Portimonense

Liga: Primeira Liga

Forma:
Posledný zápas
Primeira Liga, 02.09.2018 17:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaRúben Fernandes-O436040000000
FotkaRicardo Ferreira-O436040000000
FotkaEmmanuel Hackman-O435241000000
FotkaFelipe Macedo-O29311100000
FotkaLucas Possignolo-O433040000001
Fotka Dener-S431942010010
Fotka Ewerton-S429331100010
FotkaGuilherme Lazaroni-S1800100010
FotkaWilson Manafá-S435041020130
FotkaShoya Nakajima-S435841000010
Fotka Paulinho-S12100100000
FotkaPedro Sá-S432941000010
FotkaBruno Tabata-S433442010000
Fotka Wellington-Ú433841000000
FotkaRafael Barbosa--45900400000
FotkaMatheus Jesus--1200100000
FotkaTaofiq Jibril--22400200000
Obranca vek
FotkaRúben Fernandes-436040000000
FotkaRicardo Ferreira-436040000000
FotkaEmmanuel Hackman-435241000000
FotkaFelipe Macedo-29311100000
FotkaLucas Possignolo-433040000001
Stredopoliar vek
Fotka Dener-431942010010
Fotka Ewerton-429331100010
FotkaGuilherme Lazaroni-1800100010
FotkaWilson Manafá-435041020130
FotkaShoya Nakajima-435841000010
Fotka Paulinho-12100100000
FotkaPedro Sá-432941000010
FotkaBruno Tabata-433442010000
Útočník vek
Fotka Wellington-433841000000
vek
FotkaRafael Barbosa-45900400000
FotkaMatheus Jesus-1200100000
FotkaTaofiq Jibril-22400200000
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.S.L. Benfica 431010: 310
2.Braga 431011: 610
3.Sporting CP 43107: 310
4.FC Porto 430113: 59
5.Marítimo 43015: 49
6.Feirense 42114: 27
7.Rio Ave 42116: 57
8.Vitória de Guimarães 42026: 66
9.Santa Clara 41219: 85
10.Belenenses 41214: 45
11.Vitória de Setúbal 41124: 44
12.Boavista 41125: 74
13.Moreirense 41124: 84
14.Chaves 41033: 83
15.CD Nacional 41035: 113
16.Tondela 40223: 52
17.Portimonense 40133: 81
18.Desportivo Aves 40133: 81
KlubZVRPSB
1.FC Porto 320110: 36
2.Braga 22007: 36
3.Rio Ave 22005: 26
4.Sporting CP 22003: 16
5.Marítimo 22003: 16
6.Santa Clara 21107: 54
7.Feirense 21103: 14
8.S.L. Benfica 21104: 34
9.Vitória de Setúbal 21013: 23
10.Chaves 21012: 13
11.Vitória de Guimarães 21011: 13
12.Belenenses 20112: 31
13.Desportivo Aves 20112: 31
14.Tondela 20111: 21
15.Moreirense 20112: 41
16.Portimonense 20112: 41
17.Boavista 10010: 20
18.CD Nacional 20021: 60
KlubZVRPSB
1.S.L. Benfica 22006: 06
2.Sporting CP 21104: 24
3.Braga 21104: 34
4.Belenenses 21102: 14
5.Boavista 31115: 54
6.FC Porto 11003: 23
7.Vitória de Guimarães 21015: 53
8.Feirense 21011: 13
9.CD Nacional 21014: 53
10.Marítimo 21012: 33
11.Moreirense 21012: 43
12.Tondela 20112: 31
13.Santa Clara 20112: 31
14.Vitória de Setúbal 20111: 21
15.Rio Ave 20111: 31
16.Portimonense 20021: 40
17.Desportivo Aves 20021: 50
18.Chaves 20021: 70
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//