PŠC Pezinok

Liga: 3. liga Bratislava

Forma:
Ďalší zápas
3. liga Bratislava
Posledný zápas
3. liga Bratislava, 11.11.2018 10:30
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.ŠK Slovan Bratislava B 15132059: 1241
2.FK Rača Bratislava 15111337: 1734
3.Lokomotíva Devínska Nová Ves 1592428: 2129
4.FC Rohožník 1592423: 2129
5.TJ Rovinka 1591536: 3028
6.FK Slovan Most pri Bratislave 1582526: 1626
7.ŠK Báhoň 1582525: 1626
8.PŠC Pezinok 1564517: 1722
9.ŠK Tomášov 1563632: 2721
10.OFK Dunajská Lužná 1562720: 2020
11.FC Malacky 1554617: 2319
12.MFK Rusovce 15411017: 3113
13.ŠK Bernolákovo 1533917: 2812
14.FK Slovan Ivanka pri Dunaji 15321011: 3111
15.FK Vajnory 15211213: 497
16.ŠK Lozorno 15121217: 365
KlubZVRPSB
1.ŠK Slovan Bratislava B 770037: 421
2.FK Rača Bratislava 761022: 319
3.FC Rohožník 860217: 618
4.Lokomotíva Devínska Nová Ves 851217: 1316
5.FK Slovan Most pri Bratislave 850320: 1015
6.OFK Dunajská Lužná 741210: 513
7.ŠK Tomášov 841317: 1313
8.ŠK Báhoň 841314: 1013
9.FC Malacky 73319: 312
10.TJ Rovinka 740317: 1212
11.PŠC Pezinok 82339: 129
12.MFK Rusovce 82159: 157
13.ŠK Lozorno 712411: 145
14.ŠK Bernolákovo 71159: 144
15.FK Vajnory 71156: 144
16.FK Slovan Ivanka pri Dunaji 81165: 184
KlubZVRPSB
1.ŠK Slovan Bratislava B 862022: 820
2.TJ Rovinka 851219: 1816
3.FK Rača Bratislava 850315: 1415
4.ŠK Báhoň 741211: 613
5.Lokomotíva Devínska Nová Ves 741211: 813
6.PŠC Pezinok 74128: 513
7.FK Slovan Most pri Bratislave 73226: 611
8.FC Rohožník 73226: 1511
9.ŠK Tomášov 722315: 148
10.ŠK Bernolákovo 82248: 148
11.OFK Dunajská Lužná 821510: 157
12.FK Slovan Ivanka pri Dunaji 72146: 137
13.FC Malacky 82158: 207
14.MFK Rusovce 72058: 166
15.FK Vajnory 81077: 353
16.ŠK Lozorno 80086: 220
Expresne
  • 15.02.2018
    Pezinské derby zrušené
    Prípravný zápas, v ktorom sa mali vo štvrtok stretnúť PŠC Pezinok a CFK Pezinok Cajla sa nakoniec neuskutoční. Dôvodom je maródka v tíme CFK. (FB PŠC Pezinok)
  • 18.01.2017
    Program prípravných zápasov ŠK Závod
    21.01. 14:00 PŠC Pezinok (3. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    28.01. 12:00 ŠK Gajary (5. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    05.02. 14:00 FC Malacky (3. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    11.02. 14:00 ŠK Plavecký Štvrtok (5. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    18.02. 12:00 ŠK Lozorno FO (3. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    25.02. 14:00 FK Malé Leváre (6. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    04.03. 14:00 ŠK Závod - TJ Družstevník Radimov (6. liga) (V prípade nepriaznivého počasia o 12:00 UT Plavecký Štvrtok)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//