitória de Setúbal 62226: 68
10.Boavista 71336: 106
11.Moreirense 62045: 126
12.Rio Ave 61238: 105
13.Tondela 51138: 94
14.Marítimo 61143: 84
15.Feirense 61052: 103
16.Chaves 71064: 133
17.Desportivo Aves 61054: 133
18.Portimonense 61053: 133
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//